PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی شدن explorer.exe و استفاده ی خیلی زیاد از سی پی یو

kamranghaderpanah
26-02-2013, 15:24
حدود یک هفتس که توی قسمت پروسس های تسک منیجر میبینم که explorer.exe و 50 یا 100 درصد سی پی یو رو مصرف میکنه و سیستم خیلی داغ و کند میشه، من هم به ناچار این پروسس رو میبندم و مستقیم از طریق run برنامه هارو باز میکنم. تا حالا تا آنتی ویروس نصب کردم ولی هیچ کدوم چیزی پیدا نکردن.
لطفا کمک کنید !!!!!!!

khelane
26-02-2013, 20:37
ببین بهترین کار اینه که ویندوز رو یه بار از اول نصب کنی
بعد انتی ویروس رو نصب و اپدیت کرده بعدا شروع به اسکن کن ببین بازم همینطوره
راستی یه شما میگید سیستم داغ و کند میشه ببین حرارت سیستم چطوره از طریق اینترنت برنامه های زیادی رو میتونی پیدا کنی که حرارت سیستم از جمله سی پی یو و گرافیک و هارد.... رو نشون بده دانلود کن و اوضاع رو جویا شو
موق باشی

jafarian
27-02-2013, 16:40
این روشهای پایین تست کنید درضمن این مشکل با باز کردن فلدر یا که فایل تصویری برای شما به وجود میاد یا که نه؟:n01:

روش اول

سیستم ریستارت کنید از طریق safe mode بالا بیاین بعدش این پروسس چک کنید ببینید باز از این قسمت به همین صورته یا که نه

روش دوم

فایل Hotfix پایین دانلود کنید برای دانلودشم وقتی سایت پایین بار کردین روی دکمه سبز رنگ بالای صفحه کلیک کنید بعد به صفحه بعد میرین که باید ایمیل خودتون بهمراه کد امنیتی مورد نظر وارد کنید تا فایل Hotfix به ایمیل شما ارسال شود بعد فایل اجرا کنید سیستم که پیغام ریستارت داد ریست کنیدسیستم از نوع تست کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kamranghaderpanah
28-02-2013, 19:44
ممنون از کمکتون

kamranghaderpanah
28-02-2013, 19:47
بله لعضی وقتا با بار کردن فلدر و فیلمو عکس هم اینطوری میشه !