PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فونت پیش فرض ویندوز 8 چیه؟

saman50
24-02-2013, 00:20
اسم فونت پیش فرض ویندوز 8 چیه؟

J U N I P E R
24-02-2013, 17:59
سلام، Segoe UI

saman50
25-02-2013, 16:47
سپاس. منظورم فونت نوشته های ادرس بار (فایرفاکس) و اسم ایکون هاست

saman50
04-03-2013, 16:10
لطفا یکی از دوستان یه فایل txt رو باز کنه و ببینه فونتش چیه؟ خودم ویندوز 8 ندارم
منوی format بعد font

Carl
05-03-2013, 00:45
لطفا یکی از دوستان یه فایل txt رو باز کنه و ببینه فونتش چیه؟ خودم ویندوز 8 ندارم
منوی format بعد font
سلام..
همون Segoe UI ئه که جونیپر گفت؛ البتّه یه سری از کاراکترای این فونت توی ویندوز ۸ آپدیت شدن. فارسی و عربی‌ش مثلاً به‌کلّی تغییر کرده. امّا انگلیسی‌ش مث ورژن قبلی‌شه.

saman50
06-03-2013, 20:08
چطوری Segoe UI - Version 5.28 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو تو 7 استفاده کنم؟ با دانلود فونت میشه؟
لطفا فایل فونت Segoe UI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو یه جایی اپلود کنید برام سپاس

Carl
20-03-2013, 01:23
چطوری Segoe UI - Version 5.28 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو تو 7 استفاده کنم؟ با دانلود فونت میشه؟
لطفا فایل فونت Segoe UI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو یه جایی اپلود کنید برام سپاس
سلام..
برات این‌جا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آپلود کرده‌م: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tow600
19-07-2013, 01:16
سلام من یه مشکل عجیب دارم . میشه کمک کنین! ویندوزم 8 هست. فقط تو سرچ گوگل فونتها بریده بریده و بهم ریخته و بعضی شون بلد و خلاصه کاملا قاطی شده .(نتونستم عکسش رو آپلود کنم متاسفانه) . ولی تو بقیه جاها خوانا و درسته فونتها. راهی سراغ دارین؟ (فونتهای segui رو هم دانلود کردم از اول ریختم محض محکم کاری . بازم نشد) :(

xdvbxkaomx
19-07-2013, 15:08
سلام دوستان من چند تا فونت فارسی با فورمت TTF ریختم تو پوشه فونت ویندوز 8 ولی اصلا شناخته نمیشن ، من با فونتهای فارسی خود ویندوز 8 مشکلی ندارم ولی میخوام فونتهای خودمو داشته باشم تو کنترل پنل هم مشکلی نیست چون همونطور که گفتم فونتهای فارسی خود ویندوز مشکلی ندارن و من مثلا میتونم فیلم با زیر نویس فارسی ببینم ولی وقتی میخوام فونت دلخواهمو برای زیر نویس یا نوشتن مطلب تو ورد انتخاب کنم اصلا هیچکدوم از برنامه ها فونتهایی رو که من ریختم تو پوشه فونت نمیشناسن لطفا راهنماییم کنید