PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با هارد وسترن و master hard disk error در هنگام بوت شدن

Living DEATH
01-03-2013, 12:29
سلام دوستان
هاردی که ویندوز من روش نصب شده یه هارد وسترن بلک هستش که الان چند روزه موقع بوت شدن این اررور که عکسشو میذارم میده و بعد از چند بار خاموش و روشن کردن بالا میاد باز.
ولی هر وقت که سیستم رو میزارم رو اسلیپ و دوباره روشنش میکنم صفحه ی blue screen میاد و موقع بوت شدن همون اررور و بازم باید کلی سیستم رو خاموش روشن کنم تا بالا بیاد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم راهنماییم کنین
با تشکر.

EXTREME
01-03-2013, 13:35
سلام دوستان
هاردی که ویندوز من روش نصب شده یه هارد وسترن بلک هستش که الان چند روزه موقع بوت شدن این اررور که عکسشو میذارم میده و بعد از چند بار خاموش و روشن کردن بالا میاد باز.
ولی هر وقت که سیستم رو میزارم رو اسلیپ و دوباره روشنش میکنم صفحه ی blue screen میاد و موقع بوت شدن همون اررور و بازم باید کلی سیستم رو خاموش روشن کنم تا بالا بیاد.

ممنون میشم راهنماییم کنین
با تشکر.

بایوس رو یک دور دیفالت کنید و بوت سیستم رو بزارین رو هارد و بایوس مین رو هم آپدیت کنید
در ویندوز از تب health نرم افزار hd tune یک عکس بدین

Living DEATH
01-03-2013, 14:08

این اررورا چیه؟ :-S میشه فیکسش کرد؟
بوت از رو هارد هستش
بایوس رو چجوری آپدیتش کنم؟ یادم رفته طریقه آپدیتش...
این رو هم بگید که اول دیفالت کنم و بعد آپدیت. چون ریست کنم دوباره بالا اومدنش مکافاته...
ممنون از راهنماییت:n01:

EXTREME
01-03-2013, 17:53

این اررورا چیه؟ :-S میشه فیکسش کرد؟
بوت از رو هارد هستش
بایوس رو چجوری آپدیتش کنم؟ یادم رفته طریقه آپدیتش...
این رو هم بگید که اول دیفالت کنم و بعد آپدیت. چون ریست کنم دوباره بالا اومدنش مکافاته...
ممنون از راهنماییت:n01:

نه مشکل از هارد است

نرم افزار hdd regenerator رو دانلود کنید سی دی بوتیبل باهاش بسازید ببینید در مود scan and repair میتونید مشکل هارد رو برطرف کنید یا نه
کار بعدی اینه که از اطلاعات هارد بکاپ بگیرید و فریم ویر هارد رو آپدیت کنید فریم ویرشو باید برین از سایت خود هاردتون بگیرید
اتصالات هارد و پاور سیستم رو چک کنید
کار بعدی فرت سطح پایین و پارتیشن بندی مجدد هارد است
درست نشد هارد باید بره برای تعمیر

Living DEATH
01-03-2013, 22:33
ممنون از راهنماییت دوست من
بکاپ گرفتم
این پروسه ایی که شما گفتین منجر به پریدن ویندوز نمیشه؟

EXTREME
01-03-2013, 22:57
ممنون از راهنماییت دوست من
بکاپ گرفتم
این پروسه ایی که شما گفتین منجر به پریدن ویندوز نمیشه؟

در فرمت سطح پایین که کلا هارد پاک میشه
در آپدیت فریم ویر به ویندوز کاری نداره ولی از اطلاعات باید بکاپ بگیری

Living DEATH
01-03-2013, 23:02
"فرت سطح پایین" رو متوجه نشدم
اتصالات هارد و پاور سیستم منظورتون کابل ساتا و کابل تغذیه برق هستش؟

EXTREME
01-03-2013, 23:38
"فرت سطح پایین" رو متوجه نشدم
اتصالات هارد و پاور سیستم منظورتون کابل ساتا و کابل تغذیه برق هستش؟
بله

هارد رو بزنید به یک سیستم که هارد داشته باشه با نرم افزار hdd low level format tools فرمت سطح پایین کنید اگه امکانش رو ندارین کل پارتیشن های هارد رو پاک کنید دوباره پارتیشن بندی کنید

Koorush91
09-03-2013, 18:35
کمک کنید لطفا. من هاردمو هنگام پارتیشن درست کردن اطلاعاتشو از دست دادم. دوباره ریکاوری کردم ولی. عکسام با فیلمم باهم مخلوط شدن.قره قاطی شدن.عکسامو پیدا کرده ولی باز نمیشه. فیلمهام هم با فیلم های دیگه قاطی می کنه خلاصه ناقص شدن از چیه لطفا تورو خدا کمک کنید.......................................... ..........