PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ►►◘ خـــرید گوشــــﮯ با ـــــیستم عامل اندروید تا سقفــــ 500 یا 600 ◘◄◄

aliscan
02-03-2013, 10:25
ــــــلام :sq_1:

من دنبال یه گوشی میگردم تو رنج قیمت 500 یا 600 که دارای سیستم عامل اندورید باشه.
سیستم عاملش خیلی مهمه که حتما اندروید باشه اونم ورژن جدید:sq_19:

ممنون میشم از دوستانی که تو کار گوشی هستن راهنمایی کنن چندتا از گوشیهای که میشناسن،
رو معرفی کنن.

البته یه مقدار از این قیمت هم بالاتر بود اشکالی نداره.

با تـــــــــــــــــشکر.:sq_9:

CRIS Joon CR7
02-03-2013, 11:38
به نظرم اگر می تونید یک مقدار بیشتر هزینه کنید چون حیفه ، شما دارید هزینه میکنید اما آخرش هم یه جنس دلچسب خریداری نمیکنید ...
به نظرم تو رنج قیمت 700 تا 760 بهترین گزینه Sony Xperia Sola هستش ...
اطلاعات بیشتر رو میتونید اینجا ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aliscan
02-03-2013, 12:02
ممنونم CRIS Joon CR7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان:n12:

اشکالی نداره تا 750 قیمت رو تغییر میدم.

گوشی که شما معرفی کردین رو فیلم و مشخصاتش رو تو digikala دیدم بدک نبود،ولی برندی مد نظر من بود سامسونگ هستش،
نمیدونم تا حالا سونی نداشتم تعریف انچنانی هم نشنیده بودم ازش.

به هر حال ممنون،اگه بازم موردی پیدا کردن حتما پیشنهاد بدین،اگه سیستم عامل اندروید 4 به بالا باشه عالیه.البته این گوشی رو
هم که معرفی کردین قابلیت آپدیت تا ورژن 4 رو داشت شکل و شمایلش تو دل برو نبود:sq_25:

vahid5530
02-03-2013, 12:58
سامسونگ galaxy note 2 چینی بخر 180 تومان سیستم عاملشم اندرویده

ol.mansoor
02-03-2013, 21:48
ممنونم CRIS Joon CR7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان:n12:

اشکالی نداره تا 750 قیمت رو تغییر میدم.

گوشی که شما معرفی کردین رو فیلم و مشخصاتش رو تو digikala دیدم بدک نبود،ولی برندی مد نظر من بود سامسونگ هستش،
نمیدونم تا حالا سونی نداشتم تعریف انچنانی هم نشنیده بودم ازش.

به هر حال ممنون،اگه بازم موردی پیدا کردن حتما پیشنهاد بدین،اگه سیستم عامل اندروید 4 به بالا باشه عالیه.البته این گوشی رو
هم که معرفی کردین قابلیت آپدیت تا ورژن 4 رو داشت شکل و شمایلش تو دل برو نبود:sq_25:

با این قیمت بدون شک اپتیموس بلک الجی و
wi8150 از سامسونگ یشنهاد میشه

aliscan
02-03-2013, 23:16
ــــلام

ممنون دوستان بابت راهنماییتون:n16:

یه خبر خوب [البته واسه خودم:n02:]

بودجه تا یک میلیون افزایش دادم،یه مقدار پول از یه نفر می خواستم خدا رسوند!:n20:خوب دوـــــتان الان چی پیشنهاد میدین؟اون وقت اوضاع بازار به چه صورت هست؟قیمتا بعد از عید میره بالا یا کمتر میشه؟

ol.mansoor
03-03-2013, 16:50
ــــلام

ممنون دوستان بابت راهنماییتون:n16:

یه خبر خوب [البته واسه خودم:n02:]

بودجه تا یک میلیون افزایش دادم،یه مقدار پول از یه نفر می خواستم خدا رسوند!:n20:خوب دوـــــتان الان چی پیشنهاد میدین؟اون وقت اوضاع بازار به چه صورت هست؟قیمتا بعد از عید میره بالا یا کمتر میشه؟
در مورد قیمت ها نمیدونم بالا میره یا پایین ایرانه دیگه یهو دیدی 1100 نوکیا شد 5 میلیون ...
خب حالا که افزایش قیمت دادین به نظرم sensation xe از اچ تی سی بهترین انتخاب هست
از سامسونگ هم i9070 پیشنهاد میشه
از ال جی هم prada 3.0
بدون شک اولویت با sensation xe هستش

