PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بوت شدن ویندوز وقتی که دو ویندوز داریم

s2s1000
22-02-2013, 21:43
سلام بچه ها من یک ویندوز xp و یه 7 داشتم و هر دو را میتونستم به راحتی بوت کنم اما از وقتی که به جای وین 7 وین 8 رو نصب کردم دیگه توی اون صفحه ای که اسم ویندوز ها رو میاورد اسم وین xp رو نمیاره .اصلا دیکه اون صفحه رو نمیاره که وین رو انتخاب کنم :n03:

FX
23-02-2013, 11:32
شاید این برنامه کمکت کنه البته تو 8 امتحان نکردم

EasyBCD

jafarian
27-02-2013, 00:40
این دو تا روش پایین برین :n01:

روش اول

شما با ویندوز xp بصورت بوت بالا بیاین بعد برین به قسمت Repair اون زیر چند تا گزینه دارد Enter=Continue R=Repair F3=Quit شما R رو بزنید بعد لیست ویندوزها رو میاره اونجا شماره‌ ویندوز رو تایپ کن مثلا 1 بعد پسورد Administrator رو ازت می‌خواد اگه پسورد نداره که یه اینتر بزن بعد دستورات پایین برتیب وارد اینترکنید برای هرکدوم جدا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعدم سیستم ریستارت از نوع تست کنید

روش دوم

اگر که با روش اول رفع مشکل نشد به داخل ویندوز 8 برین بعد کلیدهای win + x همزمان فشار بدین از کادری که بازمیشه گزینه command prompet admin انتخاب کنید بعدشم این دستور پایین با موس از روشون کپی بگیرین داخل همون صفحه با موس paste بعدشم اینتر بزنید بعد پنجره رو ببنیدین سیستم ریستارت از نوع تست کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نیما جوان
25-02-2016, 20:30
دوستان من ویندوز ۱۰ و ۷ داشتم بعد از اینکه ویدوز ۱۰ رو پاک کردم تا نسخه جدیدشو بزنم‌الان ویندوز ۷ رو تو‌قسمت انتخاب ویندوز ها نمیاره لطفا راهنماییم کنید!!!!