PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در هنگ کردن زیاد ویندوز و خطای STOP WORKING لپتاپ ایسوس

hosseinonline8000
12-03-2013, 11:22
سلام دوستان من بعد از نصب ویندوز بعد از یک مدت ویندوزم همیشه خطای STOP WORKING میده توی آفیس و حتی کروم و اعصابم را بهم میریزه .

فکر میکردم مشکل از ویندوز 8 هست 7 نصب کردم . گفتم شاید مشکل از نورتون باشه نود نصب کردم بازم اینطور میشه . هیچ ویروسی ندارم و سیستم پاک هست ! چرا این مشکل پیش میاد و دلیلش چیه؟

بعضی مواقع هم که با فتوشاپ کارهای سنگین میکنم یکدفعه درایور کارت گرافیکم ارور NOT RESPONSE DRIVERمیده و تم ویندوز میپره و سیستم هنگ میکنه !

lida
12-03-2013, 18:18
اول از همه یه بار کل هاردتو دیلیت کن و دباره پارتیشن بساز بعدش یه ویندوززدرست نصب کن و درایور اشو احتملا حل می شه
البته مشکل سخت افزاریم میتونه باشه

hosseinonline8000
14-03-2013, 17:35
اول از همه یه بار کل هاردتو دیلیت کن و دباره پارتیشن بساز بعدش یه ویندوززدرست نصب کن و درایور اشو احتملا حل می شه
البته مشکل سخت افزاریم میتونه باشه

داداش اطلاعاتم را از سر راه نیاوردم که الکی بزنم پارتیشن بندی کنم بره ...

در ضمن هیچ ربطی به سخت افزار هم نداره این مشکل بخاطر نصب نشدن درست درایورها و ... هست که خودم با غیرفعال کردن سرویس ها و درایورهایی که بهشون شک داشتم فهمیدم .

فقط نمیدونم دقیقا با کدوم مشکل داره اولش خوبه بعد از یک مدت اینطور میشه !

کسی این مشکل را داشته ؟

lida
14-03-2013, 19:39
میتونه از smart هردت باشه انتی وئروستم مشکل داره

hosseinonline8000
15-03-2013, 00:47
میتونه از smart هردت باشه انتی وئروستم مشکل داره

smart هردت چیه ؟
آنتی ویروسم چه مشکلی داره ؟

lida
15-03-2013, 04:49
اسمارت یه برنامه متعلق به هارد که باعث میشه این جور اتفافبیفته
انتی وئرورست هم سنگینه هم ممکن ب بعض کرک ها گیر بده ناد یا کسپر نصبرکن ببین اوضاع همینه یا نه

hosseinonline8000
15-03-2013, 15:22
قبلا نورتون داشتم الان نود نصب دارم . در ضمن کاسپر از نورتون خیلی سنگین تر هست .

حالا با این اسمارت باید چکار کرد ؟

الان چند وقته توی کروم خیلی خطای :

google chrome has stopped working میده و اعصابم را خورد کرده .

شنیدم مال درایور گرافیک هست و با آپدیت خوب میشه ؟ ممکنه اینطور باشه ؟

hasanoooooooo
15-03-2013, 16:32
ببین داداش از درایور میتونه باشه. از ویندوز میتونه باشه. از سخت افزار میتونه باشه. از ویروس میتونه باشه ... بنظر من اگه خیالت از بابت ویروس مطمعن هست که مجبوری ویندوز رو عوض کنی. زمانی که این ارور رو میده روی detail کلیک کن متنشو بزار اینجا. ویندوزت 64 بیت هست؟ شاید بعضی از درایورهایی که وصل کردی با ویندوز همخوانی نداشته باشه...درایور گرافیک رو از سایت سازنده گرافیک متناسب با ویندوزت دانلود کن. هم اپدیت تر هست و هم اینکه ممکنه مشکلت حل بشه... اما من کمی هم به دمای کارت گرافیکت شک دارم... با برنامه hwmonitor دمارو چک کن.... ممکنه از گرمای زیاد هم باشه که در درجه اول باید از کول پد استفاده کنی و درجه دوم هم اگه فن خراب باشه باید فن رو سرویس یا تعویض کنی... فعلا این کارایی که گفته شد رو تست کن و خبرشو همینجا بزار.

سعید1400
18-03-2013, 13:26
به نظر من بیشتر به ویروس میتونه باشه.چون ویندوز خراب بشه سرعت کم میشه.درایور کارت گرافیک هیچ ربطی به گوگل کروم نداره.کدوم سخت افزار مربوط به این stop workingهست.has stopped working یعنی از کار کردن ایستاد.پس ممکنه ویروس در حال فعالیت باشه و به علت استفاده بیش از حد از منابع سخت افزاری شما این ارور میده.حتما وقتی هم ارور میده صفحه گوگل کروم سفید میشه و 3تا گزینه میاد کهcloseو...هستن.

hosseinonline8000
18-03-2013, 22:40
به نظر من بیشتر به ویروس میتونه باشه.چون ویندوز خراب بشه سرعت کم میشه.درایور کارت گرافیک هیچ ربطی به گوگل کروم نداره.کدوم سخت افزار مربوط به این stop workingهست.has stopped working یعنی از کار کردن ایستاد.پس ممکنه ویروس در حال فعالیت باشه و به علت استفاده بیش از حد از منابع سخت افزاری شما این ارور میده.حتما وقتی هم ارور میده صفحه گوگل کروم سفید میشه و 3تا گزینه میاد کهcloseو...هستن.

شما درست میفرمایید از سخت افزار مطمئنا نیست چون خود مایکروسافت درباره ی این موضوع مطالبی توی سایتش بود و گفته شده بود مربوط به اشکالات نرم افزاری هست که باید با از کار انداختن سرویس ها و استارت آپ بررسی بشه .
از ویروس هم نیست چون سیستمم را با آنتی ویروسهای مختلف و آپدیت شده اسکن کردم . فقط نمیدونم دقیقا از چیه ؟

سعید1400
22-03-2013, 05:24
این مشکل هم بعضی موقعه ها هم برام پیش میاد ولی دیگه تکرار نمیشه.حالا یه چیزی بهت میگم شاید کار کرد.تو سرچ ویندوز7تایپ کنpower optionsبعد گزینه اش رو بزار روhigh performance!

AmirNitro
26-08-2013, 15:54
سلام دوستان منم این مشکل رو دارم خیلی اذیتم میکنه مخصوصاً تو فتوشاپ چون مربوط به کارمم هست حتی بعضی وقتا عکسم میذارم تو فتوشاپ فورس کلوز میشه... نمیدونم مال چیه ممکنه مال آپدیت جدید ویندوز 8 باشه؟ چون یکی دو هفتس این مشکل رو دارم... آخه من همیشه آپدیت می کنم سیستممو.... مشخصات سیستم و عکس ارورا رو میذارم اگه کسی میتونه راهنمایی کنه یه دنیا ممنونش میشم...:n12:
مشخصات سیستمم اینه:
windows 8 enterprise x64
RAM: 4.5 GB
Graphic: Nvidia GeForce GT 9400
Display adapter driver version: 9.18.13.2049
DirectX 10
اینم از عکس ارورا.... لطفا راهنمایی کنید ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]