PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بسیار بد در ویندوز 7

kv7_shadow
12-03-2013, 18:12
سلام دوستان
آقا یه مشکل
داداش من لطف کرد از جلوی کیس زد PC رو ریستارت کرد!
الآن بعد از اون موقع هر موقع سیستمو روشن میکنم تو ویندوزم (win 7 x64) موقع لوگین مینویسه prepairing desktop .
بعد کلا ویندوز aero آز کار افتاده!
موقع shut down هم windows shutdown tracker میاد!
چیکار کنم؟
دیسک ویندوزم رو هم انداختم ریپیر کنم میگه ورژن repair disk با ورژن نصبی ویندوز فرق داره!!! :n04:

Joaquin
12-03-2013, 19:25
سلام دوستان
آقا یه مشکل
الآن بعد از اون موقع هر موقع سیستمو روشن میکنم تو ویندوزم (win 7 x64) موقع لوگین مینویسه prepairing desktop .
چیکار کنم؟
دیسک ویندوزم رو هم انداختم ریپیر کنم میگه ورژن repair disk با ورژن نصبی ویندوز فرق داره!!! :n04:
با ری استارت pc از جلوی کیس که مشکلی پیش نمیاد عزیز! اصلن فکر کردید برای چی این دکمه ی ریست رو ساختن؟؟:n23:
مشکل احتمالا از جای دیگس...
ویندوز رو عوض کنید...
حل میشه...

موفق باشید

kv7_shadow
12-03-2013, 19:43
با ری استارت pc از جلوی کیس که مشکلی پیش نمیاد عزیز! اصلن فکر کردید برای چی این دکمه ی ریست رو ساختن؟؟:n23:
مشکل احتمالا از جای دیگس...
ویندوز رو عوض کنید...
حل میشه...

موفق باشید
عزیز مسئله این که نمیتونم این همه برنامه رو دوباره نصب کنم!!
راهی هست از برنامه ها و سیو و تنظیماتشون بک آپ بگیره؟

jafarian
13-03-2013, 16:42
سلام دوستان
آقا یه مشکل
چیکار کنم؟

برای مورد اول که همون گزینه prepairing desktop هست طبق روش پایین از طریق رجیستری که میگم عمل کنید

ابتدا منوی run اجرا داخلش دستور regedit تایپ اینتر کنید بعدشم به این مسیرپایین از رجیستری برین ابتدا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد داخل پنجره سمت راست یک قسمت سفید رنگش کلیک راست گزینه New بعدشم DWORD (32-bit) Value انتخاب کنید اسم همین گزینه یا رشته رو به VerboseStatus تغییر بدین بعد روی این گزینه کلیک راست گزینه Modify انتخاب کنید درکادری که باز میشه در قسمت vaule data عدد 1 تایپ اکی کنید رجیستری روببندین سیستم ریستارت کنید بصورت شکلم پایین توضیح دادم

واما برای مورددوم که از کادر افتادن aero ویندوز میشه ابتدا فایل bat پایین که قراردادم دانلود کنید بعد رو دسکتاپ این فایل سیو کنید روی فایل بعد کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید بزارین بصورت اتومات کارش انجام دهد بعد دکمه اینتر از صفحه کلید بزنید

واما برای مورد آخرم باز پنجره رجیستری رو اجرا کنید بعد به این مسیر پایین ازرجیستری برین

درپنجره سمت راست روی گزینه ShutdownReasonUI دبل کلیک کنید درکادری که باز میشه درقسمت vaule data باز عدد 1 تایپ کنید رجیستری رو ببنیدین سیستم ریستارت کنید:n01: