PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشتراک پورت USB از طریق اینترنت

masoodkardorost
06-03-2013, 12:10
با سلام خدمت اساتید و دوستان.
صورت مسئله: میخوام یه پورت یو اس بی رو از یه کامپوتری اونور دنیا در اختیار بگیرم انگار که یو اس بی طرف همون یو اس بی من باشه و طرف فقط دستگاه رو وصل کنه به یو اس بی.

توضیحات: یه دستگاه جی پی اس رو در نظر بگیرید که دوستم توی یه شهر دیگه داره باهاش کار میکنه. حالا میخواد اطلاعات این دستگاه رو برام بفرسته یا من میخوام دستگاه اونو از طریق کامپوترم تنظیم کنم. این دستگاه نیاز به درایور داره که توی کامپیوتر دوستم نصب نیست یعنی وقتی که اون به کامپیوترش وصل میکنه کامیش میفهمه که یه دستگاهی وصله ولی نمیتونه باهاش ارتباط برقرار کنه ولی من توی کامپیوترم نصبه و ... حالا میخوام وقتی اون دستگاه رو وصل میکنه به یو اس بیش اون پرتش رو شیر کنه و برای من انگار دستگاه وصل شده به کامپیوتر من.
خودم دو تا برنامه رو تست کردم ولی جواب نگرفتم. توی توضیحات این دو تا برنامه دقیقا کارشون مشکل من رو حل میکنه ولی با دو تا از دوستام که چک کردم جواب نگرفتم. DAEMON.Tools.USB.1.1.0.0040 که سعی کردم کرک شدش رو از سایتای ایرانی گیر بیارم که گیر اومد ولی کار نمکنه هر چند از تریالش هم استفاده کردم نتونستم جواب بگیرم.
دومیش که USB.Over.Network.4.7.4 هست که کرکش کار میکنه اما خودش کار نمیکنه!!!
دوستان کسی هست بتونه این مشکل رو حل کنه و راه حلش مطمئن باشه؟ خودم گشتم یه برنامه دیگه پیدا کردم ولی کرکش رو پیدا نکردم که در واقع به درد من نمیخوره 15 روز آزمایشی خیلی کمه.
اگه برنامه تست شده ای معرفی کنین یه دنیا ممنونتون میشم.

masoodkardorost
11-03-2013, 11:38
با سلام خدمت اساتید و دوستان.
صورت مسئله: میخوام یه پورت یو اس بی رو از یه کامپوتری اونور دنیا در اختیار بگیرم انگار که یو اس بی طرف همون یو اس بی من باشه و طرف فقط دستگاه رو وصل کنه به یو اس بی.

توضیحات: یه دستگاه جی پی اس رو در نظر بگیرید که دوستم توی یه شهر دیگه داره باهاش کار میکنه. حالا میخواد اطلاعات این دستگاه رو برام بفرسته یا من میخوام دستگاه اونو از طریق کامپوترم تنظیم کنم. این دستگاه نیاز به درایور داره که توی کامپیوتر دوستم نصب نیست یعنی وقتی که اون به کامپیوترش وصل میکنه کامیش میفهمه که یه دستگاهی وصله ولی نمیتونه باهاش ارتباط برقرار کنه ولی من توی کامپیوترم نصبه و ... حالا میخوام وقتی اون دستگاه رو وصل میکنه به یو اس بیش اون پرتش رو شیر کنه و برای من انگار دستگاه وصل شده به کامپیوتر من.
خودم دو تا برنامه رو تست کردم ولی جواب نگرفتم. توی توضیحات این دو تا برنامه دقیقا کارشون مشکل من رو حل میکنه ولی با دو تا از دوستام که چک کردم جواب نگرفتم. DAEMON.Tools.USB.1.1.0.0040 که سعی کردم کرک شدش رو از سایتای ایرانی گیر بیارم که گیر اومد ولی کار نمکنه هر چند از تریالش هم استفاده کردم نتونستم جواب بگیرم.
دومیش که USB.Over.Network.4.7.4 هست که کرکش کار میکنه اما خودش کار نمیکنه!!!
دوستان کسی هست بتونه این مشکل رو حل کنه و راه حلش مطمئن باشه؟ خودم گشتم یه برنامه دیگه پیدا کردم ولی کرکش رو پیدا نکردم که در واقع به درد من نمیخوره 15 روز آزمایشی خیلی کمه.
اگه برنامه تست شده ای معرفی کنین یه دنیا ممنونتون میشم.

