PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با هارد اکسترنال 1 ترابایتی وسترن (جون جدتون کمک کنید!!)

farhad_persona
16-02-2013, 21:11
سلام بچه ها
خوب هستید؟
آقا شرمنده عنوان تاپیک رو اون جوری زدم نمیخواستم خز بازی بشه ولی به شدت به کمک نیاز دارم
ماجرا از این قراره که من میخواستم از یه بابایی دیتا بگیرم اما چون هارد خودم پیش کسی بود سراغ یکی از دوستام رفتم و ازش درخواست کردم که هاردش رو به من قرض بده که اون هم اولش کلی ان و من کرد و گفت این هارد نو هست و میترسم ال بشه بل بشه اما در نهایت با منت و سنت هارد رو به من داد. من اول هارد رو به سیستم زدم و کاملاً سالم بود بعدش با نرم افزار خود وسترن براش یه پسوورد گذاشتم و یه بار تست کردم اوکی بود و بعد هارد رو برای اون بابا ارسال کردم. این بابا تماس گرفت که هارد رو نه لپ تاپ و نه دکستاپم نمیشناسن که من گفتم یا حضرت عباس ! خلاصه هارد رو پس فرستاد و الان که میزنم روی سیستم خودم هم که قبلاً مشکلی نداشت الان شناسایی نمیشد. چندین بار قطع و وصل کردم تا بالاخره هارد رو شناخت و من هم بلافاصله با اچ دی تون تست کردم که این ارور رو داد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
متأسفانه هارد بدسکتوری گرفته که دلیلش رو نمیدونم. شاید تو حمل و نقل ضربه خورده .
الان من اینو چیکارش میتونم بکنم؟ قابل تعمیر هست؟ چه قدر خراب شده؟ گارانتی آواژنگ بد سکتور رو پوشش میده؟

لطفاً راهنمایی کنید چون بدجوری به کمک نیاز دارم.

farhad_persona
18-02-2013, 00:09
نبود؟......