PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل زیر نویس و پسوند در دستگاه خانگی

manli7
12-03-2013, 22:40
سلام دوستان یه نفر توضیح بده مشکل زیر نویس در دستگاه های خانگی

من یه فیلم دانلود کردم بعد از زیر نویسم دانلود کردم الان می خوام طوری بشه وقتی توی دستگاه خونگی پخش میشه هم

میخوام هم فیلم پخش بشه و هم زیر نویس بیاد

این مشکل هم دارم که نمی دونم توی دستگاه خونگی باید با چه پسوندی ذخیره بشه تا بیاد

و فیلم پخش بشه.. ممنون

manli7
13-03-2013, 19:48
کسی نبود ؟

bluetoothm
14-03-2013, 00:26
راهنمایی دقیق بستگی به مدل دستگاه پخشتون داره
اما در اکثر موارد پسوند srt رو میشناسه که با دکمه subtitle می تونید انتخاب کنید یا به محض پخش به شما اطلاع میده که فایل زیرنویس رو اجرا کنه یا خیر
در مورد ویدیو اکثر فیلمها mkv هستند که خیلی از دستگاه ها(البته بیشتر دستگاه های قدیمی)توانایی پخش این فرمت رو ندارند که از تبلیغات دستگاه بر روی دفترچه کارتون یا خود دستگاه و همچنین جستجوی ساده ای می تونید مطلع شوید.

manli7
14-03-2013, 00:59
ممنون

تا جایی که من متوجه شدم این فرمت ها فقط روی دستگاها قابل پخش هستن..

Avi,Mpg,DAT درسته ؟

manli7
15-03-2013, 20:36
Up

لطفا جواب بدین..

Ghaioom
15-03-2013, 21:21
ممنون

تا جایی که من متوجه شدم این فرمت ها فقط روی دستگاها قابل پخش هستن..

Avi,Mpg,DAT درسته ؟
منظورت تو دستگاه دی وی دی پلیر هست؟
آره. همینطوره.

amir_t6262
15-03-2013, 21:38
مدل دستگاهت چیه؟اگر قدیمی است که باید فیلمت DIvX باشد و زیرنویست را به sub idx تبدیل کنی و بعد با برنامه ای مثل Convert x 2 DVD فیلم و زیرنویس را تبدیل کنی.اگر دستگاهت جدید است و USB دارد، معمولا فیلمهای MKV را هم پخش میکند. ولی برای زیرنویس احتمالا به مشکل میخوری. یعنی زیرنویس را با فونت درست نشان نمیدهد که آن هم بعضی اوقات با تغییر Unicode زیرنویس srt مشکل حل میشود.

manli7
15-03-2013, 22:19
ممنون دوستان من میام ریپ می کنم به avi و بعد نشون میده

الان مشکل زیز نویس دارم چه طوری زیر نویس رو ست کنم با فیلم ؟

مدل دستگاه usb می خوره سامسونگ

Ghaioom
16-03-2013, 17:23
ممنون دوستان من میام ریپ می کنم به avi و بعد نشون میده

الان مشکل زیز نویس دارم چه طوری زیر نویس رو ست کنم با فیلم ؟

مدل دستگاه usb می خوره سامسونگ

ست کنی منظورت بسچبونی به فیلم؟ کانورترها انجام میدن. مثلا این Effect Matrix Total Video Converter

manli7
16-03-2013, 18:14
نه منظورم اینه که من فهمیدم چه طوری و با چه فرمتی توی usb یا dvd میشه فیلم رو توی دتسگاه خونگی نمایش داد که باید پسوند فیلم برای نمایش

dat یا avi یا Mpg باشه درست ؟ الا مشکل این که فیلم نشون داده میشه ولی می خوام زیر نویس هم توی دتسگاه نمایش داده بشه

زیر نویس فارسی ممنون

Ghaioom
16-03-2013, 22:04
نه منظورم اینه که من فهمیدم چه طوری و با چه فرمتی توی usb یا dvd میشه فیلم رو توی دتسگاه خونگی نمایش داد که باید پسوند فیلم برای نمایش

dat یا avi یا Mpg باشه درست ؟ الا مشکل این که فیلم نشون داده میشه ولی می خوام زیر نویس هم توی دتسگاه نمایش داده بشه

زیر نویس فارسی ممنون

اسم زیرنویس با فیلم باید هماهنگ باشه. مثلا film.avi و film.srt
?Ok :n02:

manli7
17-03-2013, 10:57
ممنون تست می کنم و اعلام می کنم همین جا مرسی