PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در دستگاه فتوکپی توشیبا 45

fa.esmaili
20-02-2013, 12:58
با سلام خدمت دوستان ، من یک دستگاه فتوکپی توشیبا 45 دارم که دو ماه نشده خریدمش ، اولش خیلی خوب کپی می زد ، ولی یک مدتی است که برگه رو کپی میزنم یک خط یا دو خط وسط صفحه رو از بالا تا پایین اصلا نمیزنه یا خیلی کمرنگ می زنه که باعث می شه وسط خط رو نتونی بخونی ، به نظرم باید یک جاییش کثیف باشه که باعث میشه یک قسمت مطلب رو کپی نکنه ، ممنون میشم کمکم کنید

یک مشکل دیگه هم که به تازگی باهاش مواجه شدم اینکه وقتی می خوام از سینی بغل دستگاه کاغذ A5 یا A4 بذارم داخلش و مثلا پشتش هم کپی کنم کلا یک قسمت رو نمی دانزه ، کاغذ هم جفت است و صاف صاف قرار می دم ، دوستان به من کمک کنید
با تشکر

h_khozooei
20-02-2013, 13:20
قبل از هر چیز یه کپی از تنظیمات یا پرینت بگیر ببین پرینتر دستگاه خرابه یا اسکنر دستگاه
اگر اسکنر دستگاه باشه باید تمیزش کنی ولی احتمالا قسمت پرینتر دستگاه ایراد پیدا کرده
یه کاغذ A3 بگذار تو دستگاه و فرمان کپی رو بده همین که سر کاغذ از هیتر در آمد دستگاه رو خاموش کن درب بغل رو باز کن کاغذ رو بکش بیرون ببین که این خطی که می گی نمی زنه ایا قبل از هیتر هست یا هیتر داره یه خطی می ندازه
اگر قبل از هیتر هم این خط بود درام دستگاه رو نگاه کن ببین مشکلی می بینی و اگر نه شاید شیشه لیزر دستگاه کثیف باشه باید تمیزش کنی

fa.esmaili
20-02-2013, 18:40
قبل از هر چیز یه کپی از تنظیمات یا پرینت بگیر ببین پرینتر دستگاه خرابه یا اسکنر دستگاه
اگر اسکنر دستگاه باشه باید تمیزش کنی ولی احتمالا قسمت پرینتر دستگاه ایراد پیدا کرده
یه کاغذ A3 بگذار تو دستگاه و فرمان کپی رو بده همین که سر کاغذ از هیتر در آمد دستگاه رو خاموش کن درب بغل رو باز کن کاغذ رو بکش بیرون ببین که این خطی که می گی نمی زنه ایا قبل از هیتر هست یا هیتر داره یه خطی می ندازه
اگر قبل از هیتر هم این خط بود درام دستگاه رو نگاه کن ببین مشکلی می بینی و اگر نه شاید شیشه لیزر دستگاه کثیف باشه باید تمیزش کنی
ببخشید میشه توضیح بدید از کدوم قسمت باید از تنظیمات پرینت بگیرم
basic edit program setting ?

h_khozooei
20-02-2013, 18:58
عزیزم من این دستگاه رو نمی شناسم درست ولی یه پرینتی بگیر که از اسکنر استفاده نکنه اگر به کامپیوتر وصل می شه
از کامپیوتر یه پرینت بفرست