PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درمان هموروئید با لیزر

shabnam1986
16-02-2013, 15:39
مامان بزرگم بخاطر قلبش نمیتونه بیهوش بشه و مشکل هموروئید داره تبلیغاتی ک در مورد درمان هموروئید با لیزر هست چقدر معتبره؟

shab_2008
27-02-2013, 00:32
سلام

من خودم با لیزر هموروئیدم را برطرف کردم. ولی بیهوشی کامل شدم! بقیه جاها را نمیدونم چجوریه ولی من پیش دکتری که خودش اولین بار این نوع درمان هموروئید با لیزر را به ایران آورده عمل شدم.

shabnam1986
28-02-2013, 18:58
ولی من شنیدم احتیاج ب بیهوشی نیست
میشه راهنمایی کنین؟

Hamid Reza
01-03-2013, 10:21
درمان هموروئید با لیزر بیشتر جنبه تبلیغاتی و اخاذی از مردم رو داره
لیزر در مراحل اولیه هموروئید و شقاق میتونه کمک کننده باشه ولی به هیچ عنوان درمان قطعی نیست و درمان کامل فقط با جراحی حاصل میشه
لیزر اگه به درستی هم استفاده نشه ممکنه آثار زیان بار زیادی داشته باشه
در مورد هموروئید هم اگه لیزر به درستی استفاده نشه ممکنه باعث آسیب دیدن روده ها و استومی شدن فرد بشه

shab_2008
01-03-2013, 12:58
درمان هموروئید با لیزر بیشتر جنبه تبلیغاتی و اخاذی از مردم رو داره
لیزر در مراحل اولیه هموروئید و شقاق میتونه کمک کننده باشه ولی به هیچ عنوان درمان قطعی نیست و درمان کامل فقط با جراحی حاصل میشه
لیزر اگه به درستی هم استفاده نشه ممکنه آثار زیان بار زیادی داشته باشه
در مورد هموروئید هم اگه لیزر به درستی استفاده نشه ممکنه باعث آسیب دیدن روده ها و استومی شدن فرد بشه

سلام

دوست عزیز به جای اینکه دوستان را گمراه کنید کمی تحقیق کنید !

برید سایت های خارجی را ببینید و نظرات بقیه را مطالعه کنید تا متوجه بشید که چقدر این روش خوب و مفید هست!

من الان نزدیک یک سال هست که جراحی کردم و هیچ مشکلی هم ندارم در صورتی که یکی از دوستانم جراحی بدون لیزر کرده ( پیش یکی از بهترین جراحان تهران) ولی بعد از 3 ماه دوباره در گیر هموروئید شده.

در ضمن جراحی فوق العاده بعدش درد داره و تا چند وقت خونریزی دارید ولی من فقط همون روز اول یه مقدار خونریزی داشتم.

Hamid Reza
01-03-2013, 17:58
سلام

دوست عزیز به جای اینکه دوستان را گمراه کنید کمی تحقیق کنید !

برید سایت های خارجی را ببینید و نظرات بقیه را مطالعه کنید تا متوجه بشید که چقدر این روش خوب و مفید هست!

من الان نزدیک یک سال هست که جراحی کردم و هیچ مشکلی هم ندارم در صورتی که یکی از دوستانم جراحی بدون لیزر کرده ( پیش یکی از بهترین جراحان تهران) ولی بعد از 3 ماه دوباره در گیر هموروئید شده.

در ضمن جراحی فوق العاده بعدش درد داره و تا چند وقت خونریزی دارید ولی من فقط همون روز اول یه مقدار خونریزی داشتم.

دوست عزیز من تا تحقیق نکنم یه حرفی رو نمیزنم
بنده گفتم در مراحل اولیه میتونه لیزر جواب بده ولی وقتی بیماری پیشرفته شد دیگه کارایی نداره لیزر و باید حتما جراحی کرد
تو همه دنیا هم هنوز قطعی ترین راه درمان به خصوص تو نوع 3 و 4 جراحی هست
در ضمن اون مواردی که از لیزر نادرست استفاده شده و دچار آسیب دیدگی شده رو ار خودم نگفتم . به چشم دیدم مواردی رو که به خاطر استفاده از لیزر بیمار روده هاش دچار آسیب دیدگی های غیر قابل جبران شده بود

در ضمن نوع لیزری که استفاده میشه هم خیلی مهمه
تو ایران در 95 درصد موارد از لیزرهای معمولی استفاده میشه که کارایی چندانی نداره . باید تو درمان همورویید از لیزری استفاده بشه که تشعشعات کروی از خودش ساطع کنه
زیاد نمیخوام واردش بشم وگرنه جای بحث زیاد داره این مطالب فقط خواستم شما متوجه بشید که فقط شما نیستید که در مورد یه مطلبی تحقیق و مطالعه میکنید . بقیه هم بلدن

shab_2008
01-03-2013, 18:38
دوست عزیز من تا تحقیق نکنم یه حرفی رو نمیزنم
بنده گفتم در مراحل اولیه میتونه لیزر جواب بده ولی وقتی بیماری پیشرفته شد دیگه کارایی نداره لیزر و باید حتما جراحی کرد
تو همه دنیا هم هنوز قطعی ترین راه درمان به خصوص تو نوع 3 و 4 جراحی هست
در ضمن اون مواردی که از لیزر نادرست استفاده شده و دچار آسیب دیدگی شده رو ار خودم نگفتم . به چشم دیدم مواردی رو که به خاطر استفاده از لیزر بیمار روده هاش دچار آسیب دیدگی های غیر قابل جبران شده بود

در ضمن نوع لیزری که استفاده میشه هم خیلی مهمه
تو ایران در 95 درصد موارد از لیزرهای معمولی استفاده میشه که کارایی چندانی نداره . باید تو درمان همورویید از لیزری استفاده بشه که تشعشعات کروی از خودش ساطع کنه
زیاد نمیخوام واردش بشم وگرنه جای بحث زیاد داره این مطالب فقط خواستم شما متوجه بشید که فقط شما نیستید که در مورد یه مطلبی تحقیق و مطالعه میکنید . بقیه هم بلدن

سلام

دوست من چند سالی هست که توی کشور های پیشرفته از جراحی استفاده نمیشه! در کشور ما به این دلیل هنوز جراحی رواج داره که هزینه های جراحی نسبتا کمتر هست و گرنه اگر آمار برگشت هموروئید را بررسی کنید متوجه میشوید که چقدر احمتال بر گشت در حالت جراحی بالا هست و اکثر کسایی که جراحی کردن ناراضی بودن.

Hamid Reza
02-03-2013, 19:25
سلام

دوست من چند سالی هست که توی کشور های پیشرفته از جراحی استفاده نمیشه! در کشور ما به این دلیل هنوز جراحی رواج داره که هزینه های جراحی نسبتا کمتر هست و گرنه اگر آمار برگشت هموروئید را بررسی کنید متوجه میشوید که چقدر احمتال بر گشت در حالت جراحی بالا هست و اکثر کسایی که جراحی کردن ناراضی بودن.

والا اطلاعات من تا همین حد بود . هم تو تحقیقات . هم پرسیدن از چندتا جراح عمومی و هم چند وقت پیش یه دکتری تو تلویزیون صحبت کرد در این مورد
حالا شاید اطلاعات شما کاملتر و بروزتر باشه
به هر حال اگه بحثی پیش اومد من معذرت میخوام

molamad
21-02-2017, 11:14
با سلام و درود.مرسی از مطالب خوبتون.لطفا از این وبسایت هم دیدن کنید.
dr-lal.com