PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل شناسایی نشدن دی وی دی رایتر

ebi_910
01-03-2013, 09:44
سلام من یه دی وی دی رایتر لایتون مدل iHAS524-T07 DU خریدم
سیم ساتا شو در اینجا نصب کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تو قسمت بایوس چنین چیزی نوشته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ولی تو مای کامپیوتر چیزی نشون نمی ده.:n27:
جای سیم ساتا دی وی دی رو با هارد عوض می کنم کامپیوتر بالا نمی اد :n27:
لطفا راهنمایی کنید تا بتونم از دی وی دی مو نصب کنم

EXTREME
01-03-2013, 10:38
سلام من یه دی وی دی رایتر لایتون مدل iHAS524-T07 DU خریدم
سیم ساتا شو در اینجا نصب کردم

تو قسمت بایوس چنین چیزی نوشته

ولی تو مای کامپیوتر چیزی نشون نمی ده.:n27:
جای سیم ساتا دی وی دی رو با هارد عوض می کنم کامپیوتر بالا نمی اد :n27:
لطفا راهنمایی کنید تا بتونم از دی وی دی مو نصب کنم

خوب اینجا که توی بایوس شناخته تو ویندوز از disk managment و Device manager عکس بدین

ebi_910
01-03-2013, 19:16

EXTREME
01-03-2013, 19:59
از disk managment هم عکس بدین

ebi_910
01-03-2013, 22:08
از disk managment هم عکس بدین
:n13:

EXTREME
01-03-2013, 22:59
الان که همه جا شناخته شده اصلا هیچ اثری ازش تو my computer نیست ؟

vahid5530
02-03-2013, 09:22
میگفتن ریجستری و ازین حرفا ولی واسه من چاره ای نداشت
ویندوز رو از دوباره نصب کردم درست شد

ebi_910
02-03-2013, 09:47
الان که همه جا شناخته شده اصلا هیچ اثری ازش تو my computer نیست ؟
اینم مای کامپیوتر
دی وی دی رام هست اما خبری از دی وی رایتر نیست.

EXTREME
02-03-2013, 10:02
چون رایتر تو بایوس دیتکت شده نیمتونه از تنظیمات بایوس باشه

بازم اتصالات درایو رو چک کنید با یک کابل دیتا دیگه تست کنید اگه تبدیل برق میزنید با یک تبدیل دیگه هم تست کنید درست نشد ویندوز رو عوض کنید ببینید درست میشه یا نه

در آخر درایو رو روی یک سیستم دیگه تست کنید ببینید رو اون سیستم چطوریه

پاور سیستم رو هم چک کنید

ebi_910
03-03-2013, 10:18
دوستان ممنون كه كمكم كردين
من ويندوزم رو عوض كردم اما باز هم مشكلم حل نشد و تو بايوس تو قسمت Boot جاي DVD ROM با DVD WRITER رو عوض كردم و DVD WRITER رو اول كداشتم بالا بياد كه مشكلم حل شد

nafas amiri
11-02-2014, 16:26
سلام دوستان منم همچین مشکلی دارم ویندوز رو که عوض کردم سی دی رام غیب شد و هیچ سی دی رو نمی خونه،چیکار باید بکنم هیچ نرم افزاری نمیتونم روش نصب کنم با این مشکلی که داره لطفا راهنماییم کنید سریع تر