PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مفقود شدن سند مالکیت خودرو

soroori2
21-02-2013, 18:49
سلام دوستان

سند مالکیت خودرو من مفقود شده باید به کجا مراجعه کنم و چه مدارکی لازم داره ؟

mohamad skystar
21-02-2013, 20:16
مدارك مورد نيازصدور سند المثني مالكيت خودرو

1- حضور مالك يا نماينده قانوني ايشان به همراه خودرو جهت سير مراحل قانوني
2- اصل مدارك شناسايي معتبر شامل كارت ملي و شناسنامه و يا وكالتنامه براي نماينده قانوني وي به همراه مدرك شناسائي
3- اصل سند فروش كارخانه سازنده (توليد داخل)
4- اصل كارت مشخصات خودرو
5- درج يك نوبت آگهي در روزنامه هاي كثيرالانتشار مبني بر فقدان شناسنامه مالكيت خودرو و سپري شدن 10 روز از تاريخ آگهي و قبول هرگونه مسئوليت در قبال كشف فساد احتمالي الزامي است
6- ارائه گواهي مفاصا حساب اجرائيات در صورت عدم پرداخت وجوه جرائم معوقه
7- واريز فيش بانكي به مبلغ 000/150ريال براي خودرو به شماره حساب 0100801426004 بنام بنياد تعاون ناجا نزد بانك ملي شعبه سعادت آباد بابت هزينه صدور سند المثني خودرو

soroori2
21-02-2013, 21:29
مدارك مورد نيازصدور سند المثني مالكيت خودرو

1- حضور مالك يا نماينده قانوني ايشان به همراه خودرو جهت سير مراحل قانوني
2- اصل مدارك شناسايي معتبر شامل كارت ملي و شناسنامه و يا وكالتنامه براي نماينده قانوني وي به همراه مدرك شناسائي
3- اصل سند فروش كارخانه سازنده (توليد داخل)
4- اصل كارت مشخصات خودرو
5- درج يك نوبت آگهي در روزنامه هاي كثيرالانتشار مبني بر فقدان شناسنامه مالكيت خودرو و سپري شدن 10 روز از تاريخ آگهي و قبول هرگونه مسئوليت در قبال كشف فساد احتمالي الزامي است
6- ارائه گواهي مفاصا حساب اجرائيات در صورت عدم پرداخت وجوه جرائم معوقه
7- واريز فيش بانكي به مبلغ 000/150ريال براي خودرو به شماره حساب 0100801426004 بنام بنياد تعاون ناجا نزد بانك ملي شعبه سعادت آباد بابت هزينه صدور سند المثني خودرو

سلام
ممنون از شما من اصل سند فروش را هم ندارم و فقط کارت ماشین دارم در این صورت چکار باید کرد ؟ ضمنا به راهنمایی و رانندگی باید مراجعه کرد یا پلیس + 110 ؟