PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این مشکلی که من دارم از ویروسه؟

vahid_sh2447
07-03-2013, 13:42
سلام
یه مشکلی برام بوجود اومده که خیلی رو اعصابم داره راه میره.مشکل از این جاست که درگ کردن موس کار نمی کنه و یا کلیک راست نمیشه کرد.البته مشکل کلیک راست وقتی یه بار رو استارت منو کلیک می کنم برا یه مدت حل میشه.ولی مشکل درگ نکردن موس پا برجاست.یه نکته ای هم که هست مثلن اگه بخوام یه فایلی رو با NERO رایت کنم چون درگ نمیشه وقتی add هم میزنم برنامه nero این ایراد رو میگیره:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ویندوز هم عوض کردم ولی بعد از یه مدت کوتاهی همینطوری میشه.
ویندوزم xp و آنتی ویروس norton آپدیت شده دارم.اینم یه لوگ از فایل های اجرایی:
Vahid_Sh2447.log - 10 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون میشم کمکم کنید...

vahid_sh2447
10-03-2013, 12:01
حداقل لطف کنید یه نگاهی به log بندازین...

Beta
10-03-2013, 12:51
باید با MalwareBytes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اسکن کنید !
نرم افزار رو دانلود و آپدیت کنید و بعد فول اسکن !

vahid_sh2447
10-03-2013, 13:08
باید با MalwareBytes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اسکن کنید !
نرم افزار رو دانلود و آپدیت کنید و بعد فول اسکن !
ممنون.با همین نرم افزار هم اسکن کردم هیچی پیدا نمی کنه...

SURIV
11-03-2013, 01:15
با سلام
فکر نمی کنم مشکلتون از ویروس باشه

مشکل درگ نکردن موس دلایل مختلفی داره از یه باگ ساده بگیرین تا مشکل خود موس

شما ممکنه ویندوزتونو عوض کنین ولی ممکنه همون ویندوز باگ داشته باشه و یا اینکه مشکلیه که بعد از نصب کردن نرم افزاری خاص به وجود میاد
اینطوری که هر بار که ویندوز نصب می کنین همون نرم افزارو هم نصب می کنین و مشکل دوباره به وجود میاد
اینطور که تو لاگ فایلتون دیدم هم به نظر میاد که نرم افزارای زیادی رو سیستمتون نصب کردین

در مورد مشکل نرو هم که خود ارور میگه یه سری DLL رو رجیستر نکردین. که این ممکنه به این علت باشه که شما مثلا یه نرم افزار رایت دیگه {غیر از نرو} داشتین و اونو Uninstall کردین، و اون برنامه هم یه سری DLL رو که برای رایت CD لازمه همراه خودش از سیستم پاک کرده.

موفق باشید

vahid_sh2447
11-03-2013, 10:42
با سلام
فکر نمی کنم مشکلتون از ویروس باشه

مشکل درگ نکردن موس دلایل مختلفی داره از یه باگ ساده بگیرین تا مشکل خود موس

شما ممکنه ویندوزتونو عوض کنین ولی ممکنه همون ویندوز باگ داشته باشه و یا اینکه مشکلیه که بعد از نصب کردن نرم افزاری خاص به وجود میاد
اینطوری که هر بار که ویندوز نصب می کنین همون نرم افزارو هم نصب می کنین و مشکل دوباره به وجود میاد
اینطور که تو لاگ فایلتون دیدم هم به نظر میاد که نرم افزارای زیادی رو سیستمتون نصب کردین

در مورد مشکل نرو هم که خود ارور میگه یه سری DLL رو رجیستر نکردین. که این ممکنه به این علت باشه که شما مثلا یه نرم افزار رایت دیگه {غیر از نرو} داشتین و اونو Uninstall کردین، و اون برنامه هم یه سری DLL رو که برای رایت CD لازمه همراه خودش از سیستم پاک کرده.

موفق باشید
ممنون.ولی موقعی که درگ موس کار میکنه نرو همچین اروری رو نمیده.ویندوز هم چند ساله استفاده می کنیم.چیزی که باعث تعجبه اینه که بعضی مواقع خوب میشه این مشکل درگ کردن موس.موس هم عوض کردم باز همین مشکل رو داشت...