PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فشارسنج دیجیتالی

amir 777
09-03-2013, 19:14
سلام دوستان
یکی از اقواممون از اون ور اب یکی از این فشارسنج های دیجیتالی اورده ولی من چون زبانم زیاد قوی نیست از دفترچه راهنماش چیزی دستگیرم نشد
وقتی داری اون ماسماسک (ببخشید اسمشو بلد نیستم :n27:) فشار میدیم و دست داره باد میکنه و احساس سنگینی تو دست پیدا میشه یه سری عدد هایی رو مانیتورش میاد که هرچی بیشتر فشار بدیم اون عدد ها هم بالاتر میره حالا سوالم اینه که تا چه عددی باید اون ماسماسکو فشار بدیم تا فشار را دقیق بگه اخه من هر دفعه رو یه عدد رها میکنم برا همین فشار را متغیر و غیر صحیح نشون میده
کلا یه اموزشی بدین چطور با فشار سنج دیجیتالی کار کنم

A M ! N
11-03-2013, 11:53
سلام عزیزم.. اینطور که به نظر میرسه شما فشار سنج دستی خریداری کردین و اتوماتیک نیست. چون دارای پمـــپ هستش
در کنار این فشار سنج ها شما باید گوشی هم داشته باشید تا نبض رو بررسی کنید.. من فکر نمیکنم شما از طــریـــق ایـــنجا
بتونید یاد بگیرید چون یه کار حرفه ایه ، این فشارسنج های دستی از اتوماتیکها دقیق تر هستند و به همین خاطــر پزشـک هـــا
ازین ها استفاده میکنند همیشه. پیشنهاد من به شما اینه که حتمن به یک پزشک مراجعه کنید تا طرز کارش رو به طور حضوری
به شما یاد بدن، شما باید صداهای كورتكوف رو بشناسید تا سنجش فشار رو انجام بدین..

خوندن این دو مقاله رو پیشنهاد میکنم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shabe.saket
11-03-2013, 12:24
پارچه فشار سنج رو درست ببندید دستتون
دستتون رو مشت کنید
بعدش پمپ فشارسنج رو فشار بدید تا پارچه شروع به انقباض کنه
اونقدر این کار و بکنید (شاید فشار زیادی هم به دستتون بیاد ولی ادامه بدید) تا فشار سنج شروع به سوت زدن کنه
به محض اینکه سوت زد متوقف کنید
دستتون رو از حالت مشت خارج کنید
اعداد شروع به پایین اومدن میکنن و اونقدر پایین میان تا روی فشار بدن ایست میکنن و فشارسنج دوباره سوت میزنه و متوقف میشه
بعد فشار و نشون میده
تعداد ضربان قلب رو هم نشون میده

از این سفید ها هست؟
ببنید پشتش نوشته Made in Japan?
چند خریدید؟ از مکه؟

amir 777
11-03-2013, 14:34
پارچه فشار سنج رو درست ببندید دستتون
دستتون رو مشت کنید
بعدش پمپ فشارسنج رو فشار بدید تا پارچه شروع به انقباض کنه
اونقدر این کار و بکنید (شاید فشار زیادی هم به دستتون بیاد ولی ادامه بدید) تا فشار سنج شروع به سوت زدن کنه
به محض اینکه سوت زد متوقف کنید
دستتون رو از حالت مشت خارج کنید
اعداد شروع به پایین اومدن میکنن و اونقدر پایین میان تا روی فشار بدن ایست میکنن و فشارسنج دوباره سوت میزنه و متوقف میشه
بعد فشار و نشون میده
تعداد ضربان قلب رو هم نشون میده

از این سفید ها هست؟
ببنید پشتش نوشته Made in Japan?
چند خریدید؟ از مکه؟
نه از امریکا اوردن مارک relion هست لا مصب بوقم نمیزنه فکر کنم بهترین راه همونه برم پیش یه دکتر

bijandarbari
11-03-2013, 16:04
سلام

تا فشار 180 باد بزن و بعد ولش کن.

amir 777
12-03-2013, 15:02
کلا خطرناک نیست که این پمپ را چقدر باد کنم یعنی احتمال پاره شدن رگ نیست؟