PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اينستال نشدن ويندوز ٧ رو پيسي

Arad.ghodrati
23-02-2013, 07:14
سلام دوستان عزيز ! از كارو زندگي افتادم! من نميدونن چرا اين دفعه اينجوري شده! تاحالا ١٠٠ بار ويندوز نصب كردم ولي اين دفعه رو پيسيه جديم كه وين ٨ روش بود اومدم وين ٧ نصب كنم(از طريق بوت كردن) حالا رفتم تو بوت و سپس اومدم وين نصب كنم تو قسمت پارتيشن بندي گير كردم(و فكر كنم خراب كاري هم شده)
تو پارتيشن رفتم (تا حالا تو اب تاب هاي ديگم كه ميخواستم نصب كنم چينن چيزي نديده بودم)
اين پارتيشن بندي هارو ديدم
1
name-disk o partishion 1
Total size-500.0 mg
Free space-469.0 ng
Type-system
2-
Name-dixk 0 partition 2
total size-40.0 mg
free space-30.0 mg
type-oem (reserved
مثلا من تا به حال نديدم كه OEM رو تو لب تاب هاي ديگه كه ميخواستم وين نصب كنم
-----
و به اين ترتيب كه ٦ تا پارتيشن دارم
و ٤ تا از پارتيشن بندي هام
1-oem
2-oem
3-gpt
4-efi
---------
حالا مت هر كاري ميكردم(فرمت و ....) اين گزينه ي next نميومد ... به همين دليل اشتباه كردم و اين دو تارو پاك كردم
1-gpt
2-efi
به همين دليل الان ديگه يه ارور پايين مياد كه ميگه...
Windows cannot be install to this disk. The selected disk is of the GPR partionon style.
wondows can not be install to this harf disck space.the partition os anEFI sustem partition (ESP)
لطفا كمك كنيد خيلي ناجوره بدون pc ...

jafarian
27-02-2013, 00:47
شمااین روش پایین برای رفع این پیغام خطای خودتون برین:n01:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dvd ویندوز 7 داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت بالا بیاین بعدشم داخل همون کادر اول که شکل پایین میشه کلیدهای shift + f10 همزمان فشاربدین در کادری که باز میشه این دستورات پایین بترتیب وارد کنید برای هر کدوم هم جدا اینتر بزنید

نکته: منظور از select disk 0 منظور از 0 شماره دیسک یا همون هارد شما میشه که اگر از شما شماره هاردتون 1 باشه باید وارد کنید
select disk 1 اینتر کنید بعد از نوع برای نصب پیش برین فرمانهای بالا رو وقتی بصورت کامل اجرا کردین.