PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ذخیره فایل های مبتلا به ویروس بعد از فرمت + آلوده نشدن سیستم

Iloveu-ALL
27-02-2013, 16:59
سلام. من می خوام سیستم رو فرمت کنم. ولی درصورت فرمت کردن فایل هایی که احتیاج پاک میشن.
میخواستم ببینم راهی وجود نداره که این فایل ها رو توی مثلا یه فلش کپی کنم و بعد از فرمت و نصب ویندوز ، بدون اینکه ویروس های موجود تو فلش وارد سیستمم بشه، فایل ها رو کپی کنم.
امکان داره این فایل ها ویروسی باشن؟ چطوری میشه از شر این ویروس های این فایل ها خلاص شد؟
ممنون

Ghaioom
27-02-2013, 17:25
آنتی ویروس خودش فایل ویروسی رو از فایل پاک میکنه.
شما وقتی تو فلش هست فایلها روی درایو فلش راست کلی میکنی و آنتی ویروس رو اجرا میکنی خودش پاک میکنه.
برای ناد32 که باید گزینه clean رو تو راست کلیک بزنی.

Iloveu-ALL
27-02-2013, 17:31
آنتی ویروس خودش فایل ویروسی رو از فایل پاک میکنه.
شما وقتی تو فلش هست فایلها روی درایو فلش راست کلی میکنی و آنتی ویروس رو اجرا میکنی خودش پاک میکنه.
برای ناد32 که باید گزینه clean رو تو راست کلیک بزنی.

من الان فلشم + فایل هام ویروسیه
وقتی سیستمم رو فرمت کردم چطوری باید این فایل هارو بدون اینکه به سیستم آسیب بزنه و فایل ها هم اسکن بشن کپی کنم؟

Ghaioom
27-02-2013, 19:11
وقتی سیستم رو فرمت کردی زودی یه آنتی ویروس بروز نصب کن بعد فلش رو بزن به سیستم و کامل اسکن کن پاک میشه دیگه :n01:

hamedre81
01-03-2013, 19:20
سلام
بنظرم از ویندوز های که روی سی دی اجرا می شن استفاده کن مثل : Windows xp mani یا Wondershare LiveBoot
این برنامه ها بدون ویندوز سیستم رو راندازی می کنن و می تونید به اطلاعات هارد و ... دسترسی داشته باشید

درمورد کپی کردن اطاعات
اگه از فلش استفاده می کنید اول فلش را فرمت کنید بعد اطاعات رو درونش بریزد
فایل های اجرای ممکنه ویروسی شده باشن

مووفق باشید:n16:

Iloveu-ALL
01-03-2013, 19:42
سلام
بنظرم از ویندوز های که روی سی دی اجرا می شن استفاده کن مثل : Windows xp mani یا Wondershare LiveBoot
این برنامه ها بدون ویندوز سیستم رو راندازی می کنن و می تونید به اطلاعات هارد و ... دسترسی داشته باشید

درمورد کپی کردن اطاعات
اگه از فلش استفاده می کنید اول فلش را فرمت کنید بعد اطاعات رو درونش بریزد
فایل های اجرای ممکنه ویروسی شده باشن

مووفق باشید:n16:

دوست عزیز سیستم خودم هم ویروسیه! مشکلی پیش نمیاد؟
نمی تونم بدون فرمت کردم، ویروس ها رو از بین ببرم؟

hamedre81
08-03-2013, 22:08
سلام
روی همین سیستمتون آنتی ویرس بیت دیفندر یا ایمن نصب کنید بعد حالت کمک رو بزنید به احتمال زیاد مشکل تون حل می شه! اگر هم تونستید اول آنتی ویروس رو آپدیت کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]