PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایجاد شدن خال های جدید

master0
14-03-2013, 22:51
با سلام و خسته نباشید ؛

میخواستم بدونم وجود و ایجاد خال های جدید و ریز (در حد 1 - 2 میلیمتر) خطرناکه ؟
حدودا فکر میکنم حدود 7 - 8 تا جدید در این چند ماهه پیدا شده ...

Saeed Dz
20-03-2013, 23:43
با سلام و خسته نباشید ؛

میخواستم بدونم وجود و ایجاد خال های جدید و ریز (در حد 1 - 2 میلیمتر) خطرناکه ؟
حدودا فکر میکنم حدود 7 - 8 تا جدید در این چند ماهه پیدا شده ...
بیشتر در موردشون توضیح بدید. رنگ و حالتشون، درد داره یا نه و ... .

master0
21-03-2013, 00:20
کم رنگ هستن ، قهوه ای هستن اکثرا ..
دردی که نداره .

ولی گرد کامل نیستند.
بعضی هاشون دور شون تاره و بعضی هاشون که چند وقت پیش درست شدن ، الان کمی بزرگ تر شدن ..

کلا الان یه سوال دارم . اینکه همه همینطوری هستن ؟! ایجاد خال جدید در جوانی طبیعیه ؟! تعداد خال های افراد عادی چند تائه ؟

Saeed Dz
21-03-2013, 00:40
کم رنگ هستن ، قهوه ای هستن اکثرا ..
دردی که نداره .

ولی گرد کامل نیستند.
بعضی هاشون دور شون تاره و بعضی هاشون که چند وقت پیش درست شدن ، الان کمی بزرگ تر شدن ..

کلا الان یه سوال دارم . اینکه همه همینطوری هستن ؟! ایجاد خال جدید در جوانی طبیعیه ؟! تعداد خال های افراد عادی چند تائه ؟
خیر ایجاد یکباره ی تعداد نسبتن زیادی خال طبیعی نیست.

Ali_softcenter
21-03-2013, 21:14
باید آزمایش بدید

احتمال داره به خاطر چربی باشه.

پوستتون هم چربه؟

master0
21-03-2013, 21:16
بله موی سرم خیلی چرب میشه . الان شامپو کلیر می زنم ، اگه نزنم از شدت چربی خیلی زیاد ، مو هام میریزه

ضمنا جوش های چرکی زیادی هم میزنم ...

واقعا ممکنه بخاطر چربی باشه ؟!

(البته آزمایش خون یکی دو ماه پیش دادم تقریبا عادی بود چربی خونم ولی غلظت خون بالایی دارم)

Saeed Dz
22-03-2013, 01:21
بله موی سرم خیلی چرب میشه . الان شامپو کلیر می زنم ، اگه نزنم از شدت چربی خیلی زیاد ، مو هام میریزه

ضمنا جوش های چرکی زیادی هم میزنم ...

واقعا ممکنه بخاطر چربی باشه ؟!

(البته آزمایش خون یکی دو ماه پیش دادم تقریبا عادی بود چربی خونم ولی غلظت خون بالایی دارم)
با نمونه برداری همه چیز به راحتی مشخص میشه.

پزشک در مورد غلظت خونتون آسپرین تجویز نکرده؟!

کاربر شماره ی یک
22-03-2013, 06:11
یه سری قارچهای سطحی ضعیف وجود داره که شبیه همین چیزی که میگین هستند ولی خب رنگ اونا مثل لکه های کبدی هستش یعنی رنگ این لکه های زیر :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A8%D8%AF%DB%8C.jpg

پوست با خون رابطه ی نزدیکی داره ، احتمال زیاد وجود داره که غلظت خونتون باعثش شده باشه .

دکتر علیرضا فیروز مصاحبه با سینا نیوز :

«موهای چرب افراد بیشتر ریشه ژنتیکی دارد. به همین دلیل راه حل اساسی و قطعی برای آن هنوز پیش بینی نشده است. همچنین دلیل دیگر چربی موی سر افزایش فعالیت غدد چربی تحت اثر هورمون‌های جنسی است. باید به این نکته اشاره کرد که ترشح چربی از غدد چربی پوست ربطی به سطح چربی خون ندارد.»

master0
22-03-2013, 10:16
با نمونه برداری همه چیز به راحتی مشخص میشه.

پزشک در مورد غلظت خونتون آسپرین تجویز نکرده؟!

اتفاقا قرص a.s.a 80 رو هر روز می خورم . بخاطر غلظت خون دکتر داده ...

master0
22-03-2013, 10:18
یه سری قارچهای سطحی ضعیف وجود داره که شبیه همین چیزی که میگین هستند ولی خب رنگ اونا مثل لکه های کبدی هستش یعنی رنگ این لکه های زیر :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A8%D8%AF%DB%8C.jpg

پوست با خون رابطه ی نزدیکی داره ، احتمال زیاد وجود داره که غلظت خونتون باعثش شده باشه .

دکتر علیرضا فیروز مصاحبه با سینا نیوز :

«موهای چرب افراد بیشتر ریشه ژنتیکی دارد. به همین دلیل راه حل اساسی و قطعی برای آن هنوز پیش بینی نشده است. همچنین دلیل دیگر چربی موی سر افزایش فعالیت غدد چربی تحت اثر هورمون‌های جنسی است. باید به این نکته اشاره کرد که ترشح چربی از غدد چربی پوست ربطی به سطح چربی خون ندارد.»

مثل این عکسی که دادید زیاد نیستن ولی تعدادی شون هم اینطوری هستند.
هفدهم که دکترا باز کنن میرم ببینم چیه . امیدوارم چیزی نباشه !

master0
14-04-2013, 22:06
دوستان سلام دوباره ؛

من به متخصص پوست دیگه ای هم مراجعه کردم و خال ها رو دید و گفت عادیه و مشکلی هم نیست ... می گفتن خال های جدید هم مشکلی ندارن...
حالا یه چیز عجیب تر دیدم ، می خواستم بدونم شما هم از این خال ها دارید یا نه و اینکه این یکی عادیه یا خیر ...

روی دستم 3 تا نقطه کوچیک افتاده که نسبت به هفته پیش یه کم مشخص تر شدن. (خیلی کوچیک و به هم نزدیک هستن) سه تا نقطه مشابه 3 راس یک مثل متساوی الاضلاع هستند :n02:
به نظر تون قضیه این چیه ؟ عادیه یا نه ؟!

ضمنا یک خال دیگه هم دارم که سطح کلی خال کم رنگه و 2 - 3 تا نقطه ریز تر و پررنگ تر از سطح کلی خال ، داخل خال هست.(حدودا 1 سال پیش ایجاد شده و کمی هم کمرنگ تر شده و حدود 2-3 میلیمتر هستش)