PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عوارض قرص کلداستاپ

shadmehrmedia
21-02-2013, 18:37
سلام.من چند روزه که سرما خوردگی داشتم بعد مجبور شدم برم دکتر قرص آزیترومایسین + کلداستاپ+استامینوفن+بتاهیس تین بهم داد.روز اول 2 تا قرص آزیترومایسین با هم خوردم .بعد فکر کنم من کلد استاپ زیاد خوردم اصلا امروز داشتم از حال میرفتم کلی سرم و ویتامین بهم زدن.اومدم خوابیدم الان بیدار شدم بهتر شدم فقط یه خورده حالت منگی دارم.یه دونه از این بتاهیستین هوردم.حرکاتم کنده. دکتر گفت از عوارش کلداستاپ هست.حالا موندم این آزیترومایسین رو بخورم تا تموم شه یا نه؟

S0R3N4
21-02-2013, 19:01
یله...
حتما دوره ی آزیترومایسین رو کامل کنید...
خود بتاهیستین هم میتونه تا حدودی حالت منگی به شما بده...
و به خاطر وجود کلرفنیرآمین در کلداستاپ شدیدا حالت خواب آلودگی و منگی ممکنه به یک سری از افراد دست بده که طبیعی هست...!!
توصیه ی من اینه که از قرص Dolo-Cold استفاده کنید در کنار Echiherb که متاسفانه شاید سالی 1 پزشک پیدا بشه که این 2 دارو رو بشناسه و نسخه کنه! البته Dolo-Cold به دلایلی هرجا پیدا نمیشه ....
ولی قرص های اکیناسه از هر برندی که بگید در بازار موجوده ...

shadmehrmedia
21-02-2013, 19:39
خیلی متشکرم از پاسختون.خیلی اظطراب داشتم.فقط امروز قبل خواب یه ادلت کلد خوردم و خوابیدم. وقتی بیدار شدم خون دماغ شدم. ولی سریغ بند اومد.آزیترومایسین ضعیفم نمیکنه؟

shadmehrmedia
21-02-2013, 19:40
دیشب یه چند ساعت خوابیدم ولی وقتی خوابم میبرد خیلی خوابهای عجیب غریبی میدیدم.

S0R3N4
21-02-2013, 20:18
نه عزیز...
آزیترو رو ادامه بده...
همه ی اینها میتونه به خاطر ضعف جسمانی به علت بیماری و اینکه ضعف جسمانی مادر زادی باشه....
میتونی در این مدت برای تسریع بهبود از ترکیب قرص های اکی هرب + جوشان زینک و C استفاده کنی...
و برای بهبود وضعیت جسمانی میتونی از یک کورتون سبک(فقط 1 بار) به صورت تزریقی استفاده کنی و آمپول نوروبیون هر 3 روز در میوند ...! (که حتما وقتی رفتی پیش پزشک برات نوشته اینا رو استفاده هم کردی!آخه دیگه شدیدا باب شده استفاده از این آمپول ها در این شرایط )

A M ! N
22-02-2013, 12:59
عنوان تاپیک تغییر داده شد به :

عوارض قرص کلداستاپ

- لطفن از عنوانهای مناسب برای نام تاپیک استفاده کنید.

باسپاس.