PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ با قابلیت 3d

Armakillthem
05-03-2013, 12:33
سلام به همه دوستان
ن دنبال یه لپ تاپ هستم که بتوننم بازی ها رو با استفاده از عینک روشون سه بعدی بازی کنم . شما چه مدلی پیشنهاد میدین . من میخوام که خود لپ تاپ سه بعدی باشه نه با سیم اتصال به یه تلویزیون سه بعدی
Lenovo y500 این قابلیت رو داره که عینک بزنی و بشه 3بعدی بازی کرد؟؟؟ اگه نه چه مدل هایی رو پیشنهاد میدین که توی بازار ایران موجود باشه
ممنون

biostar
05-03-2013, 13:32
مدل های 3دی هست ولی خیلی گرونه
مثلا سری game از ایسوس و MSI

تا چه قیمتی میتونید هزینه کنید؟

مثلا سری G74 و G53 از ایسوس حدود 6 میلیون قیمت دارند

Armakillthem
05-03-2013, 13:35
مرسی . ولی گفتم مدلی که توی بازار موجود باشه . بازار های قم و خوزستان و تهران (اینترنتی) اراک رو گشتم MSI پیدا نکردم . همین y500 گیر میاد تو بازار ؟؟؟ قیمتش چجوریاست؟ سه بعدی هست؟

parsicola
05-03-2013, 16:36
اصلا طرف 3d نرو که پولتو دور ریختی. هرچند انتخاب زیادی هم نداری و مدلهای خیلی کمی هستش
موج 3d روی تلوزیونها و لپ تاپ ها 2 سال پیش فروکش کرد و دیگه شرکتها در هر دو رده تلوزیون و لپ تاپ روی 3d کار نمیکنند و پارسال تلوزیون سازها بیشتر روی smart بودن کار کردند و حالا دوباره به کیفیت تصویر مثل تصویر 4K برگشتند. لپ تاپ که اصلا توی 3d بازار و طرفداری پیدا نکرد و به دلیل مشکلات تکنیکی و عدم بلوغ کامل این تکنولوژی از جمله نیاز به عینکها و ... از یک طرف و ناچیز بودن بازیها و فیلمهای 3d از طرف دیگه از سوی مصرف کنندگان پس زده شده. شما هم سمتش نرو. شاید سالهای بعد تکنولوژیهای جدید دیگه ای ظهور کنند که 3d واقعی رو بتونن ارائه کنند.

sorena_x2
13-03-2013, 11:57
مدل های 3دی هست ولی خیلی گرونه
مثلا سری game از ایسوس و MSI

تا چه قیمتی میتونید هزینه کنید؟

مثلا سری G74 و G53 از ایسوس حدود 6 میلیون قیمت دارند

داداش g53sx قیمتش 4.400 ایناست 6 میلیون خعلی زیاده واسش! اما ااز این سری به بعد اره اکثرا 5 به بالا هست