PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمائی جهت خرید تونر رنگی

zendegiesagi
09-03-2013, 06:13
سلام

من یه پرینتر HP - laser jet - cp 1025 دارم . دیروز 3 رنگ تونرش تموم شد و امروز میخوام با راهنمائیهای اونیکی تاپیک تونرشو شارژ کنم .
میشه راهنمائی کنید به نظر شوما چه تونری (پودر ) بگیرم که هم کیفیت حفظ بشه هم پرینترم آسیبی نبینه هم پول زیادی ندم ؟
و اینکه برای شارژ هر کدوم ار تونر ها چند گرم پودر لازمه ؟

zendegiesagi
10-03-2013, 03:18
یعنی هیشکی نمیدونه چه مارک تونری بهتره ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :n29:

h_khozooei
10-03-2013, 17:01
تونر کرونا مدل 1215 رو بگیر 50 گرم هست جواب کارتو می ده همونجا چیپشم می تونی بخری
شارژ این دستگاه هم چون درام کیتش سوا هست. خیلی راحت
موفق باشی

zendegiesagi
11-03-2013, 07:12
تونر کرونا مدل 1215 رو بگیر 50 گرم هست جواب کارتو می ده همونجا چیپشم می تونی بخری
شارژ این دستگاه هم چون درام کیتش سوا هست. خیلی راحت
موفق باشی

مرسی
آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا :n02:
حالا که رفتم تونر خریدم چرا :n03:

داداش این تونرو دادن بهم KEMEYA 1215
هیجده هزار تومن هم بابتش پیاده شدم .
جنسش خوبه ؟ بده ؟ رفته تو پاچم ؟
قیمتش چی ؟ به قیمت خریدم یا بازم رفته تو پاچم !؟

h_khozooei
11-03-2013, 15:47
من امتحان نکردم ولی 50 گرم کرونا هر رنگش حدود 10 الی 11 هستش. اگر 18 هر رنگشو خریدی و 50 گرم هستش که خیلی اشتباه کردی ولی اگر چهار رنگ رو خرید 18 خیلی قیمتش خوبه

zendegiesagi
21-03-2013, 06:39
مرسی دوست عزیز واسه راهنمائی و مخصوصا واسه اون جمله ات که گفتی خیلی راحته . :7:
من این مارکی که شوما گفتینو پیدا نکردم اما سه مارک مختلف که میگفتن خوبه رو گرفتم (پارت . کمیا و یه مارک دیگه که یادم نیست) و تا اینجا به این نتیجه رسیدم کمیا از بقیه بهتر بوده . البته همه مارکها تو کل مغازه ها دونه ای هیجده هزار تومن بودن (حتی یکی از مغازه ها همینا رو لیبل قیمت زده بود 25 هزار تومن) و هرچی گشتم جائیکه ارزونتر بده پیدا نکردم . میگفتن 90 گرمه و هر کدوم واسه یه بار شارژ کافیه که همینم شد . سری بعد بیشتر میگردم که 10 یا 11 که گفتیو پیدا کنم . به جز ایرانشهر که جای ارزونتری نیست هست ؟
راستی این تونر عوض کردن چه کار راحتی بود بیخودی این مغازه دارا هی میترسوندن مارو :angry: . اولیش 3 ساعت طول کشید تا دستم را بیفته اما سه تای بقیه رو همه شونو تو یه ساعت و نیم عوض کردم .

tiyam 01
21-03-2013, 23:07
سلام
درباره این پرینترهای رنگی لیزری
4 تا کارتریج ( یه مشکی و سه رنگی) رو خودشون دارن و هر کاتریج حدود 100 تومنه درسته؟
وقتی تونر تموم شد باید چکار کرد؟ کارتریج جدید گرفت یا میشه اونا رو شارژ کرد؟ اگه شارژ میشه هزینه شارژ هر 4 تا کارتریج چقدر میشه و چند بار میشه کارتریج رو شارژ کرد و کِی احتیاج به خرید کارتریج هست؟

