PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شکل هاي sms

* Magnolia *
02-08-2006, 20:21
يه سوال دارم ...واسه w800 شکل هاي sms رو کجا بايد بريزيم؟؟ :sad:

نميدونم قبلا اين سوال پرسيده شده يا نه؟؟؟ :blush:

majjidd
02-08-2006, 22:21
يك فولدر تو قسمت گالريت ميتوني درست كني بعد بريزي اون تو
اينه كه ديگه سوال نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blush:

* Magnolia *
04-08-2006, 22:36
من اين کارو انجام دادم ..ولي وقتي تو قسمت sms ميخوام از شکلها استفاده کنم ....فايلش خاليه...

بعدشم ...شکلکهايي که از اول رو گوشي بوده هم تو برنامه کامپيوتر ديده نميشه...حتي فايلش هم نيست

ببخشيد که ياد نداشتم....ومجبور شدم بپرسم!!!! :blink:

shahrad
08-08-2006, 00:53
خب پسوند شکلکها قابل خوندن توسط گوشی نیست و در نتیجه نشون هم نمیده و قابل استفاده هم نیست
و شکلکهای توی گوشی رو هم کامپیوترت نمیتونه بخونه و اصولا قابل انتقال نیست

metal_militia
08-08-2006, 02:06
البته تو کامپیوتر میشه با نرم افزار اوتا وییر میشه دید اشتباه نکنم

Siavash Y
08-08-2006, 02:36
البته تو کامپیوتر میشه با نرم افزار اوتا وییر میشه دید اشتباه نکنم

نه گوشی های سونی اریکسن عکس اس ام اس رو با پسوند ota قبول نمی کنن و موقع ذخیره کردن اونها رو با پسوند wbmp می خونه و ذخیره می کنه و با گوشی سونی اریکسن نمیشه عکس رو همین راحتی کپی کرد تو اینباکس گذاشت و add کرد به اس ام اس

عکس های اس ام اس رو که در اینباکستون دارید میتونید از داخل اس ام اس ذخیره کنید و در فولدر عکس برای استفاده های بعدی بذارین

البته توضیح بالا در مورد عکس های سیاه و سفیده

ولی اگه منظوره شما عکس رنگیه مخصوص گوشیتونه که همون عکس های متحرکه یعنی اینا:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این عکس ها توی فایل های سیستمی گوشیه و شما نمی تونی همینطوری پیداشون بکنی و باید از Far استفاده بکنی

اگر این عکس ها رو کاملش رو خواستید من از تو گوشی خودم همشونو در آوردم میتونم بهتون بدمشون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majjidd
10-08-2006, 16:01
اگه بدي كه خيلي باهال هستن

R@R#M@N
10-08-2006, 17:27
آره ميشه آپلود كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Siavash Y
11-08-2006, 02:42
بفرماييد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R@R#M@N
11-08-2006, 13:10
آقا خيلي ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R@R#M@N
11-08-2006, 13:23
راستي چجوري بذارم
براي مسيج [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Siavash Y
12-08-2006, 03:01
اینا فقط واسه سونی اریکسن هاس

ولی تو بعضی گوشیا شکل ها فرق میکنه

ولی کد ها یکیه

نمیتونی بذاری اگه گوشیت ساپورت نکنه. اگه ساپورت کنه که خودش حتما داره

sise
12-08-2006, 14:03
آقا يكي نرم افزار تبديل OTA را به Wbmp بذاره تا بشه اونا را تو سوني اريكسون ذخيره كرد.

mrmostafa
17-09-2006, 10:06
برنامه تبديل ota به wbmp رو ميخوام ممنون ميشم لينكش رو بزارين