PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اکانت

behzad20000
05-03-2013, 19:01
سلام

تو سیستم همکارم تواداره تو یه اکانت که از نوعadministrative است برنامه هاو یه سری از قابلیته های ویندوز اجرا نمی شه و پیغام عدم دسترسی به علت نداشتن جواز می ده .در ضمن یک اکانت دیگه با نام administrative وجود داره که در این اکانت همه برنامه ها اجرا می شه ولی فونت برخ برنامه هابه هم ریخته است! و یه مساله دیگه این که وقتی کامپیوتر روشن می شه به اکانت اولی وارد می شه مگه این که با safe mod وارد شی تابتونی از بین دو اکانت انتخاب کنی لطفا راهنمایی کنید

ممنون!

behzad20000
10-03-2013, 22:34
سلام

کسی ازدوستان نبود جواب بده

SURIV
11-03-2013, 00:26
با سلام
فکر می کنم رئیس اداره یا هر شخص دیگری با استفاده از اکانت Administrator اصلی اکانت های دیگه سیستم هارو محدود کرده باشه
در اینصورت باید با همون اکانت محدودیت هارو بردارین
ضمنا اکانت Administrator اصلی ویندوز به صورت پیشفرض غیرفعاله که باید فعالش کنین که برای اینکار تو ویندوز XP باید تو صفحه لوگین کلیدهای Ctrl +Alt + Del رو دوبار بزنین و در صفحه باز شده تو عبارت username کلمه Administrator و تو پسورد، پسورد ادمین رو بزنین تا وارد بشین.
تو ویندوز 7 هم مطمئن نیستم ولی فکر کنم باید تو cmd یه یوزر دیگه که run as administrator شده دستور net user administrator /active رو زد {اینو شک دارم مطمئن نیستم چون خیلی وقته با 7 کار نکردم}

behzad20000
11-03-2013, 19:51
ممنون از جوابتون

امروز موفق شدم اکانت administratorرو فعال کنم اما مشکلی که هست اینه که یه اکانت دیگه هم تو سیستم هست به یک اسم دیگه که اون هم از نوع administrator که فایل های اجرایی و برخی از قابلیت های ویندوز اجرا نمی شه و پیغام محودیت دسترسی می ده اگه بخوام این اکانت حدف کنم با توجه به عدم عمل کنترل پنل باید چیکار کنم واگه بخوام محدودیتا در اون رفع بشه چی باید انجام بدم

بازم ممنون

SURIV
14-03-2013, 23:56
با سلام
من موضوعو اینجوری گرفتم ببینین درسته؟
شما یه اکانت اصلی به اسم Administrator دارین و اونو فعال کردین و هیچ محدودیتی نداره
یه اکانت دیگه مثلا به اسم XXX هست که اختیارات Administrator رو داره و این اکانت کمی محدودیت داره! مثلا کنترل پنل نداره
و شما می خواین اکانت XXX رو حذف کنین
درسته؟
شما نیازی نیست حتما از اکانت XXX حذفش کنین
از همون اکانت اصلی Administrator با مراجعه به کنترل پنل می تونین اکانت XXX رو حذف کنین

اگه مشکلی بود بگین

موفق باشید