PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خریدn97?

hamed malekpour
05-03-2013, 14:55
نظرتون در مورد خرید این گوشی چییه یکی است میگه 320 هزار تومان ولی نمی دونم مینییه یا معمولی ودر ضمن کدوم بهتره n97معمولی یاn97min?

clau
05-03-2013, 15:00
n97صفحه نمایشش 3.5اینچه حافظه داخلیش 32 گیگ - n97 miniحافظه داخلیش 8 گیگ هستش صفحه نمایشش هم کوچیکتره

hamed malekpour
05-03-2013, 17:29
ارزش خریدن داره یا نه ؟

h!tman
05-03-2013, 17:44
نه اصلا نداره

hamed malekpour
05-03-2013, 22:49
پس با 340هزار تومان چی بخرم؟

tiyam 01
06-03-2013, 10:35
n97 که دیگه قدیمی شده
سیمبیان 1 (9.4) داره که برنامه واسش کمه، فرق چندانی با یه فیچر فون نداره
میگن سیمبین هم رو میخوان جمعش کنن

با یه کم بودجه بیشتر میشه ال جی اپتیموس نت دوال گرفت

اندورید 2.3، ال سی دی 3.2 اینچ، پردازنده 800 مگاهرتز، رم 512 مگ، دوربین 3 مگاپیکسل داره، تو سونی و سامسونگ گوشی با این مشخصات 500 تومنه

h!tman
06-03-2013, 12:07
سعی کن اندروید بگیری،حتی دست دوم . خیلی بهتره از سیمبین که 2زار نرم افزار نداره
Galaxy Pocket در بودجه شماست

maziarzar
09-03-2013, 22:35
بهتره دنبال یه گوشی اندرویدی دس2 باشی
ان97 هم نمیارزه به این قیمت

Abismo Negro
14-03-2013, 17:57
سلام .منم ان ۹۷ دارم.ولی مدتهاست که دارمش.گوشی خیلی خوبی بود و یکی از بهترین گوشی های بازار بود.البته در زمان خودش.متاسفانه سیستم عامل سیمبین که همیشه دوستش داشتم دیگه ادامه داده نمیشه و پشتیبانی هم که قراره تا ۲۰۱۶ اینطورا ازش بشه در حد حرف هست.چون شرایط به جایی رسیده که نوکیا پلتفرم s40 رو به سیمبینی که بیش از یک دهه بزرگترین شرکت های دنیا روش کار کرده بودن و کلی خرجش شده بود ترجیح بده.البته کیفیت ساخت ان ۹۷ از گوشی های میان قیمت و ارزان قیمت فعلی بازار بهتره ولی بزرگترین ضربه رو از نظر سیستم عامل به کاربر تحمیل می کنه.
درباره ان ۹۷ و ان۹۷ مینی هم باید بگم که تفاوت چندانی ندارند به جز اینکه صفحه نمایش ان۹۷ حدود ۰.۳ اینچ از مینی بزرگتر هست و وزنش هم چند گرم بیشتر هست و دی پد داره در حالی که ان ۹۷ مینی نداره و به جاش کلید های ۴ جهت رو داره.همچنین حافظه داخلی از ۳۲ گیگ ان ۹۷ کلاسیک به ۸ گیگ در ان ۹۷ مینی کاهش پیدا کرده و همینطور اف ام ترنزمیتر حذف شده در مینی. علاوه بر این مینی فاقد محافظ لنز دوربین می باشد ولی در مجموع کیفیت ساخت هر دو قابل قبول است به طوری که ان ۹۷ من بعد از ۳سال و نیم استفاده هیچ خرابی سخت افزاری تا بدینجای کار نداشته و حتی شکستگی یا خط و خش خاصی هم بر نداشته و رنگش هم نرفته.درضمن به دلیل اینکه هنوز میلیون ها نفر مثل من در حال استفاده از این سیستم عامل هستند بسیاری از شرکت ها همچنان به پشتیبانی نرم افزار برای سیمبین ادامه می دند.به طور مثال نرم افزارهای محبوبی مثل Opera , Whatsapp , Viber و... که در اندروید و آی او اس هم جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها هستند. اگرچه همچنان در برابر اندروید و ویندوزفون و آی او اس ضعف نرم افزاری و پشتیبانی شرکت مادر مشهود است.

توصیه من این هستش که تا این قیمت نخرید.اگر هم نوکیا دوست دارید و تحت تاثیر جو اندروید قرار نگرفتید میتونید یه نگاهی به سری آشا که توش گوشی های خوبی هم پیدا میشه داشته باشید.به طور مثال آشا ۳۰۲ گوشی بدی نیست یا بعضی از آشا های تاچ.با افزایش بودجه هم می تونید از سری لومیا خرید کنید و یک گوشی خاص و شیک و متفاوت که دست هرکس نیست رو با سیستم عامل قدرتمند ویندوز فون تجربه کنید. موفق باشید.
البته اگر قیمت رو پایین آوردند و شرایط گوشی هم اوکی بود انتخاب بدی نیست.ولی با این قیمت به نظرم نخرید بهتر هست.