PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وی پی ان شکبه توی ویندوز 8 کار نمیکنه!!!!

Ardeshir81
11-03-2013, 11:07
خسته نباشین دوستان.
خوبین؟
آقا تو دانشگاه ما یه وی پی ان ساختن که یوزر پس خودمونو میزنیم میریم اینترنت، همه ی یسیستم ها هم ویندوز ایکس پی روشونه. ولی یکی از سیستم ها ور ویندوز 8 نصب کردیم و. اولاش راحت به اینترنت وصل میشد، ولی بعد از یه مدت نمیشه. رو 3 تا سیستمم امتحان کردم هر 3 تاشون اولش درست بود ولی بعد یه مدت نمیشد.8چشه؟

iKode
12-03-2013, 01:50
الان همین وی پپی ان رو ویندوز Xp کار میکنه یا نه ؟ (پورت ها) خب چه خطایی میده یکم بیشتر توضیح بدید؟

Ardeshir81
12-03-2013, 17:15
الان همین وی پپی ان رو ویندوز Xp کار میکنه یا نه ؟ (پورت ها) خب چه خطایی میده یکم بیشتر توضیح بدید؟

آره. تو ویندوز اکس پی و سون راحت کار میکنه.
ولی توی ویندوز 8 هیچ اروری نمیده، جوری رفتار میکنه که انگار وی پی ان وصل شده، ولی حالت NEtwork روی Limited هست. خود به خود هم اینجوری شد. (یعنی اولاش کار میکرد ولی بعد یه مدت خراب شد)

iKode
12-03-2013, 19:13
البته دوست عزیز متاسفانه تو ایران وی پی ان و بستن / خب شما آنتی ویروس تون و چکی بکنید من خیلی سرچ کردم ولی متاسفانه جوابی براش پیدا نکردم اگر خطایی چچیزی نده نمیتونم حرفی بزنم جز اینکه ببینمش

Ardeshir81
13-03-2013, 14:40
البته دوست عزیز متاسفانه تو ایران وی پی ان و بستن / خب شما آنتی ویروس تون و چکی بکنید من خیلی سرچ کردم ولی متاسفانه جوابی براش پیدا نکردم اگر خطایی چچیزی نده نمیتونم حرفی بزنم جز اینکه ببینمش

این وی پی ان اون وی پی انی نیست که شما فک میکنی. این یه وی پی ان ه که خود دانشگاه ساخته، فقط برای اینه که سیستم ها بتونن به مودم وصل شن. یهنی اشکال از وی پی ان نیست و از ویندوز 8 ه. به هر حال مرسی که کمک کردی. دوستان کسی دیگه چیزی نمیدونه؟ به این مشکل برخورده؟

فک کنم نوع VPN ها هم P2TP باشه

saeed_136915
13-03-2013, 14:50
سلام
یه فایل txt ایجاد کنین بعد پسوند فایل رو .pbk بکنین بعد وی پی ان رو داخل اون فایل تعریف کنین و تنظیماتش رو هم از طریق Properties اون فایل درست کنین. احتمالا درست میشه

iKode
13-03-2013, 17:31
من اشتباه متوجه شدم ببخشید مطمئنی درایورهات آپدیت شده و سازگار هستن اخه منم با ویندوز 8 همین مشکل و داشتم الان ویندوز 7 زدم قشنگ کار میکنه

georgemartin
13-03-2013, 17:49
دوست عزیز این مشکل مربوط به ویندوزه 8 است و من هم قبلا این مشکل رو داشتم . از دو تا برنامه مدیریت vpn استفاده کردم یکی فکر کنم Cisco VPN بود و دیگری PacketiX . همین ها رو که نصب هم کنی کافیه یه درایوی چیزی تو سیستم نصب میکنند که خودکار مشکلت حل میشه . اگر هم احیانا درست نشد میتونی از طریق تنظیمات داخل همین برنامه ها استفاده کنی جای وی پی ان داخلی ویندوز
برنامه های دیگه ای هم هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هیچ راه دیگه ای هم من برای حل این موضوع پیدا نکردم .

alijigari
14-03-2013, 23:29
دوست عزیز با این دو برنامه چه جوری میشه اکانت وی-- پی --ان را فعال کرد ؟

georgemartin
15-03-2013, 07:33
دوست عزیز با این دو برنامه چه جوری میشه اکانت وی-- پی --ان را فعال کرد ؟
راحته ،راهنماشو بخون.

alijigari
15-03-2013, 08:20
راحته ،راهنماشو بخون.

دوست عزیز اگه راهنماشو خونده بودم که دیگه اینجا نمی مدم سوال کنم

چون وقتی باهاش کانکت میشی دیگه خود اینترنت قطع میشه اما همین 3 کانکشن داخل سون به راحتی جواب میده

iKode
15-03-2013, 11:54
اگر اشتباه نکنم مشکل از ویندوز هستش و بس یکی از دوستان یادم نمیاد کجا خوندم گفت از Packetix استفاده کردم مشکل رفع شده شما هم تستی بکنید