PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رفتن به دانشگاه خواهش میکنم کامل و فوری راهنمائی کنید

jojonice
19-02-2013, 06:31
سلام
دوستان خواهش میکنم کامل و ساده راهنمائی کنید
یکی از دوستان چند سال قبل دیپلم گرفت هم دیپلم مدرسه و هم کارو دانش چون رشته کار و دانش داشت
اما دانشگاه نرفت حالا بعد از چند سال میخواهد برود دانشگاه اما اطلاعی ندارد که کدام دانشگاه بهتره و بهم گفت من هم که نمیدونم و گفتم اینجا از شما دوستان بپرسم که بهش بگم البته شاید برای خودم هم خوب بود این اطلاعات :n01:

میخوااهد که دانشگاه زیاد سختگیر نباشد
و همچنین نمیخواهد هر روز برود دانشگاه چون کار میکنه
حالا چون رشته کامپیوتر داشته باید همین رشته را ادامه بدهد یا میتوانه رشته را عوض کنه
همین پیام نور خوبه یا دانشگاه های دیگه مثل علمي و کاربردي
هزینه زیاد نباشه
کلا میخواهیم که هم آسون باشه و زیاد گیر ندن و از همه مهمتر همون مدرکش است که حداقل یه مدرکی داشته باشیم برای آینده
حالا نمیدونم با این چیزائی که گفتم علمی کاربردی بهتره یا پیام نور
البته سوال های دیگری هم است که بعدا از شما دوستان میپرسم
ممنون
خداحافظ

senaps
19-02-2013, 09:34
بفرستش بره علمی کاربردی....
البته قبلش تحقیق کنین.... مثلا مراکز جهاد خیلی سخت‌گیرن! :)
یا برخی شرکت ها که برا خودشون دانشگاه زدن هم ممکنه اذیت بکنن! :)

ernikaaa
19-02-2013, 09:49
برای شاغلین ، علمی کاربردی بهتره. 95% کلاساش هم 4 به بعد تشکیل میشه.مدرکش زیر نظر وزارت علوم و فناوریه مثل بقیه ی دانشگاه ها.البته اگه بخواد پودمانی شرکت کنه ( پذیرش بر اساس معدل کل دیپلم)یعنی بدون کنکور مثلا کاردانی پودمانی علمی کاربردی ، می تونه رشته های غیر مرتبط بزنه.که در این صورت یک سری دروس پیش نیاز بهش تعلق میگیره که باید پاسشون کنه.کی از آشناهامون دیپلم و پیش دانشگاهی علوم تجربی داشت ولی الان داره کاردانی عمران می گیره.شاغل هم هست.بیشتر کلاساش شبا برگزار میشه.دیرترینش تا 11 شبه.موقع ثبت نام اینترنتی باید حتما کد مربوط به شاغلین رو وارد کنین البته اگه شاغلید!
موفق باشید...:n26:

jojonice
19-02-2013, 10:40
سلام دوستان ممنون و بهش اطلاع میدهم و اگر سوال بود میرسیم :n12:
پس اینطور که میگین غلمی کاربردی بهتره فقط یک چیزی پس باید کلا سر کلاس ها برود درسته ؟ چون مثلا مگن در پیام نور نیازی نیست و اکثر سرکلاس نمیروند
و یا چیز دیگه معدل دیپلمش زیر 14 بود مشکلی نیست ؟ :n02:

jojonice
19-02-2013, 17:50
دوستان باور کنید دوستم و خودم در مورد دانشگاه هیچ اطلاعی نداریم :n03: و در حد یه ابتدائی
البته دوستامون میدونن اما خوب نمیشه برویم ازشون بپرسیم حالا میگن پس تو نمیدونی واسه همین خیلی سوال داریم و میخواهیم بپرسیم
و دوست داریم شما دوستان کامل راهنمائی کنید :n11:
و در سایتهای مختلف که این چند روز گشتیم در این مورد اینقدر چیزهای مختلف گفتن که اصلا نمیدونیم چه کنیم چقدر کار سختیه :35:

arian1987
13-03-2013, 20:20
من ليسانسم رو از دانشگاه پيام نور گرفتم.يكي دو ماه مونده به امتحانا بايد خوندن رو شروع ميكردم:n24:.آزاد راحته درساش اما هزينه هاش بالاست:n28:.من علمي كاربردي رو بهتون توصيه ميكنم:n13:

alavi71
13-03-2013, 23:25
سلام
دوستان خواهش میکنم کامل و ساده راهنمائی کنید
یکی از دوستان چند سال قبل دیپلم گرفت هم دیپلم مدرسه و هم کارو دانش چون رشته کار و دانش داشت
اما دانشگاه نرفت حالا بعد از چند سال میخواهد برود دانشگاه اما اطلاعی ندارد که کدام دانشگاه بهتره و بهم گفت من هم که نمیدونم و گفتم اینجا از شما دوستان بپرسم که بهش بگم البته شاید برای خودم هم خوب بود این اطلاعات :n01:

میخوااهد که دانشگاه زیاد سختگیر نباشد
و همچنین نمیخواهد هر روز برود دانشگاه چون کار میکنه
حالا چون رشته کامپیوتر داشته باید همین رشته را ادامه بدهد یا میتوانه رشته را عوض کنه
همین پیام نور خوبه یا دانشگاه های دیگه مثل علمي و کاربردي
هزینه زیاد نباشه
کلا میخواهیم که هم آسون باشه و زیاد گیر ندن و از همه مهمتر همون مدرکش است که حداقل یه مدرکی داشته باشیم برای آینده
حالا نمیدونم با این چیزائی که گفتم علمی کاربردی بهتره یا پیام نور
البته سوال های دیگری هم است که بعدا از شما دوستان میپرسم
ممنون
خداحافظ

سلام
ابتدا لطف کنید و از ایجاد تاپیک جداگانه خودداری کنید.
ببینید در هر رشته ای ابید تلاش کرد تا به مقصد رسید.
دانشگاه هم خب باید تلاش کنه.چون ارزش هر چیز به موفقیت در رشته مورد علاقه هست.
خود دانشگاههای فنی -غ انتفاعی و... میتنه برود.
علمی کابردی سطح پایین تری داره ولی پودمانی نباشه فقط ...

موفق باشید

Hatek
30-03-2013, 20:33
حذف شود ...........