PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک درباره windows

vampire-girl
08-03-2013, 15:03
سلام...
ببخشید اگه جای اشتباهی رو برای مطرح کردن سوالم انتخاب کردم....
یکی از دوستانم مشکلی برای ویندوزش پیش اومده بعد منم خواستم کمکش کنم اما چون لپ تاپ ندارم نمی دونستم چطور میشه کمکش کرد..
چیزی که خودش گفته اینه:
من دیروز بردم بیرون ویندوز لپ تا پمو عوض کردن ..اومدم خونه شب امتحانش کردم همه چیش خوب بود..فلش نصب کردم . اطلاعاتمو ریختم..حالا صبح روشن کردم ویندوزم بالا نمیاد!!فقط صفحه علامت asus میاد و دیگه نمیره..یعنی چی؟؟/گه فک کنیم فلش ویروسی بوده یعنی با یه بار وصل کردن ویندوزو ترکونده؟؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید تا بتونم کمکش کنم..:n16:

EXTREME
08-03-2013, 18:11
سلام...
ببخشید اگه جای اشتباهی رو برای مطرح کردن سوالم انتخاب کردم....
یکی از دوستانم مشکلی برای ویندوزش پیش اومده بعد منم خواستم کمکش کنم اما چون لپ تاپ ندارم نمی دونستم چطور میشه کمکش کرد..
چیزی که خودش گفته اینه:
من دیروز بردم بیرون ویندوز لپ تا پمو عوض کردن ..اومدم خونه شب امتحانش کردم همه چیش خوب بود..فلش نصب کردم . اطلاعاتمو ریختم..حالا صبح روشن کردم ویندوزم بالا نمیاد!!فقط صفحه علامت asus میاد و دیگه نمیره..یعنی چی؟؟/گه فک کنیم فلش ویروسی بوده یعنی با یه بار وصل کردن ویندوزو ترکونده؟؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید تا بتونم کمکش کنم..:n16:

برین در بایوس لپ تاب و بوت رو بزارین رو هارد و سیو کنید
درست نشد ببرید رو نصب ویندوز ببینید نصب ویندوز انجام میشه ؟

tanhae1
08-03-2013, 19:26
سلام

به نظر من ایراد از همان فلش می تونه باشه و قویا ویروسی هست فکر کنم که دوباره باید ویندوز بریزید البته بعد ار ریختن ویندوز بایستی در حالت سیف مود ویروس کشی کنی وبعد دوباره ویندوز بریزین .

حالا اگر اساتید هم نظری دارند لطفا بگن تا همه استفاده کنند

khelane
08-03-2013, 21:12
فکر نکنم
الان مشکلشون اینه که در روی لوگوی asus میمونه یعنی یه اتصال مشکل داره شاید هارد رو تو بایوس درست کنه درست بشه و اگه درست نشد ویندوز رو باید عوض کنه
در اخر هم اگه نتونستن مشکل فرارتر میره
به نظر من توصیه های بالا رو انجام بده یه دور هم بایوس رو دیفالت کن