PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سناریو.کلیپ اسپرت

mohseneditor
28-02-2013, 18:18
سلام. احتیاج به سناریو واسه کلیپ اسپرت دارم اگه کسی کاره کلیپ انجام میده حاضرو باهاش تبادل سناریو کنم.

jigulak
28-02-2013, 23:19
سناریو چجوری یعنی؟بستگی داره کجا باشه.کویر؟شمال؟ابیانه؟ من کارم این نیست ولی میتونم کلیپ اسپرتمونو بگم چجوری بود

بابک11
01-03-2013, 15:03
دوست عزیز سناریو فیلم نامه هست اول یه داستان داشته باشی
منظور شما از کجا باشه همان تصویر برداری هست اونم لوکیشن هست که کجا تصویربرداری کنی بعد میتونی میزانسن بدی یه تصویر
اگه میتونی بیشتر توضیع بدین تا بیشتر کمک تون کنم

mohseneditor
03-03-2013, 11:12
سلام . دوستان من در حال حاضر بوشهر هستم. نمی خوام دیگه از کویر و دریا فیلم بگیرم. راستش تکراری شده. لب خونی هم ضبط کردم. حالا میخوام یه چیزه تازه ضبط کنم.اگه تو کویر هم با میخوام یه داستانه تازه تر باشه. سناریو قبلیم گم شدن پسره تو کویر و خستگیش بود که دختره آخرش میاد نجاتش میده.بعدش هم با یه بوسه کویر تبدیل میشه به دریا .ادامش رو کنار دریا تا آخر ادامه دادم.

mohseneditor
03-03-2013, 11:21
اگه توی یه اهنگ ریتمیک جدید هم بتونین کمکم کنید ممنون میشم.یه چیزی که بدرد کلیپ اسپرت توی جشن هم بخوره . خارجی یا ایرانی فرق نداره. مثلا آهنگ کلیپ وحید و هیوا خیلی جالب بود.دیگه الان تکراری شده واسه همه.

mohseneditor
03-03-2013, 11:22
سلام . دوستان من در حال حاضر بوشهر هستم. نمی خوام دیگه از کویر و دریا فیلم بگیرم. راستش تکراری شده. لب خانی هم ضبط کردم. حالا میخوام یه چیزه تازه ضبط کنم.اگه تو کویر هم با میخوام یه داستانه تازه تر باشه. سناریو قبلیم گم شدن پسره تو کویر و خستگیش بود که دختره آخرش میاد نجاتش میده.بعدش هم با یه بوسه کویر تبدیل میشه به دریا .ادامش رو کنار دریا تا آخر ادامه دادم.

بابک11
03-03-2013, 18:49
دوست عزیز اکثرا پسر ها دونبال دختر هستن (نه دخترها) تا نجات اش بده :n12:میتونی از تصویر های فیکس و با پرده سیز بگیری از چند نما و بعد میکس کنی
فیلم عروسی یه فیلم مستند هست نمیخواهی که فیلم بسازی هر چیزی که جلوی دوربین هست بگیری بعد با سلیقه خودت تدوین کنی فقط موقع ضبط برنامه شروع و پایان پلان خودت را نشون بده

mohseneditor
06-03-2013, 19:13
دوستان حداقل توی اهنگ ریتمیک واسه کلیپ کمک بدین

mohseneditor
06-03-2013, 20:04
سلام میشه سناریوت رو واسم تعریف کنی؟