PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عزیزان کمک!!!

sha-ssm
27-02-2013, 23:24
سلام.
در به در دنبال راه انداز مادربرد GIGABYTE G-H55M-S2 هستم. چون از طریق کامپیوترم نمیتونم وارد اینترنت بشم. :n03: دوستان! کسی هست مشکل منو حل کنه.

EXTREME
27-02-2013, 23:27
سلام.
در به در دنبال راه انداز مادربرد GIGABYTE G-H55M-S2 هستم. چون از طریق کامپیوترم نمیتونم وارد اینترنت بشم. :n03: دوستان! کسی هست مشکل منو حل کنه.

منظورتون اینه که بایوسشو میخواین ؟

sha-ssm
28-02-2013, 00:05
ممنون دوست عزیز که افتخار دادید. ببخشید، اما من نمیدونم بایوس چکار میکنه آیا مشکلمو میتونم از این طریق حل کنم؟
(مدتیه که راه انداز مادربردم رو گم کردم، مدل مادربرد رو توی اینترنت هم جستجو کردم اما موفق نبودم! )

Eblis 2011
28-02-2013, 00:06
کارت شبکه منظورشه .

EXTREME
28-02-2013, 09:02
ممنون دوست عزیز که افتخار دادید. ببخشید، اما من نمیدونم بایوس چکار میکنه آیا مشکلمو میتونم از این طریق حل کنم؟
(مدتیه که راه انداز مادربردم رو گم کردم، مدل مادربرد رو توی اینترنت هم جستجو کردم اما موفق نبودم! )

آهاا درایورهای مادربورد رو میخواین خوب مینتون گیگابایت است برید سایتش راحت میتونید همرو دانلود کنید مشکلی نداره که
مدل مین رو دقیق بزنید تو گوگل اولین لینک مال سایت گیگابایت است

absineh
28-02-2013, 11:48
براي درايورها توي آدرس بار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وارد كنيد سايت گيگا بازميشود كه حتي ميتوانيد زبان آن را به فارسي تغيير بديد ومدل مادربورد را توي مستطيل جستجو وارد كنيد وتمام درايورها را دانلود كنيد اگربه اينترنت دسترسي نداريد ازكافي نت ها ميتوانيد دانلود كنيد .