mey 2009
04-03-2013, 18:06
اگه با صفحه بزرگ مشکلی ندارین به نظر من میتونین به Lg optimus L9 P768 هم فکر کنید. گوشی خیلی خوبی هست. به اندروید 4.1 هم آپدیت رسمی میشه طبق گفته خود ال جی. Sensation XE هم که دوستمون معرفی کردن خیلی گوشی خوبیه ولی آپدیت 4.1 معلوم نیست براش بیاد. i9070 galaxy advance هم آپدیت 4.1 براش میاد. اون هم گوشی خیلی خوبیه ولی دوربین 5 مگاپیکسلی داره که دوتای دیگه که معرفی شد دوربین 8 دارن

VAHID
04-03-2013, 18:56
کاهش نرخ دلار بازار موبایل را لرزاند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

maziarzar
05-03-2013, 02:30
با توجه به کاهش تحریم ها وکاهش قیمت ارز با 750 تومن در ایند گوشی های خوبی میشه خرید
فعلا صبر کنید

mey 2009
05-03-2013, 16:27
معلوم نیست که چطور میشه!!!! ان شاآلله که همینطور بیاد پایین.....:n19::n20:

aliscan
06-03-2013, 17:36
ـــــــلام

از همه دوستان صمیمانه تشکر میکنم،بسیار استفاده کردیم از راهنماییتون:n12:

آره مثل اینکه قیمت ها در حال کاهش هستش:n10: مرسی VAHID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان،موندم ریسک کنم یا نه ! صبر کنم،
ببینم تا چقد کاهش دارن بعد برم بگیرم،از اونطرف شب میخوابی فرادا پا میشی میبینی روی هر کدم از گوشیا یه تومن اومده!:sq_19:

در حال بررسی گوشیهای که دوستان معرفی کردن بودم،گوشی Galaxy S Duos S7562 رو دیدم علاوه بر سیستم عامل اندورید دو سیم کارته هم هست
قیافه خیلی خوشکلی داره،فقط یه عیب بزرگ داره اونم فیلم برداریش هستش:n14:پردازنده اش هم تک هسته ای،دوــــتان در این مورد نظرتون چیه؟ارزش داره؟

با راهنمایی دوستان فعلا I9070 Galaxy S Advance رو انتخاب کردم،فقط منتظرم ببینم قیمتا چی میشه!:sq_23:

tiyam 01
06-03-2013, 22:12
با راهنمایی دوستان فعلا I9070 Galaxy S Advanceرو انتخاب کردم،فقط منتظرم ببینم قیمتا چی میشه!:sq_23:

چرا اکسپریا p نه؟ رم بالاتر و و دوربین بالاتر و lcd اش رزولوشن بیشتری داره، فقط sd کارت نمیخوره که اونم با otg حله و 13 گیگ حافظه در دسترس داره
لون دو تا ال جی هم که گفتن خوبه

aliscan
06-03-2013, 23:05
چرا اکسپریا p نه؟ رم بالاتر و و دوربین بالاتر و lcd اش رزولوشن بیشتری داره، فقط sd کارت نمیخوره که اونم با otg حله و 13 گیگ حافظه در دسترس داره
لون دو تا ال جی هم که گفتن خوبه

مرسی tiyam 01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])جان :n12:

آخه من میخواستم سامسونگ باشه،بعد اینکه اونقدر من گوشی سامسونگ دیدم و ازش تعریف شنیدم از سونی نشنیدم،شاید هنوز خوب جا نیفتاده

ولی الان که خوب در مورد Xperia P تحقیق کردم دیدم چندتا مزیت نسبت به دوتا گوشی که از قبل انتخاب کردم داره از جمله:

نسخه جدید اندروید نسبت به دوتا گوشی قبلی،رم بالاتر،کیفیت فیلم برداری بالاتر...:sq_8:

من سه تا گوشی رو تو لینک زیر مقایسه زدم بعد نیست بقیه هم یه نگاهی بندازن:

[ C o m p a r e ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ]

golmohammadi
09-03-2013, 10:49
بین این چند گزینه الجی ال 9 میتونه بهتر باشه
بعدش سنسیشن اکس ای و بعدش پرادا 3

Hamed_jon
10-03-2013, 07:46
دوستان در مورد خرید قبل از عید یا بعد از عید چه نظری دارن؟
بعد از عید کاهش داریم یا افزایش؟
اگه کاهش داریم اصلا محسوس هست یا در حد 40و50 تومن.؟

aliscan
10-03-2013, 11:22
ــــــــلام

مرسی golmohammadi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان.

