PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اورژانسی: ترافیک بالا روی وب سایت

masud_809_2
06-03-2013, 11:32
با سلام

اخیرا از چند IP محدود (حدود 4-5) ترافیک فوق العاده زیادی روی وب سایت من قرار می گیرد که ممکن است سایت من قطع شود.
1- بهترین و موثرترین راه حل پیشنهادی شما چیست؟
2- آیا می توان مقدار پهنای باند مصرفی برای هر IP را تعریف کرد تا دیگر نتوانند ترافیک وحشتناک توسط معدود IP صورت بگیرد؟

با تشکر

javadt
06-03-2013, 15:45
احتمال داره که حمله DDOS به سایت شما صورت می گیره
سرور شما فایروال مناسب داره برای جلوگیری از این نوع حمله ها

dracula_killer
06-03-2013, 16:37
بهترین کار اینکه اون 4-5 آیپی رو بلاک کنی،چون همونطور که دوستمون گفتن به احتمال زیاد دارن سایتتون DDOS می کنن

masud_809_2
06-03-2013, 21:37
با سلام
خیلی ممنون.
آیا تنها راه حل برای جلوگیری بلاک کردن IP هست؟ ممکن است دوباره توسط IP های دیگری حمله صورت بپذیرد.
در مورد سوال 2: اگر بتوان مقدار پهنای باند مصرفی توسط هر IP را محدود کرد، به نظرم مشکل تا حد خیلی زیادی مرتفع می شود. آیا چنین چیزی امکان دارد؟
با تشکر

ویرایش: در مورد فایروال سرور اطلاع خاصی ندارم. باهاشون صحبت کردم و گفتند راه حل بلاک کردن IP ها هست. آیا فایروال های دیگر راه حل دیگری دارند؟
با تشکر

Life24
07-03-2013, 09:52
با سلام
خیلی ممنون.
آیا تنها راه حل برای جلوگیری بلاک کردن IP هست؟ ممکن است دوباره توسط IP های دیگری حمله صورت بپذیرد.
در مورد سوال 2: اگر بتوان مقدار پهنای باند مصرفی توسط هر IP را محدود کرد، به نظرم مشکل تا حد خیلی زیادی مرتفع می شود. آیا چنین چیزی امکان دارد؟
با تشکر

ویرایش: در مورد فایروال سرور اطلاع خاصی ندارم. باهاشون صحبت کردم و گفتند راه حل بلاک کردن IP ها هست. آیا فایروال های دیگر راه حل دیگری دارند؟
با تشکر

سلام
این ها یک تعداد زیادی درخواست به سرور میفرستند و سرور شما هم هم هرا پاسخ می دهد.
بهترین راه حل محدود کردن پاسخ دادن سرور به درخواست ها در واحد زمانی است.
مثلا به ای پی 150.150.150.170 در مدت سه ثانیه بیشتر از 100 بار پاسخ ندهد.

masud_809_2
07-03-2013, 18:10
سلام
این ها یک تعداد زیادی درخواست به سرور میفرستند و سرور شما هم هم هرا پاسخ می دهد.
بهترین راه حل محدود کردن پاسخ دادن سرور به درخواست ها در واحد زمانی است.
مثلا به ای پی 150.150.150.170 در مدت سه ثانیه بیشتر از 100 بار پاسخ ندهد.
با سلام
خیلی ممنون.
چطور می توان تعداد پاسخ های سرور در زمان مشخص به هر IP در حالت کلی را محدود کرد؟
با تشکر

masud_809_2
12-03-2013, 20:59
با سلام

کسی پیشنهادی ندارد؟ این مورد واقعا ضروری است.
1- آیا می توان ما هم بر روی IP ای که بر روی ما ترافیک می اندازد، ترافیک بیاندازیم؟ (مقابله به مثل به صورت اتوماتیک) چگونه؟
2- آیا می توان تعداد پاسخ های سرور به هر IP در واحد زمانی را محدود کرد؟ چگونه؟

با تشکر از وقت شما

dracula_killer
13-03-2013, 19:19
عزیز من یه راه حل به ذهنم میرسه
البته من چون تخصصم php هست،اگه زبون وبسایتت php باشه می تونم بهت راهی رو بگم که برای هر IP یک زمان مشخص ثابت تعیین می کنه و وقتی اون زمان تموم شد کاربر رو مثلا از سایت میندازه بیرون

امیدوارم که بتونم کمکت کنم

masud_809_2
16-03-2013, 10:58
با سلام

خیلی ممنون از جواب شما و ببخشید که دیر جواب می دهم.
من سایتم HTML هست (با FrontPage)، نمی دانم، آیا می شود، PHP همه به آن اضافه کرد تا بتوانم از کد شما استفاده کنم؟

با تشکر

dracula_killer
16-03-2013, 12:57
آره این امکان وجود داره
البته باید ببینی هاستی که گرفتی php رو ساپورت می کنه یا نه

حالا اگه مطمئن شدی که میشه php رو پیاده کرد بگو تا الگوریتمش رو بهت بگم

tabriz-info
06-07-2013, 17:26
کافیه از طریق htaccess ای پی که فکر میکنید دی داس میکنه رو بلوک کنید

hamedvahedi
04-10-2013, 16:11
بهترين كار اينه كه به همون شركت ميزبان اعلام كني كه تنظيمات رو روي فايروال انجام بدن يا سايتت رو بذارن پشت IDS يا امثالهم. چون اگه قرار باشه تو برنامه اين كنترل ها رو انجام بدي CPU Usage از بابت درگير شدن Apache يا IIS ميره بالا.