PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری برای خرید لب تاپ برای گیم با بودجه 2.350

alialilo
27-02-2013, 17:01
سلام و درود حدمت دوستان و اساتید عزیز
میخواستم یه لپ تاپ برای گیم بخرم اما بودجه 4 ای 5 میلیونی ندارم که یه فوق العادشو بخرم بودجه من 2350 هستش تو این قیمت چه نوع لپ تاپی رو پیشنهاد می کنین
با تشکر...

Thor God
27-02-2013, 19:21
ای ببا ... چرا هر کی میخواد بازی کنه لپ تاپ میخواد بخره ؟! یا شما گیمر نیستی یا از وضعیت لپ تاپ خبر نداری !

اگه واقعا گیمیری بهتره که pc بخری ... وگرنه اگه خیلی دوس داری لپ تاپ داشته باشی همون v3 از Acer بگیر ...

biostar
01-03-2013, 22:07
تو این قیمت بهترین کارت گرافیک رو acer v3 داره و مسلما بهترین انتخاب برای گیم هست

البته اگر حرفه ای بازی میکنید ، زیاد روی این مدل حساب نکنید ولی بهتر از مدل های مشابه هست.

sorena_x2
02-03-2013, 15:22
سري k ‎‏ ايسوس هم خوبه البته واسه گيم نيست اما جواب ميده ولي تو اين حيطه پولي که گفتين همون به پيشنهاد دوستمون v3يا سري ايسوس فکر کنيد. اما بهتره desktopببندي ! يا هم يه کنسول گيم بخري.

alilosting
09-03-2013, 15:10
ببین N5521 Dell یه لپ تاپ خیلی خوب برای بازی هست . اگه بتونی یکم روی بودجت بذاری و به 3 تومن برسونی بودجتو میتونی اینو بخری . مشخصاتشو ببین . برای بازی عالیه .
لینک مشخصات :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NANOTABLET.IR
23-03-2013, 01:35
سلام و درود حدمت دوستان و اساتید عزیز میخواستم یه لپ تاپ برای گیم بخرم اما بودجه 4 ای 5 میلیونی ندارم که یه فوق العادشو بخرم بودجه من 2350 هستش تو این قیمت چه نوع لپ تاپی رو پیشنهاد می کنین با تشکر... سه لپتاپ زیر برای شما بهترین انتخاب ها خواهند بود:
MSI CX 61 I5/
HP 4540/
DELL 5520
/
انتخاب بنده : MSI موفق باشید

Thor God
23-03-2013, 09:14
اگر 100 تومن بزاری رو بودجت لنوو z500 مدل i5 بخری. خیلی عالیه

Dr.know
23-03-2013, 12:26
میخواستم یه لپ تاپ برای گیم بخرم اما بودجه 4 ای 5 میلیونی ندارم که یه فوق العادشو بخرم بودجه من 2350 هستش تو این قیمت چه نوع لپ تاپی رو پیشنهاد می کنین
با تشکر...

سوالت اشتباه هس !! باید می گفتی می خوام ایسر وی تری بگیرم خوبه ؟؟؟

smrbh
24-03-2013, 16:15
سلام

دوست عزیز یه لپ تاپ مناسب برای گیم دارم . اگه مایل به خرید بودید ، یه سری به تاپیک زیر بزنید ... ضرر نمی کنید :n02:

فروش دو عدد لپ تاپ ایسوس ( کاملا آکبند ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dr.know
24-03-2013, 18:36
سلام

دوست عزیز یه لپ تاپ مناسب برای گیم دارم . اگه مایل به خرید بودید ، یه سری به تاپیک زیر بزنید ... ضرر نمی کنید :n02:

فروش دو عدد لپ تاپ ایسوس ( کاملا آکبند ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بابا دستمون درد گرفت دیگه بس بنویسیم آغا اینجا جای تبلیغ نی !!

smrbh
24-03-2013, 19:53
با تشکر...

سلام
دوست عزیز اگه شما قصدتون فقط بازی کردنه ، به نظرم بهتره که به جای لپ تاپ ، با این پول یک PC خریداری کنید که از هر لحاظ برای شما بهتره و با چند برابر قدرت و پرفورمنس بیشتر میتونید بازیا رو نسبت به لپ تاپ انجام بدید . ولی اگه برای کارای دیگه نیاز به لپ تاپ دارید ، به نظرم بهترین گزینه ها برای شما میتونه سری K از ایسوس و V3 ایسر باشه . موفق و پیروز باشید .

