PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکل ارور ورودی به کامپیوتر

MIRBEHNAM
27-02-2013, 08:23
با سلام یک مدتی قبل کامپیوترم توسط بدرم مبتلا به ویروس شد
بنده ویروسه رو با ناد32 پاک کردم اما وقتی ویندوز می اد بالا یک ارور می ده با این چیکار کنم :n13:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khelane
27-02-2013, 15:05
با سلام یک مدتی قبل کامپیوترم توسط بدرم مبتلا به ویروس شد
بنده ویروسه رو با ناد32 پاک کردم اما وقتی ویندوز می اد بالا یک ارور می ده با این چیکار کنم :n13:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز ببنی این برنامه رو نصب کردی تو کنترل پنل حذفش کن یا برو تو بخش ران و اونجا msconfigرو تایپ کن بعد بروبخش start up بعدا از اون ببین چه برنامه ای هم نام این اخطار هست تیکشو بردار و سیستم رو ریست کن
ضمنا کارت گرافیک شما ati or amd نیست اگه هست یه بار کل درایور و catalyst manager کلا هر برنامه ای اعم از درایور ونرم افزار مدیریتش رو حذف و ریست کن بعد سیستم اومد بالا دوباره از اول کارت گرافیک رو نصب کن

jafarian
28-02-2013, 15:57
این روشهای پایین برین برای رفع مشکل خودتون اگر کارت گرافیک شما ati هست:n01:

روش اول

برنامه NET Framework 2.0 از پایین دانلود کنید بعدشم نصب کنید این برنامه رو سیستم ریستارت کنید بعد از نوع تست کنید

NET Framework 2.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

به این مسیر پایین از ویندوز برین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سپس فایلی به اسم MOM.exe رو پیدا کنید بعد اسم این فایل به MOM.Foundation.dll تغییر بدین سیستم ریستارت کنید برای اینکه راحتر بتونید این فایل پیدا کنید از برنامه Everything که پایین قراردادم استفاده کنید کافیه این برنامه رو نصب بعد اسم MOM.exe داخل کادر این برنامه تایپ کنید تا این فایل روی سیستم برای شما پیدا شود

Everything ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش سوم

سایت مایکروسافتم اشاره کرده که تین گزینه مربوط به همون برنامه کارت گرافیک شما یا که یک فایل مخرب روی سیستم میشه برای از بین بردنشم پیشنهاد داده از برنامه های malwarebytes یا Prevx استفاده کنید برای برنامه malwarebytes وقتی دانلود رجیستر و آپدینش کردین سیستم ریستارت از طریق safe mode بالا بیاین سیستم فول اسکن کنید.

malwarebytes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

cronaldo7
26-06-2013, 18:51
سلام
دوستان من این مشکل رو دارم ارور ccc.exe موقع استارت آپ ظاهر میشه چه کار کنم ؟ :n30:

bahagh
10-07-2013, 11:06
تازگیا ویندوز xp نصب کردم وقتی با نرم افزارها کار می کنم وسطش گیر می کنه و یه ارور میده نمی دونم ارور چیه ولی همونیه که دوتا گزینه ی
do not send/send to microsoft رو داره مشکل از ویندوز عایا؟