PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خارش بعد از گزیدگی حشرات

A.Green.H
11-03-2013, 21:23
بچه ها نمیدونم یه پشه یا یه عنکبوتی چیزی شاید هم یه سوسک...

دست ... رو نیش زده و جاش خیلی درد میکنه همچنین خارش شدید هم داره...
جای نیش دو تا هستش ، یعنی طوریه که با یه نیش زدن دو تا نیش میزنه:24:

نمیدونم درست گفتم یا نه...

خواهش میکنم کمکم کنید...

((( راهی برای درمان و از بین بردن درد و عوارض نیش رو اگه میدونین بهم بگین...خواهش میکنم.... )))

و اگر هم کسی میدونه اونی که چنین نیشی میزنه چه جونوریه؟و ایشون رو چطور میشه از بین برد؟

shabe.saket
11-03-2013, 21:34
پماد هست مخصوص گزیدگی حشرات
از اون استفاده کنید
همه داروخونه ها هست

S0R3N4
12-03-2013, 00:28
اگه در مناطقی زندگی میکنید که شدیدا تحت هجوم این حشرات قرار دارید پیشنهاد میکنم از رول یا اسپری های Before Bite استفاده کنید!

برای التهاب شدید اما کرم های مخصوص بعدا گزش حشرات(همونی که دوستمون در بالا اشاره کردن) فایده ای نداره...

اگه التهاب شدید اما عفونی نشده پیشنهاد من به بیمار هام استفاده از شربت هیدروکسی زین هست(من شربت رو به قرص هیدروکسی زین شدیدا ترجیح میدم در این موارد) + پماد کلوبتازول...

در صورتی که التهاب خیلی خیلی شدید تر میشه علاوه بر یک داروی انتی هیستامین و یک پماد کورتون قدرتمند استفاده از یک آمپول ضدالتهاب LONG ACTION نظیر BETHAMETHASON LA یا DepoMedrol یا TRIAM HEXAL ضروری به نظر میاد...

در صورتی که التهاب در حد ایجاد عفونت شده استفاده از آنتی بیوتیک هایی نظیر سفالکسین و پماد تتراسایکلین ضروری به نظر میرسه...

در صورتی که استفاده از شربت هیدروکسی زین برای شما ایجاد خواب آلودگی میکنه هم به شما قرص Fexofenadin 180 Telfast توصیه میکنم...

A.Green.H
12-03-2013, 17:58
ممنون از کمکتون....
دارم روش کار میکنم...
فعلا جاش باد کرده...
همون دایناسوره! رو دستش 7 تا نیش دوتایی زده!...

آقا کسی نمیدونه این چه حیوونیه که اینطوری نیش میزنه؟ یه اسمی یا عکسی ، نشونه ای!

S0R3N4
14-03-2013, 00:32
با راهکار هایی که بهتون پیشنهاد دادم(بسته به شدت ضایعه) میتونید در مدت کوتاهی ورم و التهاب اون ناحیه رو از بین ببرید...