PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : hibernate نشدن کامپیوتر

arashsard
08-03-2013, 02:51
با عرض سلام خدمت مهندسین گرامی... من از زمانی که مادربردمو عوض کردم دیگه نمیتونم سیستمو hibernate کنم... میگه درایور c شما پر هست و باید خالی بشه.... قبلا اصلا اینجوری نیود و راحت hibernate میشد... حتی اگه یه مگ جای خالی هم نداشتم... دوستان چی کار کنم... راهی هستش... خیلی احتیاج دارم... تشکر...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hfj
08-03-2013, 05:16
این Patch رو دانلود کن و نصبش کن: WindowsXP-KB909095-x86-ENU.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :n16:

arashsard
08-03-2013, 10:56
این Patch رو دانلود کن و نصبش کن: WindowsXP-KB909095-x86-ENU.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :n16:

متاسفانه موقع نصب همچین اروری داد....:n12:

hfj
08-03-2013, 14:26
نرم‌افزار CCleaner رو نصب کن. حدوداً 4 مگابایته. از اینجا دانلود کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد از اینکه اجرا کردی، روی دکمه‌ی Run Cleaner کلیک کن و دکمه‌ی OK رو بزن
بعدش برو توی همون Power Options، عدد روبروی Free disk space رو چک کن، ببین چقدر شده و عددش رو بگو.
گزینه‌ی Enable hibernation رو هم فعال کن

SURIV
10-03-2013, 01:57
با سلام
فعال بودن قابلیت هایبرنیت روی ویندوز، فایلی به اسم hiberfil.sys رو در روت درایو ویندوز می سازه که حدودا 1.5 گیگابایت حجم داره. و در صورتیکه درایو ویندوز شما فضای خالی لازم را نداشته باشه، این ارور مشاهده می شه.
البته بعضی وقتا هایبرنیت نشدن کامپیوتر به دلیل compatible نبودن قطعات سخت افزاری هست که البته اون خیلی نادره و همچین اروری نمیده.
شما بهتره از همون CCLEANER استفاده کنین و برنامه های اضافی رو هم پاک کنین و فایلهای عکس یا فیلم و ... رو به درایوی غیر از درایو ویندوز انتقال بدین و دوباره امتحان کنین.
ضمنا اون پچ رو سیستمتون نصب نشد چون ویندوز شما آپدیت تر از اون پچ هست بنابراین اون پچ مشکلتونو حل نمی کنه.
موفق باشید

arashsard
10-03-2013, 02:09
ممنون از دوستان گل.... با اون برنامه کلیر یه سری فایلهای اضافی رو پاک کردم... خلاصه C رو یه خونه تکونی کردم... فعلا کارم راه افتاده تا به موقش یه هارد بهتر بگیرم :n12: