PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اضافه شدن user جدید ویندوز بدون اطلاع من

solbi
17-02-2013, 19:14
با سلام
چند روز پیش وقتی میخواستم وارد یوزر خودم تو ویندوز بشم متوجه شدم یه یوزر جدید بدون اطلاع من اضافه شده به نام chief (البته از این اسم برای یوزر جاهای دیگه استفاده میکنم و اسمی تصادفی نیست)
همون موقع پاکش کردم اما فردا دوباره اضافه شده و یکبار دیگه هم که پاک کردم فرداش برگشت
حالا سوالم از دوستان اینه که از کجا بفهمم این یوزر از کجا اضافه شده و چه جوری پاکش کنم ، البته خودم یکم به eset smart security6 مشکوکم ولی نتونستم ردی پیدا کنم
یه عکس هم گذاشتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joonood.ir
17-02-2013, 23:44
سیستم به احتمال زیاد ویروسی شده
برای سادگی و اطمینان بیشتر چند بار با چند انتی ویروس تحت بوت کنترل شود

youssof
18-02-2013, 00:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام داداش. خیلی ساده و مصور توضیح داده که چجوری یه یوزر رو حذف کرد. فقط نیاز به یه خورده زبان انگلیسی داره که امیدوارم بلد باشی. خداییش حوصله ترجمه ندارم.ببخشید.

ami2new
19-02-2013, 00:27
دوست عزیز احتمالا مشکل از قابلیت Anti-thef توی نود 32 هستش منم همین مشکلو داشتم, به صفحه مربوط بهAnti- Thef برید از اونجا میتونید حل کنیدش

amir.orc
19-02-2013, 09:48
بچه ها دیگه الان همه می دونن که nod مشکل در ریجیستری داره و اصولا جلوی ویروس های خیلی ناجور رو نمی گیره.من خودم 2 3 سالی کاربرش بودم ولی وقتی دیدم خرابه رفتم سراغ یکی دیگه مثل mbam یا avg یا spy bot .همشونم از نسخه مجانیش استفاده می کنم.خلاص شدم از شر nod مزخرف:n24::n24::n24:

solbi
19-02-2013, 22:34
دوست عزیز احتمالا مشکل از قابلیت Anti-thef توی نود 32 هستش منم همین مشکلو داشتم, به صفحه مربوط بهAnti- Thef برید از اونجا میتونید حل کنیدش

منم شکم به همین هست ولی نمیدونم چجوری این یوزر رو حذف یا مخفی کنم. لطفا کامل تر راهنمایی کنین

ami2new
19-02-2013, 23:41
دوست عزیز یا از طریق همون قسمت Anti-Thef ساین این میکنی و بعدش یه پیج باز میشه یا مستقیم میری به پیج [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مشخصاتتو میزنی وارد صفحت میشی توی اون صفحه اکانتتو میتونی مشاهده کنی روش کلیک میکنی واردش که شد توی قسمت Settings میری و روی Remove device میزنی حذف میشه
بهتره اون قابلت Anti-Thef رو هم غیر فعال کنی
ایشالا مشکلت حل شده باشه