PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فعال نبودن کلید هایی مثل f8 و کلید اعداد در زمان بالا آمدن ویندوز

pouryousefi
02-03-2013, 16:17
سلام دوستان
میخواستم ایمیجی که از ویندوزم گرفته بودم رو بریزم روی درایو c و به عبارتی ویندوزم رو بازسازی کنم
موقع بالا آمدن سیستم باید از بین گزینه های 1 و2 که اولی برای بالا آمدن با ویندوز و دومی برای بالا آمدن سیستم با سی دی بوت هست گزینه ی 2 رو انتخاب کنم اما این کلید کار نمی کنه
تنها کلیدی که امتحان کردم و کار می کرد کلید delete بود
برای رفتن به safe mode هم مجبورم از system configuration utility استفاده کنم
دیگه کلافه شدم:n03:
هر جا میرم جوابشو نمی دونن
آخه چرا؟
:n28:

hugo93
02-03-2013, 16:26
سلام دوستان
میخواستم ایمیجی که از ویندوزم گرفته بودم رو بریزم روی درایو c و به عبارتی ویندوزم رو بازسازی کنم
موقع بالا آمدن سیستم باید از بین گزینه های 1 و2 که اولی برای بالا آمدن با ویندوز و دومی برای بالا آمدن سیستم با سی دی بوت هست گزینه ی 2 رو انتخاب کنم اما این کلید کار نمی کنه
تنها کلیدی که امتحان کردم و کار می کرد کلید delete بود
برای رفتن به safe mode هم مجبورم از system configuration utility استفاده کنم
دیگه کلافه شدم:n03:
هر جا میرم جوابشو نمی دونن
آخه چرا؟
:n28:

برای روشن کردن دکمه های سری fn یه دکمه هست که اونو بزنید میشه از دکمه های fn استفاده کرد
برای استفاده از اعداد هم که باید num lock رو بزنید تا اعداد که میزنید عمل بکنه

pouryousefi
02-03-2013, 16:41
متأسفانه این راه ها رو هم هم امتحان کرده م ولی جواب نداده:n03:

pouryousefi
02-03-2013, 16:46
یک راه وجود نداره که بتونیم کاری کنیم که سیستم نتونه با ویندوز بالا بیاد و فقط بتونه با یس دی بوت بالا بیاد؟

Rahpooyan
02-03-2013, 17:28
در تنظیمات بایوس گزینه First Boot رو به درایو سی دی ( یا بسته به نیازتون به فلش مموری بوت ایبل تون ) تغییر بدید .

pouryousefi
02-03-2013, 17:31
در تنظیمات بایوس گزینه First Boot رو به درایو سی دی ( یا بسته به نیازتون به فلش مموری بوت ایبل تون ) تغییر بدید .

وای خدای من!
باور کنیداین کار رو هم کردم
این سیستم داره بد جور روی اعصابم راه میره
هیچ کی راه حل جدیدی نداره؟

Dew Drop
03-03-2013, 00:32
سلام

اگه اتصال کیبوردتون با USB هستش
برید تو بایوس گزینه usb legacy keyboard رو بزارید رو Enable و سیو کنید.

khelane
03-03-2013, 10:02
ضمنا اینو هم اضافه کنیم به عرض دوستمون در بالا احیانا شما کیبوردتون دکمه فعال کردن f ها رو نداره