اون Optimus L9 P760 بدک نبود،ولی نمیدونم چرا از برند LG خوشم نمیاد:n27:

حامد جان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تا اونجایی که من تحقیق کردم،قیمت ها در حال کاهش هستن خودم دو هفته پیش رفتم یه گوشی رو قیمت کردم،
نسبت به امروز حدود 80 هزار تومن کاهش قیمت داشت.
یه نگاه به این تاپیک بندازید:
[ کاهش نرخ دلار بازار موبایل را لرزاند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ]

فعلا پولام رو نگه داشتم تا ببینم اوضاع بازار چی میشه،به محض اینکه یه ریال افزایش قیمت شروع بشه میرم یکی از گوشیهای که دوستان،

زحمت کشیدن معرفی کردن رو میگیرم:sq_25:
خدا رو چه دیدی شاید سیر نزولی ادامه داشته باشه بریم Galaxy S III بگیریم.:sq_15:

golmohammadi
10-03-2013, 23:04
خواهش میکنم
اره ظاهرا قیمتها داره افت میکنه
من خودم پیگیر قیمت اس 3 بودم
از دیروز تا امروز حدود 70 تومنی کاهش داشته و الان شده 1.770

راستی گوشی هواوی پی وان هم گوشی خوبی به نظر میرسه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اگر ایرادهای عجیبی و غریبی نداشته باشه
از هر نظر حرف برای گفتن داره
دیگه نمیدونم عملا چجوریه
قیمتش هم 980 تومنه

maziarzar
11-03-2013, 12:57
golmohammadi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز بازنشسته شدی؟:n16:
گوشی خیلی خوبیه من یه مدت دنبالش بودم تو... هم فیلم کارباهاشو دیدم
اگه من بودم اول این گوشی رو مد نظر قرار میدادم وبعد اسپریا پی

سونی درسته که گوشی هاش قوی مثل اس3 و... نداشته که البته الان داره:n02: ولی در رده میانی وحدود 1-1.2 خیلی حرفا برا گفتن داره
سونی داره جبران مافات میکنه
اینیم که شما میگی به خاطر تبلیغات بسیار وسیع سامسونگه که حتی اچ تی سی رو هم با همین کار خونه نشین کرده

aliscan
11-03-2013, 18:45
ـــــــــلام
مرسی golmohammadi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان:sq_25:

این گوشی که شما معرفی کردین کلا نظرم رو عوض کرد،من اینو با Galaxy Nexus و Galaxy S II مقایسه کردم.
باید بگم یه سر و گردن از این دو مدل بالاتر بود!

تنها معایبی که دیدم اینا بود:

┘ حافظه داخلی : 4 گیگابایت [که فکر کنم 2 یا 3 گیگ در دسترس هستش]
┘ فاقد NFC
┘ یه مقدار هم تو ارتباطات محیطی مثل اینترنت GPRS یا اینترنت EDGE یا WireLess و... از سطح پایین تری بر خوردار بود.
┘ یه جایی هم خوندم که باتری سرخوده!یعنی وقتی گوشی هنگ کرد نمیشه باتری رو برداشت باز دوباره گذاشت سرجاش.
┘ همینطور تامین نیروش خیلی کمتر از بقیه هست اگه بخواهیم مثلا یه بازی رو انجام بدیم تا 3 ساعت بیشتر شارژ دووم نمیاره!
┘ صدای گوشی بسیار ضعیف هستش.
┘ لوازم جانبیش هم گیر نمیاد.

یه چیز دیگه هم بود اینکه این گوشی یه جورایی نایابه خیلی کم گیر میاد.:sq_3:

راستی این گوشی ساخت چینه؟

حالا صحت و سوقمش رو میزارم بر عهده شما.[کاش یه نفر که با این گوشی کار کرده زحمت میکشید یه Info بهمون میداد عالی میشد.]

در مورد Xperia P دیشب که دیدم از لحاظ سخت افزاری خوب بود ولی وقتی تو دستم گرفتمش حس خوبی اصلا نداشتم انگاری آجر گرفتی دستت:n02:

tiyam 01
13-03-2013, 00:07
ـ
راستی این گوشی ساخت چینه؟

حالا صحت و سوقمش رو میزارم بر عهده شما

هواوی یه برند چینی هست (همونطور که نوکیا برند فنلاندی)، باید اونو در سطح گوشیهای سونی و سامسونگ و ال جی دونست ، نه مثل گوشیهای بدون نام یا تقلبی چینی (ztc و ...)

aliscan
13-03-2013, 09:43
هواوی یه برند چینی هست (همونطور که نوکیا برند فنلاندی)، باید اونو در سطح گوشیهای سونی و سامسونگ و ال جی دونست ، نه مثل گوشیهای بدون نام یا تقلبی چینی (ztc و ...)
ـــــــلام

آره فیلمش رو دیدم واقعا گوشی با کیفیت و عالی هستش ازش خوشم اومد.

