PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب دی وی دی رایتر Liteon

AC_POP
11-03-2013, 13:28
سلام دوستان . یه مدته رایترم به مشکل عجیبی خورده و اون هم اینکه دی وی دی هام خام Datawrite رو رایت نمیکنه و 15 دقیقه توی 1% همینجور وایمیسته آخرش هم دی وی دی رو نمیسوزونه و سالم میندازه بیرون ! ولی دی وی دی های خام Princo رو رایت میکنه خیلی هم سالم و عالی ! مشکل هم از Datawrite نیست چون با دی وی دی رایتر پسر عمه م ( Pioneer ) تست کردم عالی روش رایت کرد . 3 نرم افزار مختلف رو هم تست کردم جواب نداده.

حالا بنظرتون مشکل از کجاست و باید چیکار کنم ؟ یه بسته خریده بودم ازش فقط همون یدونه اولی رو تونستم رایت کنم و یکی هم که با رایتر پسر عمه م ، الان بقیه ش مونده رو دستم همینجوری بدون استفاده !

لطفا کمکم کنید .

kasra2002
11-03-2013, 14:01
این مشکل رو من با رایتر مزخرف ال جی دارم یا می سوزونه دقیقا دیتا رایت رو و یا خام میده بیرون و یا فقط با سرعت می چرخه و کار نم یکنه بعضی از دی وی دی های فاینال روو هم درست رایت نمی کنه

EXTREME
11-03-2013, 15:10
سلام دوستان . یه مدته رایترم به مشکل عجیبی خورده و اون هم اینکه دی وی دی هام خام Datawrite رو رایت نمیکنه و 15 دقیقه توی 1% همینجور وایمیسته آخرش هم دی وی دی رو نمیسوزونه و سالم میندازه بیرون ! ولی دی وی دی های خام Princo رو رایت میکنه خیلی هم سالم و عالی ! مشکل هم از Datawrite نیست چون با دی وی دی رایتر پسر عمه م ( Pioneer ) تست کردم عالی روش رایت کرد . 3 نرم افزار مختلف رو هم تست کردم جواب نداده.

حالا بنظرتون مشکل از کجاست و باید چیکار کنم ؟ یه بسته خریده بودم ازش فقط همون یدونه اولی رو تونستم رایت کنم و یکی هم که با رایتر پسر عمه م ، الان بقیه ش مونده رو دستم همینجوری بدون استفاده !

لطفا کمکم کنید .

فریم ویر درایو رو آپدیت کنید و با سرعت پایین تر رایت کنید و دوباره تست کنید

sadeghbb
11-03-2013, 21:08
داداش فک کنم مدیای دیسکت Rico باشه درسته ؟! اگر این مدیاست دیسکی که داری تقلبیه و بدترین جنس هست و ناسازگار با درایوهای لایتون

AC_POP
12-03-2013, 10:08
این Rico چیه ؟ یعنی چی ؟

m.b.z
12-03-2013, 15:13
اگر اپتیک سالم باشه باید رو هر نوع DVD خامی بتونه رایت کنه
اگر گارانتی داره بده گارانتی یه دونه نو بگیر
چون نمیتونن تعمیر کنن