PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : احساس ضعف و گرسنگی بعد از خوردن بیش از حد غذا !!!! مشکل چیه ؟!!

ziba12
07-03-2013, 15:13
دوستان

مدتی که هر چی غدا میخوروم حتی تا مرزی میرسی که میخوام استفراغ کنم :n30: بازم اچند دقیقه بعد از صرف غذا احساس گرسنگی میکنم .:n04::n21:

ادم لاغری هم هست .

باید چی کار کنم ؟ مشکل چیه ؟ از معدست ؟ چه قرصی رو پیشنهاد میکننین ؟ رانیتیدین ؟:n16::n17::n12::n19:

Alamate Soal
07-03-2013, 23:33
چند وقته اینطوری شدین شما ؟ مشکلات دیگه ای ندارین مثل سرگیجه و خشتگی و ... ؟
اولین چیزی که باید بررسی بشه معده هست اینطور که شما فرمودین ممکنه مشکلات عملکرد پیلور داشته باشین. البته اگه اینطور که فرمودین در حد دقیقه باشه مشکلتون.
به هر حال به همراه هر تشخیصی یه آندوسکوپی هم لازم به نظر میرسه بهتره به یه متخصص داخلی مراجعه کنین

pro_translator
08-03-2013, 00:12
احساس خستگی نداری شما؟ کمبود انرژی؟ سنگینی؟ نفخ؟

غذای سالم می‌خوری شما یا هله و هوله؟ ورزش می‌کنی؟ (اگه آره، هر چند وقت یه بار؟)

آب زیاد می‌نوشی؟ (اگه نه، ممکنه بدنتون کم‌آب شده باشه ولی سیگنال برعکس یعنی گرسنگی می‌ده...)...

نوشیدن یه لیوان آب نیم ساعت قبل از غذا خوردن رو امتحان کنین...

ziba12
08-03-2013, 00:53
ممنون دوستان عزیزم :n12: . باید به پزشک مراجعه کنم .... اینجوری نمیشه

raana
09-03-2013, 19:33
دوست عزیز این دو تا لینک رو مطالعه کنید....

لینک 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]علت%E2%80%8Cهای-احساس-گرسنگی-چیست)

لینک 2
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگر-بعد-از-خوردن-غذا-هنوز-گرسنه-ايدبخوانيد)
به نظر من مهمترین دلیل این مشکل......ناراحتی های عصبی و استرس هست....

ziba12
04-04-2013, 21:30
ممنون رعنا جون :n12::n17:

اول رفتم پیش یک دکتر گفتم مشکل از معده ته و به من چند بسته رانیتیدین و امپرازول و سایمیتیدین داد . + یک شربط معده المینیوم ام جی اس خوردم بازم خوب نشد .

بعد رفتم پیش یک دکتر دیگه گفتش انگل داری و اون هم یه قرص انگل و مندازول داد .

خوردم باز خوب نشدم .

نیمدونم مشکل کجاست ............ دکتر ها هم دکتر های قدیم . :n24:

باید یک سری هم به پزشک یا حکیم داروی گیاهی بزنم .....:n13::n12::n16::n17: