PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مانیتور کردن کامپیوتری دیگر از طریق آی پی، و کنترل وبکم

itno66
01-03-2013, 12:58
سلام
میخوام کامپیوتر برادر کوچکم رو کنترل کنم و رفتارش رو زیر نظر بگیرم چون مشکوک شده نسبت به سن کمش...

توی اتاقش کامپیوتر هست و adsl هم داره ، وبکم هم داره

برنامه ای وجود داره که روی کامپیوترش نصب کنم و روی کامپیوتر خودمم نصب بشه و آی پی کامپیوترش رو بدم و منو بهش کانکت کنه؟از طریق اینترنت؟در حدی که بشه وبکمشو دید یا رفتارشو زیر نظر گرفت؟البته نباید بفهمه.اگه وجود داره همچین نرم افزاری راهنماییم کنید.با تشکر

hugo93
01-03-2013, 13:05
سلام
میخوام کامپیوتر برادر کوچکم رو کنترل کنم و رفتارش رو زیر نظر بگیرم چون مشکوک شده نسبت به سن کمش...

توی اتاقش کامپیوتر هست و adsl هم داره ، وبکم هم داره

برنامه ای وجود داره که روی کامپیوترش نصب کنم و روی کامپیوتر خودمم نصب بشه و آی پی کامپیوترش رو بدم و منو بهش کانکت کنه؟از طریق اینترنت؟در حدی که بشه وبکمشو دید یا رفتارشو زیر نظر گرفت؟البته نباید بفهمه.اگه وجود داره همچین نرم افزاری راهنماییم کنید.با تشکر

با نرم افزار teamviwer میشه
اول نرم افزار باید روی هر دو کامپیوتر نصب بشه بعد یه id عددی ثابت کامپیوتر برادرتون میده + یه پسورد که هر بار بعد از باز و بسته کردن برنامه عوض میشه(ممکنه بشه از تنظیماتش پسورد هم ثابت کرد) این id , پسورد رو تو نرم افزار خودتون میزنید و به کامپیوتر برادرتون ریموت میکنید و تمام کارهاشو میتونید زیر نظر داشته باشید........البته نرم افزار باید باز باشه حتما توی هر دو کامپیوتر
(برای اینکه هر بار لازم نبلاشه برید نرم افزار رو باز کنید از کامپیوترشون بزاریدش تو startup)

itno66
01-03-2013, 13:16
آهان.تشکر فراوان..یک سوال،من اگه برنامه رو روی کامپیوترش نصب کنم،و اگه دانشگاه برم و دستم از خونه کوتاه باشه ،دیگه نیازی به وجود من نیست؟هربار به اینترنت وصل باشه و من کانکت بشم میتونم ببینمش؟
متوجه هم نمیشه؟

sara_program
01-03-2013, 13:17
از طریق remote desktop میشه. برنامه ای (قانونی ) داخل خود ویندوز 7 هست. برادرتون هیچوقت متوجه نمیشه. غیر از این برنامه اگر روی سیستمتون آنتی ویروس نصب باشه اجازه نصب این سری نرم افزار ها رو نمیده. keylogger از همین سری برنامه ها هست و کلیه عملیاتی که برادرتون انجام میده براتون ایمیل میشه ولی آنتی ویروسها جلوش رو می گیرند.
remote desktop هم داخل control panel هستش و حتما باید دو تا کامپیوتر به هم لینک باشند و شما آدرس IP سیستم برادرتون رو باید بهش بدید

itno66
01-03-2013, 13:23
چه جالب.یک سوال از شما،ریموت دسکتاپ میتونه وبکم برادرم و برام روشن کنه و وضعیتش و ببینم؟مطمعنی مخفیانست؟
چطور آی پی کامپیوترش و بدست بیارم؟

sara_program
01-03-2013, 13:30
کامپیوتر داداشتون کلا در اختیار شماست. فکر کنم نفهمه ولی مطمئن نیستم. فیلم آموزشیش روی یوتیوب هست

من یه بار تست کردم ولی چون با بلوتوث کانکت شده بودم همش گیر میداد نتونستم کامل تست کنم