PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر کردن بعضی ظواهر ویندوز

Golbarg01
25-02-2013, 16:23
سلام دوستان
من در تنظیم ظاهر ویندوز تغییراتی دادم منتها یادم نیست کجا این کار رو کردم برای همین می خوام دوباره برگرده به حالت اول چطور می تونم این کار رو بکنم؟

مثلا بعضی ایکون های ویندوز درشت تر شده مثل پنجره ضربدر و ریستور در بالای پنجره ها و یا نوار دسکتاپ ضخیم تر شده و ایکون هاش هم درشت تر و زشت شدن

jafarian
27-02-2013, 00:23
شما به قسمت display properties از ویندوز خودتون برین بعدشم بطور مثال برای فونت ویندوز طبق شکل پایین عمل کنید که قراردادم برای مابقی قسمتها هم از همینجا باید برین در کادر شماره 4 هم پیش نمایش کار انجام شده رو میتونید مشاهده کنید:n01:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Golbarg01
27-02-2013, 13:26
اینکار رو کردم ولی متاسفانه درست نشد.
این عکس ها رو از اونجاهایی که تغییر کرده میذارم می بینید که ایکون ها بزرگتر شدند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khelane
27-02-2013, 14:58
اینکار رو کردم ولی متاسفانه درست نشد.
این عکس ها رو از اونجاهایی که تغییر کرده میذارم می بینید که ایکون ها بزرگتر شدند.

سلام
بهترین کارو سریعترین کار اینه که بری یه یوزر جدید تشکیل بدی و بااون یوزر دیگه بری تو ویندوز و یوزر قبلی رو حذف کنی
موفق باشی

Golbarg01
27-02-2013, 15:07
سلام
بهترین کارو سریعترین کار اینه که بری یه یوزر جدید تشکیل بدی و بااون یوزر دیگه بری تو ویندوز و یوزر قبلی رو حذف کنی
موفق باشی

ممنون ولی فکر کنم این راه حل آخر باشه.:n06:

jafarian
27-02-2013, 16:06
ممنون ولی فکر کنم این راه حل آخر باشه.:n06:

تنها راه برای درست کردن اون قسمتهایی که میگین استفاده از همین پنجره بطور مثال باز برای درست کردن دکمه ضبدر بالای پنجره که برای بستن پنجره هست باید طبق شکل پایین عمل کنید برای آیکونهای دسکتاپ هم به همون صورت که گفتم در ضمن بعد از هرتغییر باید دکمه اکی بعد از نوع تایید اکی بزنید تا تغییرات اعمال شود گزینه restore رو هم میتونید تست کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

امیر عصارزاده
08-03-2018, 17:08
دوستان سلام
من از ویندوز 10 استفاده میکنم. مدتیه که در شکل ظاهری آیکونها و نوشته ها و پنجره های ویندوز در راستای افقی یک کشیدگی به وجود اومده. تمام دایره ها به بیضی های افقی و تمام اشکال مربع شکل به مستطیلهای افقی تبدیل شدن. چطور میتونم این حالت به وجود اومده رو اصلاح کنم؟ با ایجاد کاربر جدید هم این مشکل رفع نشد.

dione
20-01-2019, 18:17
دوستان سلام
من از ویندوز 10 استفاده میکنم. مدتیه که در شکل ظاهری آیکونها و نوشته ها و پنجره های ویندوز در راستای افقی یک کشیدگی به وجود اومده. تمام دایره ها به بیضی های افقی و تمام اشکال مربع شکل به مستطیلهای افقی تبدیل شدن. چطور میتونم این حالت به وجود اومده رو اصلاح کنم؟ با ایجاد کاربر جدید هم این مشکل رفع نشد.

ی شات بذار