PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بی سیـم کـردن مـودم روتـر !!؟؟

New-P30world
18-02-2013, 17:13
سلام

مودم روتر TP-LINK TD-8811 دارم و هیچ مشکلی هم ندارم! ولی چون دارم لپ تاپ میگیرم نیاز به ارتباط بی سیم دارم

به احتمال زیاد بعد خرید لپ تاپ بودجه مناسب برای تهیه مودم وایرلس اونم از نوع خوب رو ندارم! :n27:

دو تا محصول زیر رو دیدم که قابلیت های جالب و قیمت مناسبی هم دارن ،

،

TP-Link 3G/3.75G Wireless N Router TL-MR3020 :

با اتصال یک مودم UMTS/HSPA/EVDO USB به روتر، به صورت آنی یک کانون وای فای ساخته می شود ( 119 هزار تومان 3 سال گارانتی )

D-Link DIR-505 All-In-One Mobile Companion :

(WiFi HotSpot) قابلیت دریافت اتصال اینترنت از طریق کابل و درگاه شبکه و توزیع آن به صورت بی سیم ( 114 هزار تومان 1 سال گارانتی )

،

فک کنم -دی لینک- قابلیت های بیشتر و بهتر و مناسب کار من رو داشته باشه :n27:

پیشنهاد دوستان چیست !؟؟ :n01:

ممنونتونم :n16:

solsols
18-02-2013, 19:00
روی tplink چون مدم 3g هستش فکر نمیکنم بتونی اینترنت adsl را روش شر کنی . مگر اینکه اینترنت 3g از سیمکارتت بگیری
ولی dlink اگر یک روتر و اکسس پوینت هستش میتونی باهاش مودم adsl را بهش وصل کنی و اینترنتش را بین لپتاپت و دستگاه های دیگر که وصل شده بهش شر کنی
شما کلا به اکسس پوینت روتر احتیاج داری

New-P30world
18-02-2013, 19:46
روی tplink چون مدم 3g هستش فکر نمیکنم بتونی اینترنت adsl را روش شر کنی . مگر اینکه اینترنت 3g از سیمکارتت بگیری
ولی dlink اگر یک روتر و اکسس پوینت هستش میتونی باهاش مودم adsl را بهش وصل کنی و اینترنتش را بین لپتاپت و دستگاه های دیگر که وصل شده بهش شر کنی
شما کلا به اکسس پوینت روتر احتیاج داری

ممنون

بله بگمونم -تی پی لینک- به کارم نمیاد و احتمالا همون -دی لینک- رو باید بگیرم یا چیزی مشابه آن!

بازم دوستان پیشنهادی دارن ممنون میشم :n06:

solsols
18-02-2013, 19:48
ممنون

بله بگمونم -تی پی لینک- به کارم نمیاد و احتمالا همون -دی لینک- رو باید بگیرم یا چیزی مشابه آن!

بازم دوستان پیشنهادی دارن ممنون میشم :n06:

به نظر من اگه مودم adsl . Tplink 8901g را بگیری برات به صرفه تره

New-P30world
18-02-2013, 20:12
به نظر من اگه مودم adsl . Tplink 8901g را بگیری برات به صرفه تره

از این -دی لینک- قیمتش کمتره ؟؟

یه سرچ زدم، بگمونم قیمتش همین حدود باشه منتهی -دی لینک- امکانات جالبتری نداره (اشتراک گذاری و..) ؟؟

:n01:

solsols
18-02-2013, 20:26
امکاناتش مثل همون دی لینک هر دو در یک سطح هستند
امکان اشتراک گزاری و شبکه داخلی را همشون دارند
قیمتشم حدود 100 فکر کنم باشه
اگر wifi N بگیری سرعتش اگر شبکه داخلی داری برای تبادل فایل های حجیم بیشتره
ولی اگر شبکه داخلی نداری همون G زیاد هم هست