PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پارتیشن بندی هارد

ir22
22-02-2013, 15:56
سلام ودرود.یه هارد 500 دارم که دوت 50 تا برای ویندوز 7و8گذاشته بودم و4تا درابور دیگه که بطور مساوی تقسیم کرده بودم چند روز پییش داداشم بخاطر کاری سیستم رو برده پیش دوستش اون هم ورداشته هارد رو فرمت کرده و3تا درایورگذاشته وویندوز 8رو هم پاک کرده گفته ویندوز 7و8 با هم سازگار نیستن ودرایورها هم نباید بیشتر 3تا باشن چون طرف بقول خودش مهندس کامپیوتر هست میخواسیتم ببینم تا چه حد درست میگه چون من الان حدود یکسالی هست 7و8 رو با هم داشتم ومشکلی نداشتم ممنون از شما

arash 10
05-03-2013, 21:29
با سلام بر دوستانمن یه مشکل داشتم من اون اولا که کامپیوتر خریده بودم چهار تا درایو داشتم بعد یه روز کامپیوترمن خراب شد.بردم پیش یه مرده که برام ویندوزش رو عوض کنه.حالا اون موقع که خریده بودم ویندوز عوض کردن بلد نبودم حدود پنج سال پیش بود.بعد اون جایی که بردم ویندوز رو عوض کنم 13GB از درایو c یارو برداشت یه درایو به نام G ساخت.حالا به خاطر حجم کمک درایو c من رو همه چی مشکل دارم و کامپیوتر خیلی سنگینه چون با نصب ویندوز و برنامه ها فقط 1.35 GB برام از درایو C میمونه.دوسان حالا میخوام راهنماییم کنین چه جوری یه چهار گیگ از اون درایو G بگیرم به درایو C اضافه کنم.لطفا یه آموزشی راهنمایی بکنین..ممنون.ببخشید طولانی شد انشاء نوشتم.