PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جستجو برای یک گوشی خوب ( افرادی که میتونند کمک کنند لطفا نظر بدن)

shahram_vzvz
14-03-2013, 11:17
سلام دوستان

من کل این درخواست هایی که دوستان قبلی در پست ها و تاپیک های قبلی داده بودن و خوندم ولی باز هم به یک نتیجه گیری کلی نرسیدم

می خواستم ببینم یک گوشی توی رنج 1 میلیون تا 1/200 از بین گوشی های سونی چی و پیشنهاد میکنید ؟؟؟
دوربین+ صفحه بزرگتر برای کار با اینترنت+سیستم عامل +کارایی بهتر + زیبایی

لطفا کمک کنید من که واقعا گیج شدم / یکی میگه ion یکی s یکی tx

بگین لطفا یک جمع بندی بکنم من

ol.mansoor
14-03-2013, 11:49
سلام دوستان

من کل این درخواست هایی که دوستان قبلی در پست ها و تاپیک های قبلی داده بودن و خوندم ولی باز هم به یک نتیجه گیری کلی نرسیدم

می خواستم ببینم یک گوشی توی رنج 1 میلیون تا 1/200 از بین گوشی های سونی چی و پیشنهاد میکنید ؟؟؟
دوربین+ صفحه بزرگتر برای کار با اینترنت+سیستم عامل +کارایی بهتر + زیبایی

لطفا کمک کنید من که واقعا گیج شدم / یکی میگه ion یکی s یکی tx

بگین لطفا یک جمع بندی بکنم من

فقط سونی ؟؟؟؟؟

خب من الان یه مقایسه ای بین s و tx و acro s و sl و ion hspa انجام میدم

همه با صفحه نمایش یکسان از لحاظ رزولوشن و نوع صفحه نمایش و تعداد رنگ و اندازه هستند البته ion و تی ایکس 4.55 انیچی هستن که بقیه 4.3 اینچی هستند (یه مزیت جزیی به نفع ion و تی ایکس)

آکرو اس و تی ایکس از مزیت ضد آب بودن و ضد خط خش بودن صفحه نمایش بهره میبرد که بقیه فقط از خاصیت صفحه ی ضد خش نمایش (یه مزیت خیلی خوب برای آکرو اس و تی ایکس)

تی ایکس با حافظه داخلی 16 گیگ + قابلیت افزایش به وسیله ی کارت حافظه
آکرو اس " " " 11 " + " " " " "
یون " " " 12.9 + " " " " "
اس و اس ال " " " 32 بدون قابلیت افزایش با کارت حافظه
پس تی ایکس نسبت به بقیه در بخش حافظه امتیاز بالاتری میگیره

از لحاظ دوربین هم باز تی ایکس هست که با 1 مگا پیکسل بیشتر امتیاز بیشتری میگیرد (البته روی کاغذ)

از لحاظ سی پی یو اس ال با اختلاف خیلی کم از بقیه جلو تر است

از لحاظ باتری هم
آکرو اول و ion با اختلاف خیلی کم دوم

خب چیزی که کاملا مشخصه اینه که هرچی پول بدید همون اندازه آش میخورید

به نظر خودم اول تی ایکس
دوم آکرو اس
سوم یون
چهارم اس ال به خاطر حافظه ی بیشتر و سی پی یو قوی تر
پنجم اس

shahram_vzvz
21-03-2013, 12:45
آقا دمت گرم متشکرررر
حالا بنظر شما با این بازار آشفته بگیرم یا کمتر میشه قیمت ها ؟

Hamed_jon
21-03-2013, 13:13
به نظر من که سعی کن تو انتخابات خودتو محدود به یه برند مثل سونی نکنی و حداقل برندهای بزرگ رو هم بررسی کن...
در مورد بازار که والا منم میخوام یه گوشی بزرگ با کارایی بالا بگیرم که داره کم کم قیمتا داره میاد پایین و هرجا احساس کردم دیگه پایینتر نمیاد همونجا میخرم...
مثلا Galaxy Grand که اول اسفند 1800 بود الان دیجی کالا زده 1368 که فکر میکنم پایین تر هم اومده و هنوز تغییری نکرده...

در ضمن اگر صفحه بزرگ برات اهمیت داره و میخوای وبگردی داشته باشی پیشنهاد میکنم مدل های گلکسی سامسونگ رو هم بررسی کن...

ol.mansoor
22-03-2013, 23:21
آقا دمت گرم متشکرررر
حالا بنظر شما با این بازار آشفته بگیرم یا کمتر میشه قیمت ها ؟

خواهش میکنم ، ایرانه نظری ندارم ...

silverbios
22-03-2013, 23:30
قضیه ی توضیحش خیلی مفصلة ولی از بین اینها 100درصد بله صد درصد tx

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

shahram_vzvz
28-03-2013, 11:44
ممنون بچه ها

mehdi-ch
28-03-2013, 21:00
Xperia T رو فراموش نکن که تفاوتش با TX خیلی کمه و 100 هزار ارزون تره و باتری قوی تر داره ... و دقیقاً همزمان با هم تولید شدن