ولی با دوتا عیبش نمی تونم کنار بیام:sq_3:

┘ یه جایی هم خوندم که باتری سرخوده!یعنی وقتی گوشی هنگ کرد نمیشه باتری رو برداشت باز دوباره گذاشت سرجاش
[بعد اومدیم باتری خراب شد شارژ کردیم یک ساعت تموم شد باید چیکار کرد؟].

┘ حافظه داخلی : 4 گیگابایت [که فکر کنم 2.36 گیگ در دسترس هستش]
از اونجایی که اکثر نرم افزارها یا بازیها حتما باید روی حافظه خود گوشی نصب بشه و قابل انتقال به حافظه جانبی نیستن.:sq_19:

tiyam 01
13-03-2013, 17:32
ـــــــلام

آره فیلمش رو دیدم واقعا گوشی با کیفیت و عالی هستش ازش خوشم اومد.

ولی با دوتا عیبش نمی تونم کنار بیام:sq_3:

┘ یه جایی هم خوندم که باتری سرخوده!یعنی وقتی گوشی هنگ کرد نمیشه باتری رو برداشت باز دوباره گذاشت سرجاش
[بعد اومدیم باتری خراب شد شارژ کردیم یک ساعت تموم شد باید چیکار کرد؟].

┘ حافظه داخلی : 4 گیگابایت [که فکر کنم 2.36 گیگ در دسترس هستش]
از اونجایی که اکثر نرم افزارها یا بازیها حتما باید روی حافظه خود گوشی نصب بشه و قابل انتقال به حافظه جانبی نیستن.:sq_19:

فکر کنم با روت کردن گوشی بشه برنامه ها رو روی sd card انداخت، بازیهای با دیتا ، دیتا روی sd کارت کپی میشه

باتری هم n8 هم همین طوره، وقتی هنگ میکنه دکمه پاور رو 6-7 ثانیه میگیری گوشی ریست میشه مثل درآوردن و جا انداختن باتری
خراب شدن باتری هم حتماً میدونن باتری به این زودیا خراب نمیشه که اونو غیر قابل برداشتن ساختن.

aliscan
13-03-2013, 17:59
فکر کنم با روت کردن گوشی بشه برنامه ها رو روی sd card انداخت، بازیهای با دیتا ، دیتا روی sd کارت کپی میشه

باتری هم n8 هم همین طوره، وقتی هنگ میکنه دکمه پاور رو 6-7 ثانیه میگیری گوشی ریست میشه مثل درآوردن و جا انداختن باتری
خراب شدن باتری هم حتماً میدونن باتری به این زودیا خراب نمیشه که اونو غیر قابل برداشتن ساختن.

tiyam 01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ممنون.:n12:

شما این گوشی رو دارین،باهاش کار کردین؟مطمئن هستید که میشه اینکارو انجام داد؟:n13:

اگه این گوشی رو در حال حاضر دارین یا باهاش کار کردین اعلام کنید چندتا سوال دیگه ازتون بپرسم:n26:

tiyam 01
13-03-2013, 22:25
tiyam 01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ممنون.:n12:

شما این گوشی رو دارین،باهاش کار کردین؟مطمئن هستید که میشه اینکارو انجام داد؟:n13:

اگه این گوشی رو در حال حاضر دارین یا باهاش کار کردین اعلام کنید چندتا سوال دیگه ازتون بپرسم:n26:

من 5800 دارم :دی

اما برای گوشیهایی که باتری اونها قابل درآوردن نیست کارخونه ها راهی برای ریست گوشی موقع هنگ گذاشتن. مثلاً واسه n8 چند ثانیه دکمه پاور رو گرفتن (اینو خودم انجام دادم). برای اکسپریا پی هم گرفتن دکمه ولوم بالا + پاور

گوشیهای اندوریدی هم با روت و برنامه هایی مثل app to sd میشه برنامه ها رو به sd کارت اتتقال داد (خودم انجام ندادم) تو اینترنت آموزشش هست