ممنون

h_khozooei
24-03-2013, 21:24
مرسی دوست عزیز واسه راهنمائی و مخصوصا واسه اون جمله ات که گفتی خیلی راحته . :7:
من این مارکی که شوما گفتینو پیدا نکردم اما سه مارک مختلف که میگفتن خوبه رو گرفتم (پارت . کمیا و یه مارک دیگه که یادم نیست) و تا اینجا به این نتیجه رسیدم کمیا از بقیه بهتر بوده . البته همه مارکها تو کل مغازه ها دونه ای هیجده هزار تومن بودن (حتی یکی از مغازه ها همینا رو لیبل قیمت زده بود 25 هزار تومن) و هرچی گشتم جائیکه ارزونتر بده پیدا نکردم . میگفتن 90 گرمه و هر کدوم واسه یه بار شارژ کافیه که همینم شد . سری بعد بیشتر میگردم که 10 یا 11 که گفتیو پیدا کنم . به جز ایرانشهر که جای ارزونتری نیست هست ؟
راستی این تونر عوض کردن چه کار راحتی بود بیخودی این مغازه دارا هی میترسوندن مارو :angry: . اولیش 3 ساعت طول کشید تا دستم را بیفته اما سه تای بقیه رو همه شونو تو یه ساعت و نیم عوض کردم .

تونر کرونا رو تو اینترنت سرچ کن میاره. شرکت هست نقش آیندگان ابیانه. می تونی بخری وجه رو بریزی به حسابشون و برات ارسال کنن کاری که برای من می کنن. کیفیتش واقعا عالی قیمت 50 گرمش هست تقریبا 11 تومان ارزون بخر استفاده کن حالشو ببر.
90 گرم نمی تونه تو این کارتریج جا بشه دروغه 45 گرم بزور جا می شه

h_khozooei
24-03-2013, 21:26
سلام
درباره این پرینترهای رنگی لیزری
4 تا کارتریج ( یه مشکی و سه رنگی) رو خودشون دارن و هر کاتریج حدود 100 تومنه درسته؟
وقتی تونر تموم شد باید چکار کرد؟ کارتریج جدید گرفت یا میشه اونا رو شارژ کرد؟ اگه شارژ میشه هزینه شارژ هر 4 تا کارتریج چقدر میشه و چند بار میشه کارتریج رو شارژ کرد و کِی احتیاج به خرید کارتریج هست؟

ممنون

عزیز جان این کارتریج قیمتش هست حدود 200 هزار تومان اگر 100 تومان خریدی طرح هست اصل نیست.
ولی به راحتی شارژ می شه. کارتریج بخر و می تونی چیپشم بخری.
هر موقع کارتریج تموم شد شارژش کن (پیغام می ده)

tiyam 01
25-03-2013, 00:13
عزیز جان این کارتریج قیمتش هست حدود 200 هزار تومان اگر 100 تومان خریدی طرح هست اصل نیست.
ولی به راحتی شارژ می شه. کارتریج بخر و می تونی چیپشم بخری.
هر موقع کارتریج تموم شد شارژش کن (پیغام می ده)

هنوز چاپگر نخریدیم که
دارم تحقیق میکنم بیبنم هزینه چاپ چطور در میاد، کدوم بصرفه تره
کارتریح هر رنگ 100 تومن بود، 4 رنگ c+m+y+k جمعاً حدود 400 تومن. مگه اینطوری نیست؟
هزینه شاررژ 4 تا رنگ چفدر میشه، چند برگ میزنه؟

آپدیت: هزینه شارژ تو فروم همسایه گفته بودن 130 و یکی دیگه گفته بود 200-240 تومن (هر 4 کاتریج)

h_khozooei
04-04-2013, 15:10
هنوز چاپگر نخریدیم که
دارم تحقیق میکنم بیبنم هزینه چاپ چطور در میاد، کدوم بصرفه تره
کارتریح هر رنگ 100 تومن بود، 4 رنگ c+m+y+k جمعاً حدود 400 تومن. مگه اینطوری نیست؟
هزینه شاررژ 4 تا رنگ چفدر میشه، چند برگ میزنه؟

آپدیت: هزینه شارژ تو فروم همسایه گفته بودن 130 و یکی دیگه گفته بود 200-240 تومن (هر 4 کاتریج)

من فکر کنم که الان حدود 200 تومان هر کارتریج نوعی باشه یعنی 4تا 200 هزار تومان
شارژ هم باید حدود 40 هزار تومان باشه یا یه ذره کمتر یا بیشتر
الان ارزون ترین HP 1025 هستش