بابا دستمون درد گرفت دیگه بس بنویسیم آغا اینجا جای تبلیغ نی !!

سلام
دوست عزیز هنوز اول ساله و شما اینجوری عصبانی شدی ، خدا آخرشو بخیر کنه :n02: دیگه تکرار نمیشه :n02: عذر میخوام .
سال نو رو بهتون تبریک میگم و امیدوارم که سال خوب و پر برکتی داشته باشید . موفق و پیروز باشید .:n16:

NANOTABLET.IR
24-03-2013, 22:49
سلام
دوست عزیز اگه شما قصدتون فقط بازی کردنه ، به نظرم بهتره که به جای لپ تاپ ، با این پول یک PC خریداری کنید که از هر لحاظ برای شما بهتره و با چند برابر قدرت و پرفورمنس بیشتر میتونید بازیا رو نسبت به لپ تاپ انجام بدید . ولی اگه برای کارای دیگه نیاز به لپ تاپ دارید ، به نظرم بهترین گزینه ها برای شما میتونه سری K از ایسوس و V3 ایسر باشه . موفق و پیروز باشید .

سلام
دوست عزیز هنوز اول ساله و شما اینجوری عصبانی شدی ، خدا آخرشو بخیر کنه :n02: دیگه تکرار نمیشه :n02: عذر میخوام .
سال نو رو بهتون تبریک میگم و امیدوارم که سال خوب و پر برکتی داشته باشه . موفق و پیروز باشید .:n16:
این 2 مدل که معرفی کردید برای بازی مناسب نیست ،ایشون فرمودند برای گیم.

smrbh
24-03-2013, 23:57
این 2 مدل که معرفی کردید برای بازی مناسب نیست ،ایشون فرمودند برای گیم.

سلام
دوست عزیز این مدلهایی که معرفی کردم ، با توجه به بودجه ایشون ، برای بازی مناسبن . در ضمن سری K ایسوس و V3 ایسر هم دارای مدلهای مختلفی هستن که هر کدوم دارای کانفیگ های خاصی هستن .
بعدشم خود من تا حدودی تجربه کار با برخی از این مدل ها رو داشتم .
میشه شما بفرمایید از چه نظر این سری از لپ تاپ ها مناسب نیستن . ( با توجه به بودجه ایشون )
موفق و پیروز باشید .

Dr.know
25-03-2013, 17:24
سلام
سال نو رو بهتون تبریک میگم و امیدوارم که سال خوب و پر برکتی داشته باشه . موفق و پیروز باشید .:n16:

ببخشید که این حرف رو می زنم ولی همه که مثه شما فهمیده نیستن !!

هر کی یه پست از موجودیش بزنه می شه Ebay ایرانی

NANOTABLET.IR
25-03-2013, 17:43
سلام
دوست عزیز این مدلهایی که معرفی کردم ، با توجه به بودجه ایشون ، برای بازی مناسبن . در ضمن سری K ایسوس و V3 ایسر هم دارای مدلهای مختلفی هستن که هر کدوم دارای کانفیگ های خاصی هستن .
بعدشم خود من تا حدودی تجربه کار با برخی از این مدل ها رو داشتم .
میشه شما بفرمایید از چه نظر این سری از لپ تاپ ها مناسب نیستن . ( با توجه به بودجه ایشون )
موفق و پیروز باشید .

تقریبا تمام مدلهاش
گرافیکهای سری 610 که سری k ازش استفاده کرده اصلا بدرد بازی نمیخورن.
v3 acer هم مدلیش که گرافیک 710 داره فایده نداره و فقط یه مدل هست که گرافیکش 630 هست که میشه گفت بد نیست ولی خیلی هم خوب نیست
ضمنا قبلا مدلهایی که مناسبشون هست رو بهشون گفتم

hamid_IT63
08-04-2013, 14:50
با تشکر...
با 2300-2200 تومن مبتونی مدل Acer TravelMate P453MG رو بخری .
برای بازی مناسبه و کانفیگ خوبی داره و پردازندش ivy bridge هست .
گرافیک: nVidia® GeForce®GT 630M , 1GB VRAM
صفحه نمایش : 15.6 اینچ
حافظه : 4GB
cache : 3MB
H.D.D : 500 GB
رنگ: مشکی
وزن : 2.5 کیلوگرم