کسی نیست اطف کنه جواب منو بده؟

amir.orc
11-03-2013, 11:53
سلام.سوالتون کامل نیست.دقیقا کدوم کشور و اینکه شما در چه حد به شبکه آشنایی دارید؟اگر آشنایی شما کمه اول باید دانشتون رو زیاد کنید.

masoodkardorost
12-03-2013, 20:13
سلام.سوالتون کامل نیست.دقیقا کدوم کشور و اینکه شما در چه حد به شبکه آشنایی دارید؟اگر آشنایی شما کمه اول باید دانشتون رو زیاد کنید.

سلام
خیلی ممنون که جواب دادین
والا فکر میکنم که سوال کامله (اون قسمتی که بولد کردم) رایج هم هست آخه براش چندین برنامه ساخته شده. اما اینکه به شبکه چقدر واردم در حد کاربر معمولی اینترنت که تا الان با مشکل خاصی مواجه نبودم راجع به شبکه کردن با نرم افزار teamviewr کار کردم مشکلی هم نداشتم خیلی راحت کنترل کامپیوتر دوستم رو بدست گرفتم. انگلیسیم هم خوبه اگه به مشکلی بر بخورم میرم منوال برنامه رو میخونم و مشکلم رو حل میکنم یعنی با اینستراکشن برنامه مشکلی ندارم طبق دستورالعمل میرم جلو ولی جواب نمیگیرم. در مورد تیم ویور خیلی برنامه خوبیه ولی سوال من چیز دیگه ایه. با تیم ویور بدیش اینه که انگار نشستی پشت کامپیوتر طرف در حالی که من میخوام پشت کامپیوتر خودم باشم ولی پورت یو اس بی اون مال من بشه.
حالا اگه برنامه ای سراغ دارین که سوال من رو جواب میده یا شما تست کردین یا اگه لطف کنین با این برنامه ها یه تستی بکنین ببینین جواب میگیرین (شاید قلق خاصی داره!)
خیلی ممنون میشم اگه مشکل منو حل کنین یه جورایی گیر این کارم

amir.orc
13-03-2013, 19:27
مساله خیلی ساده ای هست.باید اون درایو رو شیر کنید و دسترس کامل براش ایجاد کنید.می تونید به صورت ریموت یا آف ریموت هم این کار رو انجام بدید که راحت تر هست.می تونید آی پی ثابت بگیرید و دیگه کلا بدون این مشکلات کارتون رو انجام بدید.در هر صورت شما نظرتون این هست که سوالتون کامله ولی به نظر من با اطلاعاتی که دادید این بیشتر کمکیه که میشه کرد.راستی من دیگه این سمت نیستم.پ خ بزن.

masoodkardorost
14-03-2013, 22:13
مساله خیلی ساده ای هست.باید اون درایو رو شیر کنید و دسترس کامل براش ایجاد کنید.می تونید به صورت ریموت یا آف ریموت هم این کار رو انجام بدید که راحت تر هست.می تونید آی پی ثابت بگیرید و دیگه کلا بدون این مشکلات کارتون رو انجام بدید.در هر صورت شما نظرتون این هست که سوالتون کامله ولی به نظر من با اطلاعاتی که دادید این بیشتر کمکیه که میشه کرد.راستی من دیگه این سمت نیستم.پ خ بزن.

بازم ممنون
عجیبه نمیتونم پیغام خصوصی بدم (امتیاز ندارم!:n28:) به هر حال امیدوارم اینو ببینین. در هر صورت یه بار دیگه سوال اینه که پورت رو شیر کنم نه درایو رو. فرض کنین شما یه پرینتر دارین که با یو اس بی به کامپیوتر وصل میکنین. تا زمانی که درایورش نصب نشده باشه نه میتونین پرینت بگیرین نه هیچی فقط کامپیوترتون میفهمه که یه دیوایسی وصل شده به کامپیوتر اما اگه همین پرینتر رو به کامپیوتری که درایورش نصبه بزنین راحت باهاش کار میکنین. حالا من میخوام سیم اون پرینتر (یا اون دستگاه جی پی اسم) رو از اونور دنیا سیم کشی (از طریق اینترنت) کنم به کامپیوترم. حالا شما این سیم کشی رو چطور انجام میدین؟ اگه فلش بود یا هر چیز دیگه که عین درایو بود حرف شما درسته باید درایو یا فولدر رو شیر میکردم اما اینجا من میخوام پورت یو اس بی رو شیر کنم. واسه همین چندین برنامه هست که اسمشون رو آوردم ولی من جواب نگرفتم. حالا کمک میخوام