PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Note 10.1 یا ایپد 4 ؟

maxmen
01-03-2013, 00:31
سلام

اگه شما بخوایین هزینه کنین و تبلت بگیرین

از این دو تا کدوم رو میگیرین؟ + دلیل.....

ممنون

mane1659
03-03-2013, 12:54
با سلام به دوستان بین این دو تبلت کدام برای سایتهای فارسی مثل بورس و بانک بهتر هست و کدامشون میشه مرورگرهای بیشتری نصب کرد و کارکردن برای بازکردن سایت و غیره راحت تر هست

mohammadv2
03-04-2013, 22:06
در حال حاضر اکثر نرم افزارها اول برای ios منتشر می شه بعد برای اندروید که البته این رویه در حال تغییر کردن است. در داخل ایران نیز با توجه به اینکه اپل در ایران خدماتی ارائه نمی ده، اکثر نرم افزارهای متشر شده مثل نرم ازفزارهای بانک و نقشه های ایران و غیره برای سیستم عامل اندروید نوشته می شه.
شما کافیه توی گوگل کلمه نرم افزار اندروید و نرم افزار ios رو جستجو کنید می بینید که تعداد سایتهای دانلود اندروید چندین برابر اپل هست.
به طور خلاصه داخل ایران بهترین انتخاب اندروید است.

*Ali*
11-04-2013, 23:33
من چندين بار هزينه كردم و محصولات اپل رو گرفتم و هيچ موقع پشيمون نشدم.

775e
12-04-2013, 19:52
اپل خریدن پشیمونی نداره ولی خرید نnot 10.1 برای من کاربردی تره.
به کاره من بهتر میاد
حالا موندم بین این که not 8.8 روبا یه گوشی بخرم
یا asus پد فون 2 رو بخرم.

Mehran-King
01-05-2013, 02:47
سلام

اگه شما بخوایین هزینه کنین و تبلت بگیرین

از این دو تا کدوم رو میگیرین؟ + دلیل.....

ممنون

دوست عزیز کاربردتون چیه؟؟؟ نوت10 واسه کسایی هست که زیاد اهل نوشتن و نت برداری هستن... آیپد 4 هم که دیگه اگه پولشو داری حله...:n16:

Meisam.apk
08-05-2013, 21:52
سیستم عامل:
هر سیستم عاملی چه ios و چه android به تعداد اپلیکیشن هاشون هستند که معروف هستند که بر می گرده به پشتیبانانشون به تاوجه به اینکه آندروید متن بازه و فقط 5 سال از عمرش می گذره رشد چشمگیری توی ضمینه های تعداد اپ هاش داشته به طوری که تعداد نرم افزار های رایگان آندروید از آی او اس بیشتر!اما نباید از سابقه ی اپل گذشت.اگه یه چرخ توی اینترنت بزنید سایت های ایرانی به دلیل استقبال بیشتر مردم از آندروید نرم افزار های آندروید بیشتر دارن.

گارانتی:
سامسونگ در ایران نمایندگی رسمی داره و خدمات پس از فروش خوب که اپل اینطور نیست

کاربرد و بودجه و کیفیت ساخت:
اگه بیشتر اهل نوشتن هستید:نوت10.1 بودجه ی بالا:آیپد کیفیت ساخت آیپد

حالا هر جور که می خاین تصمیم بگیرید.

*Ali*
08-05-2013, 23:22
سیستم عامل:
هر سیستم عاملی چه ios و چه android به تعداد اپلیکیشن هاشون هستند که معروف هستند که بر می گرده به پشتیبانانشون به تاوجه به اینکه آندروید متن بازه و فقط 5 سال از عمرش می گذره رشد چشمگیری توی ضمینه های تعداد اپ هاش داشته به طوری که تعداد نرم افزار های رایگان آندروید از آی او اس بیشتر!اما نباید از سابقه ی اپل گذشت.اگه یه چرخ توی اینترنت بزنید سایت های ایرانی به دلیل استقبال بیشتر مردم از آندروید نرم افزار های آندروید بیشتر دارن.

گارانتی:
سامسونگ در ایران نمایندگی رسمی داره و خدمات پس از فروش خوب که اپل اینطور نیست

کاربرد و بودجه و کیفیت ساخت:
اگه بیشتر اهل نوشتن هستید:نوت10.1 بودجه ی بالا:آیپد کیفیت ساخت آیپد

حالا هر جور که می خاین تصمیم بگیرید.
نرم افزارهاي اندرويد پشتيباني محكم و امني مثل اپل رو ندارند. اونجا هر نرم افزاري كه نوشته بشه حتي اگه حاوي ويروس يا امكانات هك باشه به دليل اينكه اندرويد وسواس خاصي توي نظارت نداره و از طرفي هر برنامه اي از هر جا رو ميشه روش نصب كرد امنيت و كيفيت چنداني در برابر iOS نداره.
تعداد اپ هاي مخصوص تبلت iOS چندين برابر اندرويد هست. اوني كه شما ميگيد خيلي زياده و رايگانه نرم افزارهاي مخصوص موبايل هستن كه بايد كش بيان و به صفحه تبلت بچسبن!
در مورد گارانتي هم اين نكته وجود داره كه تبلت ها اكثراً قابل باز شدن و تعمير نيستند. فقط گارانتي تعويض در اين موارد به درد ميخوره كه براي اپل هم خيلي از شركتها به طور غيررسمي اينكارو انجام ميدن.

sajjad_doost
25-05-2013, 21:51
فقط میتونم بگم این 2 تبلت قابل مقایسه نیستن !

تاتانی
13-06-2013, 14:05
منم با نظر سجاد موافقم حداقل اگه میخوای بین آندروید و آی او اس مقایسه کنی بین نکسوس 10 و آیپد 4 مقایسه کن در ضمن پدفون اصلا کاربردی نیست و خرید یه اسمارت فون + تبلت خیلی بهتره

IRANAPPLE
25-06-2013, 15:15
به نظر من 100% آیپد 4
کیفیت ساخت و نرم افزاری اپل یک چیز دیگست

badboys_87
27-07-2013, 07:59
گلکسی نوت 8 بگیر 10 خیلی بزرگه.

mehrdad_ahmadi
29-07-2013, 18:26
بنظر من به هيچ عنوان از هيچ كدوم از محصولات اپل استفاده نكن چون محدوده بخاطر بالا بردن ضريب امنيت گوشي محدود كردن
خودم ايفون دارم اصلا رلضي نيستم

aalinori
08-08-2013, 22:16
با سلام
با احترام به نظر دوستان دیگر انتخاب بین این دو بستگی به نحوه کار شما داره که بخوای در چه زمینهای استفتده کنی وبخوای چقدر هزینه کنی ایپد وگلکسی هر کدام جایگاه و دوسداران خودشه داره وهر کدوم مزایایی خودشو اما به نظر مرن چون ما تو ایرانیم جایگاه گوشی انرویدی جایگاه بالاتری نسبت به سایرین داره استفاده اون جا افتاده تره به نظر من یکی از بارزترین امتیازاتش سیم کارت خور بودن داشتن کابل usbنگه داشتن باطری بیشتره و بدون ایرا اون تا این لحظه است بازم بستگی به شما داره چه امکاناتی برات مهم باشه البته ایپد از لحاظ کیفیت تصویر بالاتره امیدوارم انتخاب درستس انجام بدی

WACHDOGS
25-08-2013, 14:47
من خودم یک گوشی Apple دارم ولی باز به نظر من 10.1 . چون خدمات گارانتی اش بهتر از Apple . این تنها دلیل منه.