PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلی عجیب در هارد (احتمالا ناشی از ویروس)

sepand_salehi
21-02-2013, 23:13
با عرض سلام و خسته نباشید.

بنده مدتی است که هر درایو USB ای رو به سیستم ام وصل می کنم (اعم از هارد و فلش) ، دفعه ی دوم اتصال پس از ورود به درایو هارد اکسترنال اطلاعات روی هارد به شکل زیر در می آید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هنگامی که بر روی این فایل shortcut شده کلیک می کنم می توانم اطلاعات روی هاردم را ببینم. اما آدرس بار هارد به شکل زیر است که تغییرات آن را با دایره قرمز مشخص کرده ام:
همونطوری که می بینید انگار که یک فولدر بدون اسم (یا با اسم space) در هارد به طور خودکار ایجاد شده و فابل ها درون آن ریخته شده اند.
در حین isoکردن یک فولدر ، این آدرس به شکل زیر و با نام "ی" نمایش داده شده است:

هنگامی که هارد رو به سیستم های دارای آنتی ویروس نود با ورژن جدید می کنم ، اقدام به حذف یک فایل از روی هارد می کنند که پس از آن دیگر نمی توانم از طریق کلیک کردن روی فایل shortcut ایجاد شده وارد اطلاعات هارد شوم و مجبورم با تغییران در Folder Option و کلیک بر روی قسمتی دیگر وارد هارد شوم.. اما وقتی هارد رو بر روی سیستم دارای ویندوز ویستا نصب می کنم به راحتی می توانم وارد اطلاعات هارد شوم.

با توجه به اطلاعات باید چه کار کنم که دیگر سر هارد این بلاها نیاد؟ با تشکر

پ.ن: هارد را هم در قسمت Disk Management چک کردم. هیچ مشکلی نداشت.

dany_3p4u
22-02-2013, 16:55
مشکل یکسان!
البته از Malwarebytes Anti-Malware آپدیت شده هم استفاده کردم گویا یه چیزایی پیدا می کنه اما فایده نداره و دوباره همون حالت پیش می یاد!
این تاپیک هم هست×!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %84%D8%B4

dany_3p4u
08-03-2013, 16:26
گویا حل شدش!
آنتی ویروس Avast.Antivirus.Premier.8.0.1483.72.Final رو در حالت تریال (کرک نکردمش) نصب کردم، بدون اینکه آپدیت شه، چیزی پیدا نکرد اما دیگه اون مشکل پیش نیومد!
آنتی ویروس قبلی آویرای فیری بود! نمی ‌دونم نسخه حرفه ای آویرا می تونست جلوش رو بگیره یا نه اما نسخه مجانیش که بخار نداشت :دی
Avast مجانی رو اگه کسی تست کرد جواب داد یا کسی تجربه ای داشت به اشتراک بزاره بی زحمت
Malwarebytes Anti-Malware هم که گفته بودم هیچ کاری نکرد!

اما اگه فلشی آلوده باشه سیستم های دیگه رو هم آلوده می کنه

فکر کنم مشکل از فایل desktop.ini باشه، محتویاتش رو قرار می‌دم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahbod-khan
09-03-2013, 10:23
این محتویات رو من نفهمیدم به چه دردی میهوره
اوست من کرک شدس و کاری نتونست بکنه
هاردم همچنان به همون حالته
خیلی رو اعصابه

noisymind
09-03-2013, 13:37
منم همین مشکل رو یک سیستم داشتم . ( رو بقیه سیستمها بعد از درست کردن فلش یا فرمت کردنش مشکل حل میشد ولی رو یکی از سیستمها حل نمیشد! ) نورتون ویروس رو میشناخت هر دفعه که سیستم رو روشن میکردم ولی باز دفعه بعد هم همینطور! از نورتون ریکاوری یا همون سی دی نجات بوت نورتون استفاده کردم و مشکل حل شد .

dany_3p4u
09-03-2013, 14:56
این محتویات رو من نفهمیدم به چه دردی میهوره
اوست من کرک شدس و کاری نتونست بکنه
هاردم همچنان به همون حالته
خیلی رو اعصابه
محتویات رو گذاشتم تا اگه کسی تونست تحلیلش رو بگه و بدرد خاصِ دیگه ای نمی خوره
عزیز 4 جور اوست داریم! اونی که مشکل من رو حل کرد Premier هستش اونم بدون کرک و هیچ آپدیتی، اگه خیلی رو اعصابه این ورژن رو تست کنید

mohammad75
11-03-2013, 08:27
دوستان پس از اینکه سیستم رو ویروس یابی کردید برای اینکه بتونید مستقیم به اطلاعات فلش یا هارد اکسترنالتون مجدد دست پیدا کنید فرمان زیر رو در محیط cmd در حالیکه فلش یا هارد اکسترنالتون به کامپیوتر وصله اجرا کنید.باید بجای X در فرمان زیر نام درایو فلش مموری خود را جایگزین کنید(مثلا f یا g یا هر حرف دیگر).

attrib -h -r -s /s /d x:\*.*

aminzokaei
12-03-2013, 09:24
این ویروس با برنامه NPE به راحتی شناسایی و remove میشه، معجزه میکنه این NPE وجدانا!!

h-pt
19-03-2013, 16:24
این ویروس با برنامه NPE به راحتی شناسایی و remove میشه، معجزه میکنه این NPE وجدانا!!

سلام . لطفا بفرمایید برنامه NPE روازکدام سایت بمیشه دانلود کرد؟

Lord of english
18-04-2013, 16:17
ویروس با نام Win32_Bundpil.A هستش

اطلاعات بیشتر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

manli7
11-05-2013, 10:33
دوستان اطلاعات فلش چی میشه ؟ کلا پاک میشه ؟