PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نشناختن فلش و روش نشدن چراغ

mohrd
18-02-2013, 22:33
سلام؛
امروز که فلشم رو به گوشیم وصل کردم؛ چراغش چند ثانیه روش شد و یک دفعه خاموش شد. و دیگه کلاً روشن نشد.
الان که به سیستم خونه وصلش میکنم؛ چراغش روشن نمیشه؛ و توی Disk Management (و My Computer) نمیاد.
اما در Devices And Printers یک دونه "USB Mass Storage Device" هست. (که نمی‌تونم بازش کنم.)
وقتی وصلش کردم ویندوز 2 تا درایور ("USB Mass Storage Device" و "USBest USB2FlashStroage USB Device") رو نصب کرد. اما درایور "Universal Serial Bus (USB) Controller" رو نتونست پیدا کنه. (در Device Manager هم یک "Universal Serial Bus (USB) Controller" با علامت تعحب هست.)

کاری می‌تونم بکنم؟ یا فلشم منهدم شده؟؟؟؟ :n28: (قابل تعمیر هست؟ فلش خوبی بود آخه...)

پی‌نوشت: فلشم PQI مدل U339H هست. (اگر کمکی می‌کنه!)

EXTREME
18-02-2013, 23:05
اصلا چراغ فلش روشن نمیشه و در disk managet هم نیست
اگه تو دیوایس منیجر هم به روش سرچی هم درست نشد فلش مشکل سخت افزاری داره هم میتونه از خط ولتاژش باشه و هم خط دیتا و کلاک

mohrd
18-02-2013, 23:41
سلام؛
ممنون.
خیر. اصلا روشن نمیشد. و در Disk Management هم نبود.

خدا رو شکر با نرم‌افزار Super Stick Recovery Tool (محصول KINGMAX) درست شد. (البته همه‌ی اطلاعاتم پاک شد. ولی الان دیگه می‌شناسه و چراغش هم روشن میشه.)
ظاهراً این برنامه برای همه‌ی فلش‌ها جواب میده. (فلش من همون‌طور که گفتم PQI بود.)

EXTREME
19-02-2013, 00:21
سلام؛
ممنون.
خیر. اصلا روشن نمیشد. و در Disk Management هم نبود.

خدا رو شکر با نرم‌افزار Super Stick Recovery Tool (محصول KINGMAX) درست شد. (البته همه‌ی اطلاعاتم پاک شد. ولی الان دیگه می‌شناسه و چراغش هم روشن میشه.)
ظاهراً این برنامه برای همه‌ی فلش‌ها جواب میده. (فلش من همون‌طور که گفتم PQI بود.)

خدا رو شکر پس باید نرم افزار خوبی باشه