PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فروری برای خرید لب تاپ برای گیم

mgh2013
16-02-2013, 19:34
سلام
من می خواستم تا چند روز اینده لب تاپی برای گیم بخرم جوری که تا 2 " 3 سال دیگه بازی ها رو رو های یا الترا باری کنم شما و بودجه نهایتا 4 میلیون است شما می گین چه لب تاپی بخرم نظر خودم رو دو لب تاپ زیر است این دو لب تاپ

sorena_x2
18-02-2013, 11:21
سری g ایسوس خوبه اگه یکمم هزینه کنی میتونی g53sx یا sw شو بخری asus N56VZ هم خوبه واسه بازی تا 3 سال اینا حواب میه یا بیشتر

همساده
19-02-2013, 15:04
لازم نیست تا 4 تومن هزینه کنی . با 2500 تا 3 تون هم میتونی یه لپ تاپ خوب برای گیم بخری.
مثلا" v3 acer یا 4540s hp

amin666
20-02-2013, 01:20
شما اگه می خوای تا 3 سال دیگه رو ultra بازی کنی اولا سمت لپتاپ نیا.دوما من بعید می دونم تا دو سال دیگه با اخرین گرافیکها موجود 7970 , gtx670 هم بتونی بازی کنی.اون هم نسخه دسکتاپ نه لپتاپ! وکرنه تا سه یال دیگه می شه.رو High و... احتمالا بازی کنی.سال دیگه هم نسخه جدید کنسولها معرفی می شه و احتمالا گرافیک بازیها هم تغییر اساسی کنه(احتمالا). به هر حال فکر نمی کنم لپتاپی پیدا بشه که تا سه سال دیگه بازیها رو رو Ultra جواب بده.البته منظورم بازیها با گرافیک خیلی بالاست ها.بازیهای معمولی رو چرا می شه.به هر حال لپتاپ خفن می خوای باید بری سراغ سری گیم که اون هم با این وضع دلار باید کم کم 7-8 تومن پیاده شی که به هیچ وجه عقلانی نیست.مگخ اینکه مثلا تو اختلاسی چیزی دست داشته باشی که مهم نباشه قیمتش برات!! برای گیم بهتره دسکتاپ ببندی.اگه مجبوری لپتاپ بگیری اون بحثش جداست
اگه لپتاپ خواستی سعی کن گرافیکش زیر 650 نباشه.چون تنظیمات بازی رو می خوای بالا باشه.این گرافیک فعلا خوبه برای گیم.هرچند باز جزو گرافیکهای گیم حساب نمی شه.ولی نزدیکه

Dr.know
20-02-2013, 09:37
بوجت کمه 550 چوب بزار روش ایسوس g53 بگیر !!

amin666
20-02-2013, 14:41
g53 که قدیمی شده دیگه!ابن همه پول بده بابت چی؟!سری جدیدم زده مگه؟چون اونطور که یادمه بهترین مدل گرافیکش 560 بود.الان لپتاپهای با گرافیک 650 تو همین حد هستند و خیلیم ارزونتر.البته کیفیت g53 چون سری گیمه بهتره.ولی قدرتش رو بعید می دونم.مگه با Gpu قویتر و مدل جدیدتر اومده باشه که بعید می دونم

parsicola
23-02-2013, 15:48
g53 که قدیمی شده دیگه!ابن همه پول بده بابت چی؟!سری جدیدم زده مگه؟چون اونطور که یادمه بهترین مدل گرافیکش 560 بود.الان لپتاپهای با گرافیک 650 تو همین حد هستند و خیلیم ارزونتر.البته کیفیت g53 چون سری گیمه بهتره.ولی قدرتش رو بعید می دونم.مگه با Gpu قویتر و مدل جدیدتر اومده باشه که بعید می دونم

کاملا صحبتهای دوستمون تائید میشه. این لپ تاپ خیلی قدیمی شده و مال 2011 هستش. با این قیمت 4.5 ملیونی و وزن 4.5 کیلوئی پول دور ریختنه! یعنی هر کیلو یک میلیون! با قیمتهای فعلی لپ تاپ ها ، خیلی بیارزه 3 میلیون نه بیشتر.
سری جدیدش هم هنوز نیومده و هنوز مدلهای 2011 تو ایران فروخته میشه !! مثل اینکه خیلی از این مدل رو دستشون باد کرده و تا همشونو تو ایران نفروشن دست بردار نیستند!
اگه میخوای لپ تاپی بخری که حداقل 3 سال در بالاترین حد تنظیمات بازی کنی همونطور که دوستان هم گفتند امکان نداره. خیلی جواب بده حداکثر 2 سال به شرطی که کارت گرافیکت حداقل 670m یا 680m باشه اما به این معنی نیست که همه بازیها اینطوری باشند. امکان داره 3 سال بعد هم نصف بازیهارو در حداکثر تنظیمات بازی کنی اما نصفشون قطعا نخواهد شد و مجبور بشی تنظیمات رو پائین تر بیاری. برای مثال یه لپ تاپ سونی که 3 سال پیش دوستم خریده بود در زمان خودش خیلی از بازیهارو در حد ultra بازی میکرد هرچند کارت گرفیکش بالاترین مدل در زمان خودش نبود(درحد 650m الان) اما حالا خیلی از بازیها رو باید در حد medium و یا حتی پائینتر بازی کنه.
درکل عجله نکن و چندماه صبرکن تا تمام مدلهای جدید 2013 به بازار ایران هم برسه. من جای تو بودم حداقل تا آخر بهار سال بعد صبر میکردم. کارتهای گرافیک جدید و پردازنده های جدیدتر اینتل توی راهند