PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ویندوز سون

Infernus
26-02-2013, 19:17
سلام خدمت دوستان من یک عدد لپ تاپ ایسر دارم که سیستم عامل اصلی اون لینوکس بود و من ویندوز سون غیر اورجینال (ultimate را نصب کردم ولی خیلی ویندوزم کند عمل میکنه و 4 بار هم با صفحه آبی مرگ مواجه شدم (البته رم و سی پی یو را چک کردم مشکلی نداشت) حالا میخواستم بدونم این مشکل به خاطر اینکه ویندوز اورجینال روش نیست یا مشکل از جای دیگه است لصفا راهنمایی کنید.با تشکر

khelane
26-02-2013, 20:33
سلام
شما وقتی ویندوز رو نصب کردن ویندوز خودش درایور گرافیک و... رو نصب کرده ؟
یا شما درحین استفاده از برنامه خاصی بودید که این صحفه مواجه شدید؟
خلاصه چه برنامه ای رو نصب کردید که با این ارور موجه شدید
میتونید برای تست قطعات از برنامه memtest واسه رم 'هارد هم hd tune یا hdd regenrator
استفاده کنید همشون رو میتونی تو دیسک هایرن بوت پیدا کنی

ضمنا با یه ویندوز دستکاری نشده سون تست کن ببین بازم همین ارور رو میده جدید ترین درایور رو ازسایتش دانلود کن ببین بازم اینجوری
=============================
دقیق تر توضیح بده مثل چگونه این ارور میاد بالا شما فرضا یه برنامه رو نصب کردید اینجوری صفحه ابی میاد یا وقتی با ویندوز کار میکنی بعد از یه مدت اینجوری میشه اگه گزینه دوم هست از هاردت یه شات بزار با برنامه hd tune بخش health
=========================================
تاجای که برات مقدور یه ویندوز رو نصب کن که هیچ دستکاری تو نشده باشه

Infernus
26-02-2013, 22:51
با تشکر ازشما
موقع کار کردن با برنامه c++ با این ارور مواجه شدم در ضمن تمامی درایور هارا خودم نصب کردم.

khelane
01-03-2013, 12:10
با تشکر ازشما
موقع کار کردن با برنامه c++ با این ارور مواجه شدم در ضمن تمامی درایور هارا خودم نصب کردم.

مطمئن باشه از ویندوز کرک نیست چون من دوتااز دوستام کارشناسی کامپیوتر دارن میخونن هردوشون ++c نصب کردن و مشکلی ندارن
شاید از ویندوز باشه شما اول قطعات رو با برنامه های بالا تست کن ببین مشکلی نداره
ضمنا صفحه ابی وقتی میاد زود ریست میشه یا رو اون میمونه؟؟؟
ویندوز هم برات مقدور از اول نصب کن و کرک هم نریز ببین بازم اینجوری میکنه

SR72
04-03-2013, 08:40
سلام ...
تاحالا به این مشکل برنخورده بودم ... وقتی فرمت فایلی برای ویندوز تعریف نشده باشه آیکنش رو بصورت برگه ی سفید نشون میده و بعد از کلیک کردن روی فایل با گزینه open with و انتخاب default program یه منو میآد که از توی اون لیست میشه برنامه ی مناسب برای باز کردن فایل رو انتخاب کرد.
تا اینجاش درست ...
وقتی تیک گزینه ی always use the selected program to open these ....i رو بزنی ، برای بازکردن مجدد اینگونه فرمت ها نیازی به انتخاب دوباره ی برنامه ی مناسبش نیست و ویندوز اون رو پیشفرض قرار میده و شکل آیکن اینگونه فایل ها هم عوض میشه....

خب حالا سوال :

اگه بخایم آیکن فایل ها به همون شکل برگه سفید رنگ برگرده (به عبارتی کل این مراحل رو undo کنیم چی کار باشد کرد؟ ( فقط برای اون نوع فرمت از فایل ها ) راستش تو فکر regedit کردن هستم ولی نمیدونم دقیقا باید چی کار کرد ... ممنون میشم دوستانی که میدونن راهنمایی کنن