PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تصویر ندادن و بوق ممتد مادربرد

tireng69
08-03-2013, 17:56
سلام دوستان.یکی از دوستام یه سیستم خراب اورد پیشم من بعد چک کردن دیدم این تصویر زیر برای 30 ثانیه نمایش داده میشه و همچنین 8 بوق کوتاه ممتد میزنه.اسلات رم و رمو تمیز کردم اما مشکل پابرجاست.اگه میشه کمکم کنید.مادربرد هم mv43 3.1 نوشته روش.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EXTREME
08-03-2013, 18:13
سلام دوستان.یکی از دوستام یه سیستم خراب اورد پیشم من بعد چک کردن دیدم این تصویر زیر برای 30 ثانیه نمایش داده میشه و همچنین 8 بوق کوتاه ممتد میزنه.اسلات رم و رمو تمیز کردم اما مشکل پابرجاست.اگه میشه کمکم کنید.مادربرد هم mv43 3.1 نوشته روش.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بوق اگه از رم باشه قطع نمیشه بوق گرافیک هم دو بوق کوتاه یک بوق بلند یا 3 بوق کوتاه یک بوق بلند است

با برداشتن باتری مین بایوس مین رو دیفالت کنید و باتری مین رو چک کنید با یک پاور دیگه هم سیستم رو چک کنید درست نشد مشکل میتونه از مین باشه

برای احتیاط با یک رم و گرافیک دیگه سیستم رو چک کنید